Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm a Real Madridnak, hogy a 92. percben kapott góllal elcseszte a Quini-5 telitalálatomat...  :ok:

Pedig már kezdtem reménykedni egy jó összetett helyezésben, mivel ez lett volna a 2. ötösöm és a tegnapiból is eltaláltam 4/4-et, ahol még hátra van a Fluminense meccse.  (az viszont kétesélyre van véve, tehát elég reménykeltő és ugye a telitalálat után jönne újra 2 plusz casillas a tippeléshez a következő körre...)

Hja az összetettben 3 telitalálattal 12-en állnak az élen, a szerzett money-k száma dönt holtverseny esetén.
Az elsőnek 20 000 money jár a hónap végén, a 2-10. "csak" 1000-t kap, szóval ha ma nem kap ki a Fluminense, akkor érdemes lesz majd alaposabban átnézni a hátralévő napok szelvényeit.

(ráadásul a köcsög Real győzelme két másik játékban is garantált pénzdíjat hozott volna, arról már nem is beszélek...)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 26, 2013, 23:13:09
Köszönöm a Real Madridnak, hogy a 92. percben kapott góllal elcseszte a Quini-5 telitalálatomat...  :ok:

Pedig már kezdtem reménykedni egy jó összetett helyezésben, mivel ez lett volna a 2. ötösöm és a tegnapiból is eltaláltam 4/4-et, ahol még hátra van a Fluminense meccse.  (az viszont kétesélyre van véve, tehát elég reménykeltő és ugye a telitalálat után jönne újra 2 plusz casillas a tippeléshez a következő körre...)

Hja az összetettben 3 telitalálattal 12-en állnak az élen, a szerzett money-k száma dönt holtverseny esetén.
Az elsőnek 20 000 money jár a hónap végén, a 2-10. "csak" 1000-t kap, szóval ha ma nem kap ki a Fluminense, akkor érdemes lesz majd alaposabban átnézni a hátralévő napok szelvényeit.

(ráadásul a köcsög Real győzelme két másik játékban is garantált pénzdíjat hozott volna, arról már nem is beszélek...)
Üdvözöllek a klubban.Nekem is a Real vitte el igy lett 4találatosom.A Fluminense 2 - 1 győzelmével meglett az 5találatosom szombaton.Jelen pillanatban 2ötösöm van.Pénteken is 4esem lett az Auxerrenek köszönhetően. :bash:

Idézetet írta: fili76 Dátum május 27, 2013, 06:02:20
Üdvözöllek a klubban.Nekem is a Real vitte el igy lett 4találatosom.A Fluminense 2 - 1 győzelmével meglett az 5találatosom szombaton.Jelen pillanatban 2ötösöm van.Pénteken is 4esem lett az Auxerrenek köszönhetően. :bash:

Titok, hogy milyen néven vagy?
A ranglistán az első 20 látszik, van már egy 4 találatos is, így a győzelemhez még legalább két telitalálatos szelvény kéne...

Engem 18. helyre tesz most, money-ban jól állok a két találatosok között és ha beakadna egy telitalálat a következő 5 napban, akkor az nagy valószínűség szerint már elég lenne az első 10-hez.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 27, 2013, 13:50:59
Titok, hogy milyen néven vagy?
A ranglistán az első 20 látszik, van már egy 4 találatos is, így a győzelemhez még legalább két telitalálatos szelvény kéne...

Engem 18. helyre tesz most, money-ban jól állok a két találatosok között és ha beakadna egy telitalálat a következő 5 napban, akkor az nagy valószínűség szerint már elég lenne az első 10-hez.
Nem titok xxx777,de nekem csak 77pontom van,igy nem látsz az első húsz között.Mindenképp kellene egy telitalálatos még,arra,hogy legyen remény.Ma nehéz meccsek vannak igy megtettem mindet 1-re.Igaz a 2extra tippet sem kaptam meg,ma csak 1extra tippet jelölhettem.Sok sikert Neked is,nekem már volt egy szerencsés hónapom-március ,ahol megnyertem az első helyet 3as holtversenyben-carrerában,mig a totóban bekerültem az első 10be-4ik lettem ott ha jól emlékszem. :ok:

Végül eltaláltátok a bl döntőn mikor lesz gól? Én eltaláltam, de ugye be kellett érjem a 2 euróval  :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 27, 2013, 15:26:44
Végül eltaláltátok a bl döntőn mikor lesz gól? Én eltaláltam, de ugye be kellett érjem a 2 euróval  :D
Nekem nem sikerült ugyanis én 20-tól 40ig percig lesz gól opciót tippeltem,de ugyancsak 2eurot nyertem volna.Gratulálok a 2eurohoz,meg a tipphez is :ok:

#546 május 28, 2013, 10:38:04, benson
Itt (Lcbet) mennyi a számlaellenőrzés és a kifizetés átfutási ideje?  :help:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 27, 2013, 15:26:44
Végül eltaláltátok a bl döntőn mikor lesz gól? Én eltaláltam, de ugye be kellett érjem a 2 euróval  :D

Nekem 10 euró volt a 20-40 közöttön, sajnos annyi dolgom volt a többi akció miatt (betclic, bet365), hogy csak a 28. percben jutott eszembe, hogy le kéne fedezni, akkor meg már inkább kockáztattam tovább...
(a 21. percben játszhattam volna, hogy a 40. percig nem lesz gól, úgy kb. 4 eurót biztosan kivettem volna belőle)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 27, 2013, 15:26:44
Végül eltaláltátok a bl döntőn mikor lesz gól? Én eltaláltam, de ugye be kellett érjem a 2 euróval  :D

Nekem bejött a 40' felett gól, +hozzá a 3.000ft (10€) :great: :great: :great:
Csak bevédtem 5€,val fél idő 0,5 over 2,1 odds élőben...
bár nem kellet volna.... :ok:

5 ingyen pöri a Pacific Attackon.
Adott szépen, 16 eurot. :)

Idézetet írta: Yuber Dátum május 28, 2013, 17:48:08
5 ingyen pöri a Pacific Attackon.
Adott szépen, 16 eurot. :)

Én 2.8 dollárt kaptam, gyorsan el is buktam black jacken.

Idézetet írta: Yuber Dátum május 28, 2013, 17:48:08
5 ingyen pöri a Pacific Attackon.
Adott szépen, 16 eurot. :)
Nekem 1 centet sem adott :ok:


Még nem fizettem be ide, de a money-t gyűjtögetem. Ma beléptem, és 50 money-val több volt, mint tegnap, nem mintha baj lenne sőt.  :) De kiváncsi vagyok mire kaptam, vissza lehet nézni valahogy?

Idézetet írta: rodeoshow Dátum május 29, 2013, 19:02:28
Még nem fizettem be ide, de a money-t gyűjtögetem. Ma beléptem, és 50 money-val több volt, mint tegnap, nem mintha baj lenne sőt.  :) De kiváncsi vagyok mire kaptam, vissza lehet nézni valahogy?

A szám mögötti hivatkozásra kattints, onnan pedig már napra lebontva látni fogod.