Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Pinnacle 10 FS Hooligan Hustle Free Spin value is €0.10.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 04, 2022, 15:24:49Pinnacle 10 FS Hooligan Hustle Free Spin value is €0.10.

Most a Space Miners sloton van 10 ingyen porgetes.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 11, 2022, 22:16:19Most a Space Miners sloton van 10 ingyen porgetes.

Egy árva centet sem nyertem, nem sikerült behúzniuk ezzel a promóval  ;D

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 04, 2022, 15:24:49Pinnacle 10 FS Hooligan Hustle Free Spin value is €0.10.

Most Love Joker sloton van Valentin nap alkalmabol.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 14, 2022, 15:12:47Most Love Joker sloton van Valentin nap alkalmabol.

és te megtaláltad?

a new lapfülön megtalálod :ok: @Carpeks

Idézetet írta: Carpeks Dátum február 14, 2022, 15:37:28és te megtaláltad?

Meg, persze, egyébként sokszor több idő megtalálni a nyerőgépet, mint lepörgetni a 10 pörgetést. Velem is előfordult már, hogy kerestem-kerestem, de nem találtam.
1.36 font lett a vége.

Idézetet írta: Powell Dátum február 14, 2022, 16:02:20a new lapfülön megtalálod :ok: @Carpeks

köszi, kb csak ott nem kerestem  ;D  70 cent jött belőle

Mér' dugják el örökké ennyire a free spins játékokat??? Ilyenkor az összes játék között miért nem adja be???

Múltkor 23:35-kor láttam az emailt, hogy 23:59-ig él, keresem, kutatom semmi. Éjfél előtt eszembe jutott, hogy belépjek ide és megérte.

bet365 Kaszinó: Soccer Spinner

Tippelje meg a helyes eredményt és játsszon ingyen pörgetésekért. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A William Hillnél szombathoz hasonlóan ma is 5 font freebet van a Scratch of the Day kaparóson.  :ok:

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 14, 2022, 21:36:53Mér' dugják el örökké ennyire a free spins játékokat??? Ilyenkor az összes játék között miért nem adja be???

Múltkor 23:35-kor láttam az emailt, hogy 23:59-ig él, keresem, kutatom semmi. Éjfél előtt eszembe jutott, hogy belépjek ide és megérte.

Nem kell szó szerint venni egyébként, hogy éjfélkor lejár a promó. Én a múltkorit nem találtam meg, és az itt leírt megtalálási módot csak 2-3 nap múlva olvastam, és még akkor is megkaptam a freespineket. Az emailben is 7 napot ír: The Free Spins will expire seven days after being credited and any unused Free Spins after this time will be removed from players' accounts.

Pinnacle - Cat Wide and the Lost Chapter slot 10 ingyen porgetes, 0.1 teten, forgatasi kovetelmeny nelkul.

bet365 Kaszinó: A hét nyerőgépe

Egy exkluzív új nyerőgép érkezett - próbálja ki és nyerjen akár 20 ingyen pörgetést egy nap! Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

bet365 Kaszinó: Soccer Spinner

Tippelje meg a helyes eredményt és játsszon ingyen pörgetésekért. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org