ITF/Challenger Tornák 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkora láma ez a Sock, te jó ég  ;D ;D Szegény Kyrgiosz mozogni alig tud, alighanem az ágyéka húzódott meg, mintha a sírás kerülgetné, az amcsi meg még azért szenvedett hogy visszajöjjön brékhátrányból  ;D Alig várom hogy normális Tour versenyen tegye tiszteletét Sock, veretni kell bárkivel  :redchug:

Tudom hogy nem Ch verseny, de a gstaad-i tornán szerintem van egy jó odds.
Bossel tolja Zeballos-szal. De ez nem az a Zeballos, ez Federico Bolivíából. Mindketten elég idősek ahhoz hogy elmondhassuk hogy karrier már nem lesz belőle, de azért jó 400 hely van köztük Bossel javára. Nem is olyan rég verte Donskoyt, de szettet vett el a most berobbanó Saville ellen, vagy az a Mitchell ellen aki most pár nappal később már eldőöntőzik Granby-ben. Kár hogy salakon az utóbbi két évben nemigen mutatkozott, pedig így első ránézésre annyival rosszabb eredményei nincsenek onnan sem. A ranglista és a jobb forma (mostanában Zeballos meccset alig nyer) mellett még az is előny hogy balkezes, illetve svájci. Viszont ami zavar, hogy 1, selejtező első napján nem hinném hogy nagy hangulat lenne, 2, van-e akkora hazafi, mint pl a német, vagy francia játékosok többsége, akik otthon mindig extrát hoznak? Vagy nem véletlen hogy nem szokott hazajárni?
Aki bátor tolja 1,6-ért, én alacsony téttel teszem, meg jól megdurrantom tippjátékokban, aztán majd meglátjuk, bealudtak-e a bukik.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 19, 2014, 09:59:40
Tudom hogy nem Ch verseny, de a gstaad-i tornán szerintem van egy jó odds.
Bossel tolja Zeballos-szal. De ez nem az a Zeballos, ez Federico Bolivíából. Mindketten elég idősek ahhoz hogy elmondhassuk hogy karrier már nem lesz belőle, de azért jó 400 hely van köztük Bossel javára. Nem is olyan rég verte Donskoyt, de szettet vett el a most berobbanó Saville ellen, vagy az a Mitchell ellen aki most pár nappal később már eldőöntőzik Granby-ben. Kár hogy salakon az utóbbi két évben nemigen mutatkozott, pedig így első ránézésre annyival rosszabb eredményei nincsenek onnan sem. A ranglista és a jobb forma (mostanában Zeballos meccset alig nyer) mellett még az is előny hogy balkezes, illetve svájci. Viszont ami zavar, hogy 1, selejtező első napján nem hinném hogy nagy hangulat lenne, 2, van-e akkora hazafi, mint pl a német, vagy francia játékosok többsége, akik otthon mindig extrát hoznak? Vagy nem véletlen hogy nem szokott hazajárni?
Aki bátor tolja 1,6-ért, én alacsony téttel teszem, meg jól megdurrantom tippjátékokban, aztán majd meglátjuk, bealudtak-e a bukik.

Miután lebrékelte a Zeballos az első szettben, onnan olyan simán hozta az adogatásait hogy eszembe nem jutott volna hogy kikap. Brékelőnyben is volt döntő szettben, sőt miután visszaadta, megint lehetősége lett volna elvenni. Aztán ahogy az lenni szokott, a semmiből 30-0ról zsinórban 4 játékot veszített, és nem tudta kiszerválni a TBt. Na erre nem lehet előzetesen felkészülni...