Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum január 31, 2023, 14:13:32Én is az igenre nyomtam, de amúgy előtte 90%-ban végeredményre tippelésnél a nemet nyomtam. Hisz az dupla esély. Ez tegnap megetetett, mert a 16 pontos különbség azt hittem elég egy szűk hazaira.

Én "természetesen" a nemre, így jó volt. Nálam sokkal inkább x2 volt, mint 1-es. A mai kosár nagyon sz@rul áll egyenlőre.

Sziasztok

Mai beat the drops

Chelsea

Fulham
Mindkét csapat szerez gólt???
Én igenre tettem

Idézetet írta: Hentesáru Dátum február 03, 2023, 07:20:51Sziasztok

Mai beat the drops

Chelsea

Fulham
Mindkét csapat szerez gólt???
Én igenre tettem

Mostantól a Beat the Drop ajánlatos beszélgetéseket itt folytathatjuk:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=21185.0

Sziasztok!  Raktam ma a a machestert dupla esélybe meccs előtt és élőbe  2-0nál az exchangen, bejött ugye mind 2 de a 2-0 ás fogadás eltűnt..Mintha megse történt volna..  Tegnap előtt egy ausztál meccsre raktam élőt az is bejött és az is eltűnt mindenhonnan..  Írtam a chaten supoortnak,kértek egy fogadási azonosítót de hát nem mentettem el mert minek..most meg már nincsen sehol.. Régen volt pár törölt érvénytelen fogadás,de valami nyomuk volt.. Most semmi.. Valaki esetleg tud segíteni történt mással is ilyen?

#3439 március 12, 2023, 06:31:51, Ádám2393
Sziasztok!
A következő kérdésre keresem a választ:
Betfair banki befizetés miért nem elérhető a lehetőségek között?
Az oldalon neteller/skrill lehetőség van csak (ezekkel fizettem már be). Kérdeztem az ügyfélszolgálatot, azt mondták, M.o-n elérhető - de én mégsem látom. Furcsamód a withdraw (kivét) menüben ott van a bank is, holott sosem fizettem még be utalással. Találkoztatok ilyen fajta problémával esetleg?

Miért csak 4000-14000 Ft közötti összeget tudok befizetni skrill/neteller számlával?Másnak is ennyi a maximum?köszi

Idézetet írta: Maestro90 Dátum március 22, 2023, 20:20:48Miért csak 4000-14000 Ft közötti összeget tudok befizetni skrill/neteller számlával?Másnak is ennyi a maximum?köszi

Nekem is 14k a max. Engem mondjuk valamiért kitiltottak a promókból, én azt gondoltam, ahhoz van köze.

Idézetet írta: Carpeks Dátum március 25, 2023, 21:41:13Nekem is 14k a max. Engem mondjuk valamiért kitiltottak a promókból, én azt gondoltam, ahhoz van köze.
Nincs ahhoz köze.Nekem regisztráció után egyből ennyi volt.Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot.Azt írták,hogy ez nincs korlátozva.Viszont ebben a devizanemben(HUF) skrill/neteller befizetéssel ennyi a maximum befizetés egy tranzakció alatt.Többször kell befizetni.

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Ha megraknám Pl. egy focimeccsen a 2.5 gól felett fogadást 1.80-as szorzón, de kicsinek gondolom ezt a szorzót és inkább ajánlok helyette egy 1.85-1.90 szorzót és ha ebben a szorzó tartományban küldeném be a fogadást, akkor mennyi az esély arra, hogy elfogadja a rendszer az ajánlott szorzót?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum március 31, 2023, 14:31:40Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Ha megraknám Pl. egy focimeccsen a 2.5 gól felett fogadást 1.80-as szorzón, de kicsinek gondolom ezt a szorzót és inkább ajánlok helyette egy 1.85-1.90 szorzót és ha ebben a szorzó tartományban küldeném be a fogadást, akkor mennyi az esély arra, hogy elfogadja a rendszer az ajánlott szorzót?

Ha most a Tőzsde (Exchange) részlegről beszélünk, akkor amennyiben valaki neked eladja 1.85, vagy 1.90-ért, akkor természetesen működhet. Kereslet-kínálat. Nyilván a téttől is függ.

és ha senki nem fogadja el az ajánlott szorzómat, akkor az eredeti szorzón lesz megrakva a fogadás?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum március 31, 2023, 17:09:23és ha senki nem fogadja el az ajánlott szorzómat, akkor az eredeti szorzón lesz megrakva a fogadás?

Ha nincs elfogadó, nincs üzlet. De ezt akár tesztelheted kis téttel is.

#3447 május 20, 2023, 13:17:41, Alk
.



A kaszino reszen van 400 es 800HUF ingyen penz, az utobbihoz tartozo forgatasi kovetelmenyt be tudna valaki masolni, mert azt hittem egyszeres, be is adta a 0-t rogton, de tovabbra is kaszino bonuszkent jelzi e nyeremenyt. Koszonom!

Sziasztok!
be regisztráltam az irodához.
viszont sehogy sem akarja elfogadni a hitelesítést
csináltam képet a közüzemi számláról, és a kártyám elejéről is
mi lehet a probléma?
tud valaki ebben segíteni?
előre is köszönöm