A LIGA 2018 Summer 12. forduló Július 26 - Július 30

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mol Vidi - Paks
2,5 gól felett és Mol Vidi
2.25

Szombathely - Újpest
Döntetlen
3.20

Bet365

Idézetet írta: lacuss Dátum július 28, 2018, 15:01:02
Ejj, 2 mp-t elcsúszott, maradhat?

"Tippeket a hivatalos kezdési időpont előtt minimum1 perccel kell leadni, élő tipp nincs"

DVTK - Puskàs

Puskàs gólt szerez, 1.36
Puskás nyer, 3.20

Vasas - Monor

Vasas nyer, 1.53
Vasas vezet az 1. félidőben, 2.05

Toronto FC - Chicago Fire
over 2.5, 1.44
over 3.5, 2.18

Barcelona - Tottenham
over 2.5, 1.53

unibet



El Salvador, Foci, 29.07.2018 23:15
Pasaquina - Chalatenango
Döntetlen
3.20
bet365

Idézetet írta: Winger Dátum július 28, 2018, 23:51:08
Kérlek indokold meg a döntésed!

Gondolom 2 mp lofaszt sem befolyasol, nyilvan egy 10 perces csuszas mas, de sztem kiraly h nem kell ennyire szorszalhasogatonak lenni

Idézetet írta: hubika88 Dátum július 29, 2018, 08:22:10
Gondolom 2 mp lofaszt sem befolyasol, nyilvan egy 10 perces csuszas mas, de sztem kiraly h nem kell ennyire szorszalhasogatonak lenni

Ha pontosak akarunk lenni, akkor 1 perc 2 másodperc és a választás az élő piacról volt. Meccs előtti fogadásnál ilyen meccseknél van egy 2.5-es határ, s ennyi, ezt bővítik az élőnél mindenféle határral. Ez eddig is el volt nézve, úgyhogy tőlem is maradhat. A probléma könnyen orvosolható, a jövő héttől vagy a következő szériától már ne 1 perccel, hanem kb. 10 perccel a kezdés előtt kelljen megadni a tippet.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 29, 2018, 08:37:18
Ha pontosak akarunk lenni, akkor 1 perc 2 másodperc és a választás az élő piacról volt. Meccs előtti fogadásnál ilyen meccseknél van egy 2.5-es határ, s ennyi, ezt bővítik az élőnél mindenféle határral. Ez eddig is el volt nézve, úgyhogy tőlem is maradhat. A probléma könnyen orvosolható, a jövő héttől vagy a következő szériától már ne 1 perccel, hanem kb. 10 perccel a kezdés előtt kelljen megadni a tippet.
Hubika megjegyzésére a válasz egyik részét a fentiek tartalmazzák, a másik pedig véleményem szerint a lefektetett szabályok betartása nem szőrszálhasogatás. A továbbiakra vonatkozóan pedig miért kellene egy meglévő érvényes szabálytól eltérően engedményt tenni jelen időpontban, a jövőbeni esetleges módosítás reményében, különösen úgy, hogy ez az engedmény megadása döntően befolyásolja, gyakorlatilag eldönti a jelen forduló eredményét is.

Még egy fontos megjegyzésem van: Kiváncsian várom Los Gabos állásfoglalását, ugyanis a kérdésem főleg neki szólt.

Elnézést, hogy vitát gerjesztettem. A tipp egyébként nem élő volt, premeccs voltak ezek az oddsok, és a határok is. 2 másodpercet csúsztam, nyilván meccs előtt gépeltem le. Csak azért kérdeztem hogy maradhat-e, mert emlékszem hogy korábban más is járt így, és akkor nem volt belőle gond.

Hogy minden a szabűlyok szerinti legyen, szeretnék új tippeket tenni.  :beerchug:

Idézetet írta: lacuss Dátum július 29, 2018, 09:56:19
Elnézést, hogy vitát gerjesztettem. A tipp egyébként nem élő volt, premeccs voltak ezek az oddsok, és a határok is. 2 másodpercet csúsztam, nyilván meccs előtt gépeltem le. Csak azért kérdeztem hogy maradhat-e, mert emlékszem hogy korábban más is járt így, és akkor nem volt belőle gond.

Hogy minden a szabűlyok szerinti legyen, szeretnék új tippeket tenni.  :beerchug:
Köszönöm a korrekt véleményedet, de nem 2 másodpercet csúsztál, mert a szabály szerint az esemény kezdő időpontja előtt 1 perc a feladási határidő! Azért is jeleztem időben a tisztázást, hogy legyen legyen idő ujabb tipp feladására, ne egy ilyen vitatott tipp döntsön a párosításunk eredményéről! :beerchug:

2.01 - 3

Albirex Niigata - Chiba
3,5 gól fölött
2,75
bet365

3.01 - 4

Albirex Niigata - Chiba
11 szöglet fölött
3,5
bet365 (fogadáskészítő)

Ukrán bajnoki
Sahtar Donyeck-Arsenal Kijev
Sahtar -1.5 gól. 1.25
Over 3.5.  1.83
Hazai over 3.5 gól. 2.2
Mennyei
Haladás-Újpest X 3.2