Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: cioran Dátum október 27, 2016, 11:10:05
Az amerikai elnökválasztás kimenetelére fogadott valaki?
A Clintonra 1.20, a Trumpra 5.0 az odds a bet365-nél.

Az újabb FBI nyomozás miatt állítólag esik Clinton népszerűsége, van közvéleménykutató, amely szerint Trump vezet 1%-kal.
A mostani szorzók így 1.36 - 3.25

Számszerűen kevesebb szavazattal is nyerhet Clinton (persze elméletileg Trump is), ha a kulcsállamokat megnyerni.

De most komolyan!Ha ebből a Trumpból elnököt csinálnak,akkor jő el a világnak vége!

Idézetet írta: knosy Dátum november 01, 2016, 19:59:14
De most komolyan!Ha ebből a Trumpból elnököt csinálnak,akkor jő el a világnak vége!


Nyugi ő is megvan véve kilóra. Tök mindegy ki nyer, mindkettő báb.

Idézetet írta: knosy Dátum november 01, 2016, 19:59:14
De most komolyan!Ha ebből a Trumpból elnököt csinálnak,akkor jő el a világnak vége!

Mert Hillaryból zseniális elnök lenne.  ;D  Egyik sem jobb a másiknál, de lehet jobb lenne mindenkinek, ha nem Merkel 2.0 nyerne.

Hát ez a szégyen,talán sosem volt még ilyen két "gagyi" jelölt,szinte egyik rosszabb mint a másik.

Idézetet írta: knosy Dátum november 02, 2016, 12:49:33
Hát ez a szégyen,talán sosem volt még ilyen két "gagyi" jelölt,szinte egyik rosszabb mint a másik.

Mindenki amit megérdemel.  ;D

Olvastam valahol hogy ha nem Trump indulna Clinton ellen akkor valamelyik másik szenátor simán verné népszerűségben HilClit :D




Amerikai elnökválasztás: Hillary Clinton vagy Donald Trump?

November 8-án az Egyesült Államokban elnökválasztást tartanak, s természetesen a végkimenetelre fogadni is lehet. Olvasd tovább


#219 november 08, 2016, 13:29:20, Schleck
Trump a szélsőséget képviseli, szerintem sok ember szégyelli felvállalni a közvélemény kutatásokon, hogy őt támogatja. Ott a Brexit példája is. Globális trend, hogy az emberek kiábrándulnak a politikából, Clinton meg pont az a karót nyelt politikus fajta.. A flúgos Trump legalább valami szokatlant képvisel.. Obama is kézzel lábbal kell, hogy kampányoljon, az sem véletlen. Szóval szoros lehet ez..

Persze mindez csak okoskodás, semmi közöm nincs a politikához..

A szorzó pedig szépen esik, hogy ne legyek teljesen OFF.

Szóval ki mit 'tippel'?


Idézetet írta: Schleck Dátum november 08, 2016, 13:12:25
Trump a szélsőséget képviseli, szerintem sok ember szégyelli felvállalni a közvélemény kutatásokon, hogy őt támogatja. Ott a Brexit példája is. Globális trend, hogy az emberek kiábrándulnak a politikából, Clinton meg pont az a karót nyelt politikus fajta.. A flúgos Trump legalább valami szokatlant képvisel.. Obama is kézzel lábbal kell, hogy kampányoljon, az sem véletlen. Szóval szoros lehet ez..

Persze mindez csak okoskodás, semmi közöm nincs a politikához..

A szorzó pedig szépen esik, hogy ne legyek teljesen OFF.

Szóval ki mit 'tippel'?

Én cirkuszpárti vagyok, szóval: "Trump for President!"  ;D


és az elképzelhetetlen bekövetkezett..

bazzz, az amcsik túltolták a valóságshowkat.
Éljen az új first lady.  :redchug: :redchug:  :crazy: :bash:



Gratulálok azoknak akik Trumpra fogadtak. Szép húzás volt 5.00-ért.  :beerchug:

:yeah: :yeah: :yeah:

Ma reggel a rádióban:

"Hogyan elégítené ki Hillary az amerikaiak igényeit, ha saját férjét sem tudta?"  ;D ;D ;D