Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Yogano megint egy kis bónusszal kedveskedik nekünk a Roland Garros alkalmából!

Az oldal közepén lévő ábrára (Rasca Roland Garros) kattintva bejön egy játék, ahol 1-3-5 vagy 20 euró bónuszt nyerünk egy kattintással.

A bónusz egyből átvezethető a fogadási számlánkra.
Megforgatása a szokásos: 7 x 1,5-ös szorzóval.




Nekem egy 3 euros sikerült  :ok:

Idézetet írta: more75 Dátum június 06, 2013, 09:54:18
Nekem egy 3 euros sikerült  :ok:
Nekem is,de egy nyertes tippemet vesztesnek értékeltek,kiváncsi vagyok javitják-e....

Nekem már megint sikerült a legkisebbe belenyúlni  :bash: 1 euró...

Nekem is csak egy...félre is tippeltem vele:D

Idézetet írta: Yuber Dátum május 28, 2013, 17:48:08
5 ingyen pöri a Pacific Attackon.
Adott szépen, 16 eurot. :)
nekem: 0.0  :noway: :o :noway:

Sikerült eltalálnom a 20€-s kártyát, de a bónusz nem jelent meg a számlámon. Illetve a Yogano kezdőoldalán jobb oldalt látszik, de a fogadási oldalon, a saját fióknál már nem. Nektek azonnal jóváírták? Mit tehetnék?

Idézetet írta: Irtis Dátum június 07, 2013, 10:28:43
Sikerült eltalálnom a 20€-s kártyát, de a bónusz nem jelent meg a számlámon. Illetve a Yogano kezdőoldalán jobb oldalt látszik, de a fogadási oldalon, a saját fióknál már nem. Nektek azonnal jóváírták? Mit tehetnék?

Kilép/belép, oldalt frissít nem oldja meg?

Volt már befizetésed?
Korábban előfordult, hogy aki nem fizetős játékos volt, annak moneyt adtak csak euró helyett.
(5 euró helyett 5 moneyt)

Köszi, már megoldódott. Úgy tűnik, csak egy kis késéssel írták jóvá.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 07, 2013, 12:13:26
Kilép/belép, oldalt frissít nem oldja meg?

Volt már befizetésed?
Korábban előfordult, hogy aki nem fizetős játékos volt, annak moneyt adtak csak euró helyett.
(5 euró helyett 5 moneyt)

Akkor én így járhattam, csak "moneyt" kaptam... :-\

Idézetet írta: PITBULL Dátum június 08, 2013, 22:26:01
Akkor én így járhattam, csak "moneyt" kaptam... :-\

Ha belefér a költségvetésbe, érdemes bevállalni egy 20 eurós befizetést!
Kapsz rá úgyis 20 euró bónuszt és az ilyen akciókról sem csúszol le többet!


Amikor kérnek, akkor milyen dokumentumokat kérnek ellenőrzés céljából?
Aki kihasználta a 150 eurós bónuszt, mi a tapasztalat, megéri?

Megéri. Az oddsok nem a legjobbak, de olyan sok bónuszt adnak, hogy így is marad elég a megforgatás után. Ajánlom a kosárlabda hendikepeket, ott még tűrhetőek a szorzók. Tőlem nem kértek semmilyen dokumentumot.

Ugye ha igénybe veszed a kezdőbónuszt, nem lehet kifizetést igényelni amíg nincs teljesítve a forgatás?

Összejött az 500 money,àtvàltottam(5€).Az a kèrdèsem,hogy hànyszor kell ezt megforgatni ès mivel nem volt mèg befizetèsem mennyi a minimim skrillröl? Elöre is köszönöm a vàlaszokat!