Coral

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy asztalnál voltunk Misi, de nem reagáltál a chat-re.
Én azért vigyáztam, nehogy kiejtselek... ;D

Na sikerült 44. helyen kiesni 3 dodóért, de már így is 10 fölé kerültem  :ok:
Bubble után mid pozícióból emeltem 2 BB-t AKs-el, amit adtak 4-en... Flop K 10 J szivárvány, egy kolléga emelt (utóbb kiderült JJ-val), tőlem reraise, amit adott egy harmadik is, ő 3betelt, amit adtunk mindketten. Turn egy pikk, amivel volt egy top párom, sor és nut színhúzóm, és mivel már benn volt a 2/3 stackem, ezért allin. Csak a JJ-s kolléga adta meg a drillel, nekem meg nem sikerült lejavulnom a riveren. Ha bejön szerintem bőven top5-ben vagyok, és meg sem állok a FT-ig. Majd legközelebb!

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 27, 2013, 21:52:10
Egy asztalnál voltunk Misi, de nem reagáltál a chat-re.
Én azért vigyáztam, nehogy kiejtselek... ;D

Ja, nem szoktam a chatet figyelni, csak ha tudom, hogy van egy cimbi a közelben  ;) régen Várda Pistivel szoktunk chatelgetni az expektes freeken.
Te hogy állsz most? Most azért már húzd be!

Indult még valaki ezen a 100$ os Coral Turbon ? Hajrá Miska! :ok:

Hajrá davixxx, neked drukkolok! Előre a HU-ba!

"Fújdkipocok" néven futok.
Nem állok rosszul, de ez nem lesz az én versenyem... Ez már biztos... :)

Ezt nem hiszem el, véletlen rá nyomok a call ra 6,2 vel, persze h nem jön semmi,szóval miska ne nézz hülyének csak azért nem tartottam, utánna azt a 40$ emelést, mert ugyse lett volna esélyem. AAAAAA Ilyen amatőr hibát.. :bash:

No problem, közben azt nézem, hogy igencsak value egy rebuyt venni ilyen díjalapnál. Veszek is egyet  ;)

Ejnye no! Gyorsan egy rebuyt davixxx!

Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 27, 2013, 22:27:30
Ejnye no! Gyorsan egy rebuyt davixxx!

Élvezem, hogy most van miből.. ;D ;D Csak eléggé szét szort a játékom, szóval nem jósolok nagy jövőt mára magamnak.. :angel:

Nem veszek én 5 BB-t már, hajrá davixxx! Ami mákolás neked bejött az előbb, bejött ennek Steve gyereknek is  :-X
Kurvára idegesít, ha turn+river mákos kombóval ejtenek ki  :bash:

Sikerült pénzbe érned tegnap davixxx? Remélem kiejtetted azt a majom mákoló Steve gyereket!

Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 28, 2013, 08:23:52
Sikerült pénzbe érned tegnap davixxx? Remélem kiejtetted azt a majom mákoló Steve gyereket!
Én ejtettem ki a fizetős helyek előtt.  :-\ Mini raisemre a kisvak all int tolt, Ő reraise all int, amit én KK-val tartottam. Egyszínű 28 volt nála..... Nem értettem miért csinálta.  :-\

#88 augusztus 28, 2013, 14:10:17, davixxx
Nagyon faradt voltam, es leszartam.. Inkàbb mentem aludni, meg fel is baszta agyamat egy.bizonyos szemely, elborult az agyam.. Amit igy utolag sajnalok,mert siman ott lehettem volna a top4 be, de sajna vannak ilyen elborulasaim neha de ezen probaloK mar javitani. de fogadason felvittem es 50€ kikertem..am se erdemeltem meg szet màkoltam a agyam, . Szar volt a jàtékom. Amugy remeltem fold olsz, a sracot meg gondoltam vagy megverem vagy kiesek:) ma bulizok, csutortokon meg megnyerem, remelem josz megint majd Varda meg miska:) varda h vegeztel?

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 28, 2013, 14:07:59
Nagyon faradt voltam, es leszartam.. Inkàbb mentem aludni, meg fel is baszta agyamat egy.bizonyos szemely, elborult az agyam.. Amit igy utolag sajnalok,mert siman ott lehettem volna a top4 be, de sajna vannak ilyen elborulasaim neha de ezen probaloK mar javitani. de fogadason felvittem es 50€ kikertem..am se erdemeltem meg szet màkoltam a agyam, . Szar volt a jàtékom. Amugy remeltem fold olsz, a sracot meg gondoltam vagy megverem vagy kiesek:) ma bulizok, csutortokon meg megnyerem, remelem josz megint majd Varda meg miska:) varda h vegeztel?

3. lettem. Aki Misi mellett ült, az ejtett ki. KQ-ra preflop all int tolt, JJ-val tartottam, riverre esett neki a Q.