William Hill Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem megy Zenmate nélkül, csak éppen kerék nincs, amit megpörgessek, pedig angolra váltottam a nyelvet :)


Nekem ez az Amazon Queen nem akar bejönni sehogy sem akármilyen ipről próbálom. Közbe kaptam levelet hogy ugye nyertem a promócióval de azt nem írják benne hogy melyik játékra kaptam. Sajnos elfelejtettem tegnap mit pörgettem így fogalmam sincs. Így most meg kellesz várnom a 6órát hogy kikerüljön a promóció és a keréken megnézzem a játékokat.

ezek voltak tegnap a keréken, sajnos alul kicsi hiányzik

Az alja az elvileg a plants vs zombies.

Jött belső üzenet a jóváírt bónuszról és a Plants vs Zombies játékban ott is volt a két euró.
Szokás szerint minimum téten pörgettem, harmadikra beadott egy "epic" wint.  :)
Oké, "csak" 24,7 euró (nem a jackpotot vittem el, hehe), de a 0,2 eurós téthez vagy a 2 eurós bónuszhoz képest abszolút baráti.

Ez azért kompenzálja, hogy a bingó kódokkal 3 napon keresztül sikerült a 0 sorsjegyest beírnom.   ;D


#21 április 20, 2016, 21:28:23, Alk
Regi szep emlekek! Mondjuk mar annyira regi, hogy arra sem emlekszem: Ez minden nap van? Egyebkent az elobb veletlenul a regi, bezart szamlam adataival leptem be (penznem valtozas miatt kertem a bezarasat), es az a helyzet, hogy el es virul. ;D A promot termeszeszetesen csak az egyiken engedte (bar BF-en regen ezzel sem volt gond), de megiscsak ket szamla. Koszonet az infoert, aki ratalalt! :ok:

Ui: Terms&conditions a baratom lett.  :D


Nekem ezt az Amazon játékot az istennek nem sikerül behoznom. Valakinek sikerül?

Hali!
A tegnapi kerékpörgetés nyereményét már megkapta valaki?
spin2win

Idézetet írta: lulu65bj Dátum április 21, 2016, 18:33:40
Hali!
A tegnapi kerékpörgetés nyereményét már megkapta valaki?
spin2win

Meg, de most nem jött róla belső üzenet, csak ott volt a játékon a bónusz.

Nekem is megjött persze megint az Amazonra nyertem amit azóta sem tudok behozni  :-\  Valaki aki arra kapott még bonus-t hogy tudta behozni a játékot?

Nálam simán, Zenmate nélkül megy.

Van ékezetes betű, pl Kovács a regisztrált adataidban? Ha igen változtasd meg ékezet nélkülire. Ha nem megy manuálisan írj nekik chaten.

hány órától lehet prögetni és hány napig?