csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


#24075 augusztus 12, 2019, 22:54:13, csabax
Jong AZ Alkmaar - SC Telstar, lesz gól a mérkőzésen  :noway:
Göteborg - Falkenbergs 1X    :great:

Szorzó: 1.22

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 07, 2019, 15:10:22
Denis Shapovalov - Dominic Thiem, Denis Shapovalov +1.5 szett hendikep  :great:
1-2


Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 09, 2019, 16:55:27
Liverpool - Norwich, Liverpool 1,5 gól felett  :great:

Klopp: ,,Sokkal jobb vagyok, mint amit hittem magamról!" - KLOPP portré II.
"Eközben erős kézzel, de mérhetetlen szeretettel terelgette a csapat fiatal játékosait. Olyan focisták lettek világklasszisok a keze alatt, mint Robert Lewandowski, Mario Götze, Marco Reus, és Mats Hummels."
https://sport365.hu/nemzetkozi-foci,angol-foci,-klopp-sokkal-jobb-vagyok-mint-amit-hittem-magamrol-klopp-portre-ii,114803?fbclid=IwAR1O0zKOsB7QcV3B9pz3NzDS63kLYpDdpbKtEbu6l6Viy0siEBOShUwMf6A
19. perc: 2-0

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 09, 2019, 19:28:38
FK Csíkszereda - FC Metaloglobus Bucuresti 1X  :great:

Hát... Szerencsére ez a pillanat is elérkezett: még nem élvonal, de hát egye fene, akkor is már másodosztály, avagy a Futball Klub Csíkszereda első hazai mérkőzésére készül a másodosztályú bajnokságban. Már az előző hétvégén elkezdődött a focibajnokság a román másodosztályban, szóval már zajlik a bajnokság végéig tartó "mindenki egy ellen vagy/és egy mindenki ellen" küzdelem. Valószínűleg az Erdélyt már csak egy nagyon keveset ismerőknek sem kell részletezni ezt az előbbit, hiszen teljesen egyértelmű, hogy az az "egy" a magyar (székely) FK Csíkszereda, míg pedig a "mindenki" szó alatt a román másodosztályú focibajnokság összes többi román focicsapata értendő. (Az érdeklődők figyelmébe ajánlom az Index című internetes portál "Romániában egy magyar csapatot utálnak" című írását.)

Magáról az FK Csíkszereda - FC Metaloglobus Bucuresti találkozóról csak annyit látok érdemesnek írni, hogy még teljesen a bajnokság elején vagyunk és ilyenkor még nem lehet tudni, hogy milyen formában vannak a csapatok. Annyit azért mindenképpen érdemes megemlíteni, hogy az újonc székelyföldi együttes tagjai várhatóan nagyon lelkesek lesznek az otthoni premieren és minden bizonnyal nem akarnak vereséget szenvedni a másodosztályban játszandó első hazai mérkőzésükön. Azt is érdemes megemlíteni, hogy ez a vendégcsapat, a bukaresti Metaloglobus nem valami nagy "eresztés" és szerintem a gyengébb ellenfelek kategóriájába tartozik. Az előző szezonban a középmezőnyben végzett az FC Metaloglobus Bucuresti, s jobbára csak az otthon szerzett pontjainak köszönhette ezt a helyezést, mert idegenbe leginkább vereségekért utazott a csapat. Idegenben annyira gyengén teljesített, hogy a 19 meccsen mindössze 4 győzelem és 3 döntetlen mellett 12 veresége volt a csapatnak, kinti gólaránya pedig 16-44 volt. Szerintem ez a vendégcsapat egy olyan alakulat, amelyik ellen legalább 1X-et bír játszani egy lelkes hazai csapat.

És különben is:
"Minden nép annyit ér, amennyi értéket magából ki tud termelni. S addig él, amíg életét a maga erejével tudja táplálni."
(Márton Áron püspök).

Tipp: győz vagy döntetlent játszik az FK Csíkszereda.

3-0

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 11, 2019, 11:27:14
BATE Borisov - Energetik BGU, 2,5 gól felett a hazai csapat  :great:

Romániában egy magyar csapatot utálnak
"Volt egy alapelvük, amihez nemcsak az indulásnál, hanem most is tartják magukat: A FELNŐTT KERET 80 SZÁZALÉKÁNAK SAJÁT NEVELÉSŰ VAGY MAGYAR ANYANYELVŰNEK KELL LENNIE."
https://index.hu/sport/futball/2019/08/08/csikszereda_akadamia_futball_sikerek/
27. perc: 3-0

#24081 augusztus 13, 2019, 11:42:23, csabax
Lilleström - Mjondalen 1X  :great:

#24082 augusztus 13, 2019, 18:13:04, csabax
Energie Cottbus - Bayern München, mindkét csapat szerez gólt  :great:

#24083 augusztus 13, 2019, 22:14:20, csabax
Ferencváros - Dinamo Zagreb, mindkét csapat szerez gólt  :noway:


Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 11, 2019, 16:56:14
Stromsgodset - Valerenga, 1,5 gól felett a vendégcsapat  :great:
71. perc: 3-2

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 11, 2019, 19:49:43
Rafael Nadal - Daniil Medvedev, Rafael Nadal -3.5 játék hendikep  :great:
2-0 (6-3, 6-0)



#24089 augusztus 14, 2019, 11:22:12, csabax
FC Porto - FC Krasnodar 1  :noway: