bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem ertem mit reklamaltok. Oruljetek hogy kaptok. Ismerosom pl semmit nem kap, pedig nincs kizarva a promokbol es nincs korlatozva sem.. Igaz nem az a napi jatekos de havi egyszer kb feltolt egy kis aprot es meg 1500ftot se kap..

Evi 6 8alkalommal adjak nekem pl a 7500t, az unibeten kivul a tobbi meg ennyit sem. Nincs odds korlatozas mint aznunibeteny felrakod egy 1,01re es mar kapod is.


Nem kell telhetetlennek lenni.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum július 09, 2018, 15:43:13
Pár napra megyek ki, magyar állampolgár vagyok.
Akkor valami VPN, vagy Zenmate. Bármi, ami nem román ip-t ad.

Mi a t...et lehet fogni az ingyenes fogadással az angol-horváton??? Ez az a meccs, amire 0 ötletem van.

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 09, 2018, 21:48:44
Mi a t...et lehet fogni az ingyenes fogadással az angol-horváton??? Ez az a meccs, amire 0 ötletem van.

Meccs elottinek berakod azt, hogy nem lesz tizi az elso percben 1.001-ert :D aztan majd eloben kiokoskodhatsz valamit, egyebkent tenyleg barmi lehet ott..

Sose értettem azokat, akik előttinek 1,05 körüli oddsokat raknak. Megéri a pár Ft-ért? Én mindkettőre 2 feletti oddsot szoktam rakni. Ez a meccs annyira talány, hogy 1 ötletem sincs. Cakir vezeti, mostanában elfelejti a lapokat,de ez mégis 1 elődöntő, szögletekből is bármi lehet. Talán megpróbálom a btts-t.

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 09, 2018, 22:51:18
Sose értettem azokat, akik előttinek 1,05 körüli oddsokat raknak. Megéri a pár Ft-ért? Én mindkettőre 2 feletti oddsot szoktam rakni. Ez a meccs annyira talány, hogy 1 ötletem sincs. Cakir vezeti, mostanában elfelejti a lapokat,de ez mégis 1 elődöntő, szögletekből is bármi lehet. Talán megpróbálom a btts-t.

Azért teszik ilyen picire, hogy az ingyenes fogadással valami szaftosat megpróbáljanak, rizikó meg ne legyen.

Amúgy ha annyira felidegesít valakit, hogy nem 3000 jön, hanem 1500, akkor lehet el kéne gondolkodni, hogy valamit máshogy kellene csinálni, a fogadásnak nem az ingyen bónuszokról kell szólnia.

Nekem egyébként ugyanannyi jött, mint eddig mindig az elmúlt időszakban, hűségbónusz is stagnál.

Szokásos 15.000..  Mindig bukni kell ez a kulcs.  :redchug:

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum július 10, 2018, 00:10:40
Azért teszik ilyen picire, hogy az ingyenes fogadással valami szaftosat megpróbáljanak, rizikó meg ne legyen.

Amúgy ha annyira felidegesít valakit, hogy nem 3000 jön, hanem 1500, akkor lehet el kéne gondolkodni, hogy valamit máshogy kellene csinálni, a fogadásnak nem az ingyen bónuszokról kell szólnia.

Nekem egyébként ugyanannyi jött, mint eddig mindig az elmúlt időszakban, hűségbónusz is stagnál.


Akkor örüljél magadnak :D
Mégis mit kéne másképp csinálni? Még több pénzt otthagyni náluk vagy mi? :D Egyébként nem verem az öklömet hogy márpedig én mégtöbb bónuszt akarok, csak hát azért nem teljesen tiszta hogy mi alapján szelektálnak, érted? Hosszú évek óta itt játszom, néha csábulok át csak az unibethez, egy csomó pénzt hozzájuk vágtam már és akkor így szarakodnak az emberrel. Mintha az a 3000 Ft akkora pénz lenne nekik. Biztos megviseli a költségvetést :D Legközelebb ha nyerek az 1500 bónuszommal azt is megfelezik vagy mi? Vicc az üzletpolitikájuk :D

MPL D-League
maláj kosárral vigyázzatok, mér nem először köcsögöl a bet365!!!

most is live kinn va egy meccs, van pár pont, első negyed, az órán 3:30. Na egyből durr az underre, aztán hopp, vált az óra, és kiderül, hogy 3:30 ment le. Pedig kivártam, néztem, hogy felfelé számol vagy lefelé. Persze lefelé számolt, mikor ráküldtem a tétet, pár másodperc múlva kidrül, hogy annyi ment le. közben felléptem bwin-re, aztán kiderül, hogy ott totál jól számol, sokkal előrébb jár a meccs... közben a bet és a bein oddsai közel azonosak, miközben a bet365-ön az állás totál más, mint a valóság. Hát kapják be, nekem 5000 Ft-om bánta, nehogy más is megszívja.
Közben reklamálhatnék, de ugye nem vállalnak semmilyen felelősséget, mert az ott közölt adatok tájékoztató jellegűek.

Ha valami csoda folytán visszadobnák a tétem, azt is megírnám, mert ugye közben az underem ugrott, hát kurvára nem volt mindegy, hogy az első negyedből 3:30 volt vissza, vagy annyi ment le...

most vagy nálam van valami, vagy a bet365-nél, de pl. a svéd-német u20-as kézimeccsen is totál más az állás valójában, int amit  a bet365 jelez ...

vb alatt lehetett fogadni játékos lövéseire is. legutóbb a meccs szünetében fogadtam ( minden piac elérhető) undert. 46'. perc jön a csere, lejön a játékos, kipipálva a fogadás. majd jön nem sokkal később az email, hogy késői fogadás.. :bash:

írok nekik, hogy a szünetben raktam, még a cserék előtt. akkor lenne biztos az esemény, ha a tábla felmutatása után fogadnék... erre meg azzal a nyakatekert kifogással jött az angol ügyfélszolgálat, hogy a csere vizuális része (tábla, oldalvonalnál álló játékos) csak tájékoztató jellegű és ők a papír munkát nézik (gondolom amit leadnak a helyszínen) amit már x időben leadtak ( itt beír egy random, ellenőrizhetetlen időpontot másodperce lebontva a szünet alatt)

fogadás érvénytelenítve. járt már így valaki?  :noway:

Sziasztok!

Lehet már volt téma, akkor elnézést. Nem találtam meg a keresővel. Segítségre lenne szükségem kifizetést illetően. Befizetés OTP-s számláról (nagyobb arányban) és Neteller-ről történt. Ilyenkor a kifizetés arányosan szokott megosztva lenni. Egy nagyobb összeget szeretnék kiutalni, de az egészet a magyar OTP-s számlámra akarják küldeni. Nekem viszont Neteller-re kellene. Hasonló problémája volt már valakinek? Ha igen, hogyan oldotta meg? :)

Illetve ha valaki tisztában van  a jelenlegi rendszer jogi hátterével, szívesen vennék egy tájékoztatást. :police: Ha jól tudom a magyar számlára kiutalt nyeremény hivatalosan adóköteles, és nem is kevés... Hogy van ez most?

Privát e-mailben is jöhet válasz! ;)

Előre is köszönöm a segítséget! :beerchug:

Chaten próbálj egyezni velük, ha volt mostanában befizetésed Netellerről, akkor valószinűleg ki fognak oda fizetni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 17, 2018, 10:51:24
Chaten próbálj egyezni velük, ha volt mostanában befizetésed Netellerről, akkor valószinűleg ki fognak oda fizetni.

Próbáltam... Valakinek van amúgy tapasztalata a hazai banki átutalással adózás tekintetében? Mehet nyugodtan vagy inkább külföldre? :angel: :angel:

Hi!
A 365-nél mióta nem lehet tőzsdézni? (csak most vetten észre)
Egyáltalán van olyan iroda ahol lehet?