Eltúlzott oddsok, realitás 0, 1.60 helyett 1.10... Véleményeket várok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Utóbbi hónapokban figyelgetem ezt, és azt látom kéziben, kosárban, de néha teniszben is hogy az oddsok nem tükrözik az esélyeket. Úgy értem hogy naponta 100 meccsből 80 amin jön az underdog plusszos hendivel (néha nyernek is brutál szorzón)...
Ez az arány minden napra igaz, és ha kicsit jobban a szorzók mögé nézel ráébredsz hogy az 1.06nak valójában 1.40nek kéne lennie, a határ pedig -14,5, de kb -6,5 a reális... Nézhettek hülyének de csak utána kell járni, ma például szinte minden 1.05-1.50 közti odds borult, de a plusszos hendi 90%ban jött.
Na most ezt a szemfüles fogadók észreveszik, szóval ez sokáig megy nem tesz jót az irodáknak, max azzal védekeznek hogy mindenkit korlátoznak vagy megszüntetik teljesen a hendit... Nagyon brutálisan eltúlzottak az oddsok szóval valami állhat a háttérben, amit csak a tisztességes bukmékerek tudhatnak sajnos.

Ez így igaz, durván eltolják a hendiket kosárban. De én nem problémázok vele, ebből megyek jövő Januárban Phuket-ra és szerintem te se agyalj ezen. Örülj, használd ki a lehetőséget és szedj össze annyi milliót ebből amennyit csak tudsz. Minden nap plusszolok 3.00-4.00 közötti odsokkal, eddig nem korlátoztak le, pedig 30-50ezer ft-al rakom "csak", de biztos vagyok benne hogy sokan ennél többel teszik. Most hogy így ezt ide leírtad, még többen fognak erre rászállni, ezáltal azt kockáztatod ezzel, hogy kevesebb pénzt fog a zsebedbe kerülni, mert így hamar észreveszik a fogadóirodák ezt. Nem vagy valami okos (már bocs)...

Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 25, 2018, 23:09:42
Ez így igaz, durván eltolják a hendiket kosárban. De én nem problémázok vele, ebből megyek jövő Januárban Phuket-ra és szerintem te se agyalj ezen. Örülj, használd ki a lehetőséget és szedj össze annyi milliót ebből amennyit csak tudsz. Minden nap plusszolok 3.00-4.00 közötti odsokkal, eddig nem korlátoztak le, pedig 30-50ezer ft-al rakom "csak", de biztos vagyok benne hogy sokan ennél többel teszik. Most hogy így ezt ide leírtad, még többen fognak erre rászállni, ezáltal azt kockáztatod ezzel, hogy kevesebb pénzt fog a zsebedbe kerülni, mert így hamar észreveszik a fogadóirodák ezt. Nem vagy valami okos (már bocs)...

Ha az iroda ezt nem veszi észre akkor inkább zárjon be az összes :) Amúgy valami oka biztos van ennek, valaki pénzeli a bukikat talán vagy nem tudom  :o
Egyébként nem érdekel nyugodtan használja ki mindenki, én is teszegetem de csak pár ezer forinttal.
Ha majd látja az iroda hogy totális csőd volt a hónap akkor talán tesz lépéseket, valami biztos lessz mert ez sokáig nem mehet  :great: :redchug:

Hát persze hogy mindenki kihasználja aki észrevette vagy tudomást szerzett róla, csak ezzel most magad alatt vágtad a fát és ami a legrosszabb mások alól is... Most ezáltal több ezer ember elolvasta ezt a dolgot, azok mind-mind továbbadják és azok és azok is, elkezdik több ezren-millióan rakni azt amit eddig csak pár ember, ezáltal hamar észre fogják venni és lépéseket tesznek. Amíg nem adsz hangot valaminek, szép csendben csinálod, addig saját magadnak teszel jót, miután ezt nyilvánossá tetted, nem csak magaddal baszol ki hanem mindenki mással. (nem azt mondom ne mond el senkinek, de nem mindenkinek!!!, hisz én is elmondtam sok embernek, de nem egy több 100ezres-milliós nézettségű fórumba, ahol azt kockáztatom, hogy megszűnik, ugyan ezzel az irodáknak teszel jót, nem magadnak és embertársaidnak...) És persze hogy tesz lépéseket az iroda, csak nem mind1, hogy annak én meddig örülhetek... Csak ennyi a véleményem.

Több százezres milliós? Kb 200 ember aki olvassa a fórumot, de lehet sokat mondok :) egyébként meg szűnjön meg, mert behányok tőle... Ez nem sportfogadás, inkább kamatoztatod a pénzed.

neked elég beteg elméd van,szerintem inkább hagyd abba a sportfogadást,mert ahogy látom te csak azt élveznéd, ha úgy játszhatsz az irodák ellen, hogy bizonyíthatóan verhetetlenek és mindenképp bukni fogsz
menj el egy irodához dolgozni, aztán ott nem kell hánynod az ilyentől, még tehetsz is ellene talán
ilyenek mit keresnek itt nem értem...

Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 26, 2018, 10:27:26
nem egy több 100ezres-milliós nézettségű fórumba

Némi túlzást érzek itt, de köszönjük.  :beerchug:  ;D

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 26, 2018, 11:29:27
neked elég beteg elméd van,szerintem inkább hagyd abba a sportfogadást,mert ahogy látom te csak azt élveznéd, ha úgy játszhatsz az irodák ellen, hogy bizonyíthatóan verhetetlenek és mindenképp bukni fogsz
menj el egy irodához dolgozni, aztán ott nem kell hánynod az ilyentől, még tehetsz is ellene talán
ilyenek mit keresnek itt nem értem...

Lehet tisztességes keretek közt is játszani, ez pedig nem az szerintem :) képzeld van egy stratégiám ami nem az elbarmolt szorzókra alapszik és nyereséges..
De persze ameddig lehet használd/használjuk ki az irodákat, csak tudod szeretnék normális játékot, nem szeretném ha erre rámennének az irodák és elcsesznék az egész piacot.

És igen szívesen lennék bukméker, legalább megtudnám mi folyik a háttérben  :great:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 26, 2018, 11:32:35
Némi túlzást érzek itt, de köszönjük.  :beerchug:  ;D

Több éve működik az oldal, google listán is eléggé elől van, biztos sok olvasó lehet, én elég optimistán írtam le azokat a számokat. Én tényleg azt hittem, hogy 100-200ezres nézettsége van a fórumnak. Ha mégsem, akkor tegyünk ellene hogy több legyen  :beerchug:

Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 26, 2018, 15:58:07
Több éve működik az oldal, google listán is eléggé elől van, biztos sok olvasó lehet, én elég optimistán írtam le azokat a számokat. Én tényleg azt hittem, hogy 100-200ezres nézettsége van a fórumnak. Ha mégsem, akkor tegyünk ellene hogy több legyen  :beerchug:

Ma holnap nincs annyi lakosa Magyarországnak.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum október 26, 2018, 19:28:19
Haver nem te vagy az aki feltalálta a spanyol viaszt, már bocs.....
Miért is?

Hogy ebből megyek Puhiket-ra, vagy mire érted? Vagy hogy emiatt fognak rájönni az irodák mert ez ide ki lett írva? Nem tudom mire érted...

Hülye lennék elmondani, ha lenne egy nyerő stratégiám, ha esetlegesen lenne ilyen. Akkor bérelnék egy embert, hogy egész nap az ilyen oddsokat figyelje, írja ki nekem. Aztán ha megvan tolni kell.

Nem hinném, hogy most ezzel olyan nagy dolgot árult volna el, hiszen azért a fogadóiroda sem mindegy plusz nem hinném, hogy most mindenki neki áll nézni élőbe a hendiket, mert azért ahhoz érteni is kell valamilyen szinten. Meg nem árt ismerni a csapatokat sem, mert pl én kosárból egy csapatot nem ismerek hogy játszik :D Másik meg nem hogy örülnél neki, hogy látsz egy ilyen lehetőséget.. hidd el egy idő után úgy is lekorlátoznak, de ha már nyersz ezzel fél millát már megérte..

Idézetet írta: Bucak77 Dátum október 25, 2018, 21:49:58
naponta 100 meccsből 80 amin jön az underdog plusszos hendivel (néha nyernek is brutál szorzón)...
Ez az arány minden napra igaz

Ezt ugye nem gondolod komolyan?
Gondolom mások is szívesen megnéznék ezt a statisztikát, amennyiben van ilyened, amit egyébként kizártnak tartok
Vagy ez csak olyan megérzésféle részedről, mert előfordult két-három ilyen nap egymásután