Screenshot készités lépésről lépésre

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Leirom itt, hogy lehet egyszerűen screenshotot (képernyőképet) késziteni, amit fel lehet majd tölteni a tippjátékhoz és a totóhoz a havi fogadásról.

1. Előtérbe hozod az ablakot, amit le szeretnél menteni. Ez legyen az Unibet vagy a Sportingbet oldala, ahol látható az a szelvény, amit el akarsz küldeni.
2. Megnyomod a billentyűzeten a PrtSc (Printscreen) gombot. Ez a képernyőt a vágólapra menti.
3. Megnyitsz valamilyen képszerkesztő programot. Ez lehet IrfanView vagy a sima windowsos Paint. Megnyomod a CTRL+V billentyűket vagy a beillesztést (paste)
4. Lemented a képet. A formátumnál válassz jpg, gif vagy png formátumot. Ajánlott a jpg. Vigyázz, mert a Paint alapból bmp-be ment, ami nem jó!
5. Belépsz arra az oldalra, ahol az azonositódat is kitöltötted. Az alsó űrlapon találsz két mezőt. Egyikbe az Unibet, a másikba a Sportingbet képet töltheted fel. Nem kötelező két képet feltölteni egyszerre, bármelyiket feltöltheted.
6. Megnyomod az Elküld gombot. Ha minden rendben, akkor látni fogod a megfelelő iroda neve mellett a feltöltve feliratot (erre rákattinthatsz bármikor és megnézheted a képet), különben pirossal megjelenik egy hibaüzenet és a (nincs kép) felirat.

Hali!Egyszerűen nem tudom feltölteni a SB-s képet a fogadásomról.JPG-be van mentve a mérete meg 36Kb.Mit rontottam el?
Bocsi előbb kérdezetem aztán olvastam.Tehát a probléma nem is probléma....

nem tudok képet feltölteni,eddig sikerült




A képek azonnal felülíródnak?
Feltöltöttem az ehavi képet, a dátum az a maira is változott, viszont mikor a képre kattintok, akkor a régi van ott.
Valamit rosszul csinálhattam?

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 08, 2011, 19:40:45
A képek azonnal felülíródnak?
Feltöltöttem az ehavi képet, a dátum az a maira is változott, viszont mikor a képre kattintok, akkor a régi van ott.
Valamit rosszul csinálhattam?

Egy picit lassabban frissül.