Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: yossarian Dátum május 21, 2013, 19:26:31
Megjött az 5 euró!

Közben pedig sikerült kiforgatni az 50 eurós kezdőbónuszom. Legnagyobb meglepetésemre semmilyen iratot nem kértek és egy napon belül fizettek mb-re. Várható, hogy esetleg egy későbbi kifizetéskor kérjenek valamilyen iratot tőlem?
Majd legközelebb ellenőrinek,
Engem már kétszer is ellenőriztek 1éven belül  :)

Nekem is megjött az 5€ bónusz, de ezúttal nem törölték a korábbi maradék megforgatási követelményemet.

Idézetet írta: Irtis Dátum május 22, 2013, 16:00:07
Nekem is megjött az 5€ bónusz, de ezúttal nem törölték a korábbi maradék megforgatási követelményemet.

Másfél év alatt a múltkori volt az egyetlen eset, mikor nullázódott a forgatási követelmény, különben folyamatosan csak halmozódott nálam az ilyen 5 eurók után. (ezért lett már 900 eurós követelményem, mikor csak 20 euró volt anno a kezdőbónuszom)
Én ezt a múltkorit ajándékként (technikai hibaként) kezelem és úgy számolok, hogy ezentúl forgatni kell.  :)
Aztán legfeljebb majd kellemesen meglepődöm...

A csocsóban a múlt heti forgalmam alapján a 3. kategóriába kerültem (Nivel 3), itt már 50-100-500 és 1000 moneyt érnek a sorok.
Én a 3. sorig jutottam, tehát 5 eurót adott...

Ehhez a kategóriához elég 100 euróért fogadni csütörtöktől szerdáig, legalább 1.2-es szorzóval.

Ha ezt erre az összegre lefordítom, akkor a szerencsénktől (?) függően 0,5 és 10% közötti visszatérítést jelent.
(100 eurónyi fogadás után nyerhetünk 50 moneyt meg 1000-t is.)

A Los Tazos is hasonló elven működik, de csak most tűnt fel, hogy ott a kaszinó forgalom alapján sorolnak be kategóriákba, tehát aki csak sportfogad, az csak 1-10 moneyt tud vele gyűjteni hetente.



Skrill-re van kifizetési minimum? Azt tudom, hogy havonta egy ingyenes, a többi 3 euró, de a minimumról nem találtam semmit.

BL-kvíz 2, 5, 10, 20 eurós nyereményekkel! Emailben jött.

Idézetet írta: yossarian Dátum május 24, 2013, 14:13:52
BL-kvíz 2, 5, 10, 20 eurós nyereményekkel! Emailben jött.

Várható volt!  :)

Ha valaki beválaszt egy nagyobb összeget, elgondolkodhat a levédésén is a biztos nyereményért.

A kvíz kérdés:

mikor lesz az első gól
- első 20 percben
- 21-40. perc között
- ezután
- soha


Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 14:31:14
Várható volt!  :)

Ha valaki beválaszt egy nagyobb összeget, elgondolkodhat a levédésén is a biztos nyereményért.

A kvíz kérdés:

mikor lesz az első gól
- első 20 percben
- 21-40. perc között
- ezután
- soha

Ha nem kaptam e-mailben, akkor rám nem érvényes?

Ha megjelenik az oldalon, akkor szerintem érvényes.

Sikerült a  2 eurósba belenyújak  :bash:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 24, 2013, 14:59:30
Sikerült a  2 eurósba belenyújak  :bash:
Nálam az elsőbe 5€, a másodikba 20€,
Harmadikat húztam 10€ :ok: :ok: :ok:
Válasszátok a másodikat ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 24, 2013, 15:10:42
Nálam az elsőbe 5€, a másodikba 20€,
Harmadikat húztam 10€ :ok: :ok: :ok:
Válasszátok a másodikat ;D

hát most nem azért, de nálam is ez volt a sorrend...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 24, 2013, 15:14:46
hát most nem azért, de nálam is ez volt a sorrend...
Ezért jó a fórum, így a többiek kihúzhatják a tuti 20€ :cya: :cya:

Két számlára van rálátásom, más volt a sorrend.
Azt nem tudom,hogy ha tipp nélkül kilépsz, akkor enged-e újat húzni...

Wonder68!

Te nem látsz összefüggést a forgalmad és a "véletlenül" húzott számok között?
Nekem továbbra is az a gyanúm, hogy húzol annyit, amennyi a yogano szerint "jár", aztán véletlenszerűen megjeleníti a többit.
De abban biztos vagyok, hogy súlyozza valahogyan, pl. ha kicsi a forgalmad, akkor kevesebb esélyed van 20 eurósat kihúzni.  (lehet, hogy nincs is rá esély ilyenkor)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 16:04:29
Két számlára van rálátásom, más volt a sorrend.
Azt nem tudom,hogy ha tipp nélkül kilépsz, akkor enged-e újat húzni...

Wonder68!

Te nem látsz összefüggést a forgalmad és a "véletlenül" húzott számok között?
Nekem továbbra is az a gyanúm, hogy húzol annyit, amennyi a yogano szerint "jár", aztán véletlenszerűen megjeleníti a többit.
De abban biztos vagyok, hogy súlyozza valahogyan, pl. ha kicsi a forgalmad, akkor kevesebb esélyed van 20 eurósat kihúzni.  (lehet, hogy nincs is rá esély ilyenkor)

Igen, én is látok összefüggést, ha volt a közelmúltban befizetés akkor, nagy valószínűséggel jutalmaz a nagyobb
összeggel :ok: