Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Tegnapi meccsek:
Olympiacos Piraeus- Maccabi Haifa 0-4 151-es szorzó.
Bodo/Glimt- Linfield 8-0 81-es szorzó.
Inter Escaldes- CFR Cluj fèlidő 1-0 6,75
Malmo FF- Zalgiris 0-2 A Zalgiris meccs előtti szorzója 10-es volt.

Attol mert valaminek nagy az oddsa nem lesz rogton bunda. A gorogoknek 0 1nel 0 2nel menni kellett elore 10emberrel, kaptak még kettőt, benne van.

A bodo tavaly megmutatta hogy jo csapat, Romát oktattak. A 8 0 tulzo ugyan de ez sem bunda.

A Zalgiris meccs, aki latta az elso meccset az 50 50es meccs volt, semmivel nem volt rosszabb a litvan csapat. Itt is 0 1 utan mennie kellett a svedeknek eszetlenul, 0 2volt. Sved streamerek tettek a Zalgirist mert abban volt az ertek meccs elott annyira tulzo volt az odds.


A masik hogy pontos eredmenyt bundazni a legnagyobb baromsag, a bundazok nem is igen teszik. Golokat bundaznak altalaban.

#738 július 28, 2022, 23:26:00, Kesudió
Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 28, 2022, 08:09:47Attol mert valaminek nagy az oddsa nem lesz rogton bunda. A gorogoknek 0 1nel 0 2nel menni kellett elore 10emberrel, kaptak még kettőt, benne van.

A bodo tavaly megmutatta hogy jo csapat, Romát oktattak. A 8 0 tulzo ugyan de ez sem bunda.

A Zalgiris meccs, aki latta az elso meccset az 50 50es meccs volt, semmivel nem volt rosszabb a litvan csapat. Itt is 0 1 utan mennie kellett a svedeknek eszetlenul, 0 2volt. Sved streamerek tettek a Zalgirist mert abban volt az ertek meccs elott annyira tulzo volt az odds.


A masik hogy pontos eredmenyt bundazni a legnagyobb baromsag, a bundazok nem is igen teszik. Golokat bundaznak altalaban.
Köszönöm a tènyekkel alátámasztott meglátásaidat!
Nem állítottam, hogy ezek mind biztosan megbundázott meccsek, de akár azok is lehetnek. A többsèg tènyleg nem ezt teszi, inkàbb a gólszàmokat preferálják. A meccseket bundázók is szeretik megmutatni, hogy ki a legnagyobb a szakmában. Emiatt előfordulnak pontos, nagy gólszámra irányuló fogadások. A Bodo 6,5 ès 7,5 gól feletti szorzói sem vèletlenül csökkentek. A 8-0-ás vègeredmèny 126-ról 51-re. (Bet365) 276-ról 86-ra. (BetFinal)

A mai napról egy értékes gyöngyszemet szeretnék megosztani:

https://www.eredmenyek.com/merkozes/ENOVu8un/#/osszefoglalas/osszefoglalas

Itt szépen kimaxolták az oddsokat, félidőre és végeredményre nézve is, ami a gólszámokat illeti.
Kezdő fogadóként és hobbi tippelőként korábban nem nagyon értettem, mit jelent, hogy figyelni kell az oddsokat, de most már kezdem kicsit kapizsgálni.
Nem mondom, hogy bunda volt, döntse el mindenki maga. Csak szerettem volna közzé tenni itt és a tapasztalataimat megosztani. Próbálok ilyen meccseket keresni, ahol az oddsok "lefelé" mutatnak, azonban elég nehéz megtalálni azt, ahol be is jön. Ma szerencsém volt ezzel a meccsel, mert minden 2-es feletti odds-szal nyertem egy kicsit.
Azzal még nem nagyon sikerült foglalkoznom, ahol odds-változás nem látszik, de ma két argentín meccsen is érdemes lett volna ezzel számolni.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/pxWZewuN/#/osszefoglalas
https://www.eredmenyek.com/merkozes/buzvecfT/#/osszefoglalas

Idézetet írta: szumi0411 Dátum augusztus 04, 2022, 18:00:14A mai napról egy értékes gyöngyszemet szeretnék megosztani:

https://www.eredmenyek.com/merkozes/ENOVu8un/#/osszefoglalas/osszefoglalas

Itt szépen kimaxolták az oddsokat, félidőre és végeredményre nézve is, ami a gólszámokat illeti.
Kezdő fogadóként és hobbi tippelőként korábban nem nagyon értettem, mit jelent, hogy figyelni kell az oddsokat, de most már kezdem kicsit kapizsgálni.
Nem mondom, hogy bunda volt, döntse el mindenki maga. Csak szerettem volna közzé tenni itt és a tapasztalataimat megosztani. Próbálok ilyen meccseket keresni, ahol az oddsok "lefelé" mutatnak, azonban elég nehéz megtalálni azt, ahol be is jön. Ma szerencsém volt ezzel a meccsel, mert minden 2-es feletti odds-szal nyertem egy kicsit.
Azzal még nem nagyon sikerült foglalkoznom, ahol odds-változás nem látszik, de ma két argentín meccsen is érdemes lett volna ezzel számolni.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/pxWZewuN/#/osszefoglalas
https://www.eredmenyek.com/merkozes/buzvecfT/#/osszefoglalas

Ha megnézed az indonéz RANS Nusantara előző meccsén is a félédő utolsó perceiben lőttek 3 gólt. A forgatókönyv most is lejött.

Ma San Marinóban az aktuális Challenger verseny selejtezőjében Stefan Palosi román "barátunk" azok után, hogy jobbnál-jobb neveket vert az utóbbi hetekben, úgy gondolta, hogy 1,03 -as rá adott oddsát megbundázza!
A hazai szerényebb képességű De Rossi ellen az elején elhúzott 3:1 -re az első szettben (hogy még zsírosabb legyen a szorzó a kollégára), onnan meg direktbe leeresztett.
És ezt nem az odds mondatja velem, láttam a meccset, T vonalon magasra pattanó labdát nem szokás a háló közepébe püfölni több alkalommal is ...

Ejnye-bejnye Stefanka ...

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

 Jó lenne, ha az ilyen mocskos csalásokat ki lehetne valamilyen rendszerrel szűrni.

Egy "fekete gyöngyszemet" találtam a mai kínálatban. Még mondják, hogy Afrikában nem tudnak focizni.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/hKlHhyK2/#/egymas-elleni/overall

A hazai 3.00-as odds még csak annyira nem is érdekes. Azonban ha ehhez hozzáteszem az over 4,5-re a 11.00-es szorzót, ez elég csinos, még önmagában is.
Majd meglesem, hogy a 90+3' percben értékesített büntető mennyire volt jogos.
Azt pedig csak zárójelben jegyzem meg, hogy (első félidőben több, mint 1,5 gól és mindkét félidőben mindkét csapat gólt szerez).
Minden odds elég stabil volt, semmi mozgás.

Én személy szerint nem szoktam bundáért kiáltani egy meglepő eredmény után. Viszont egy tegnapi BL meccsen érdekes fejlemények voltak. A horvát- bolgár visszavágón.

3 piros lap!
3 büntető!
Összesen 13 büntetőlap!

Nem mindennapi termés egy francia bíróval.

Nem láttam a meccset, volt már olyan meccs, ahol be kellett fújni 3 büntetőt jogosan. Tehát nem húzható rá, hogy nem tiszta meccs volt.

Viszont mivel ez egy eldőlt párharc volt, lehet jól kerestek vele valahol.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum augusztus 04, 2022, 18:00:14Kezdő fogadóként és hobbi tippelőként korábban nem nagyon értettem, mit jelent, hogy figyelni kell az oddsokat, de most már kezdem kicsit kapizsgálni.
Nem mondom, hogy bunda volt, döntse el mindenki maga. Csak szerettem volna közzé tenni itt és a tapasztalataimat megosztani. Próbálok ilyen meccseket keresni, ahol az oddsok "lefelé" mutatnak, azonban elég nehéz megtalálni azt, ahol be is jön.

Én lényegében időtlen idők óta már szinte csak oddsok, oddsváltozások alapján tippelek (már ami a focit illeti). A lefelé mozgó oddsok nem jelentenek garanciát a sikerre, ugyanis ha csak az eredmenyek.com-on belül megnézel egy lezárt napot, az "oddsok"-ra kattintva látható, hogy szinte több felfelé mozgó odds jön be, mint ami lefelé megy. Kíváncsiságból megnéztem a múlt szombatot (szombaton van a legtöbb meccs), az első 100 meccs, ahol odds is van, így alakult: 41 db lefelé mozgó odds jött be, 13 odds nem mozdult, 42 db felfelé mozgó odds jött be. Márpedig ha ugyanannyi felfelé menő odds jön be, azért is érdemes arra fogadni, mert jobban fizet.

Az oddsportalon megnézheted a lefelé menő oddsok toplistáját, de ezek nagy része azért mozog annyira, mert a fogadók megették az irodák mézesmadzagját, nagy részük nem fog bejönni. (lényeg, hogy persze vannak ilyenek, ahol láthatóan lement egy odds, majd be is jön, ettől még nem lesz bunda, és nem olyanokra kell vadászni, hanem pl. amiket esetleg egyes irodák már ki is vettek a kínálatból)

Az oddsok mozgasa azert lehet becsapós mert ugye a tetek mozgatják. Ha nincs bunda a dologban akkor siman elofordulhat hogy sokan teszik valamiert azt a 2,00es oddsot. De azert lassuk be ha a kezdo odds 2,00 akkor az minden csak nem tuti. Lehet 1,80ra esik a kezdeskor de ez lehet hogy csak a fogadok tevedese(marmint a sok tet es amiatt bekovetkezett oddeses) Persze működhet ez forditva is, hogy a fogadok ereznek valamit es jon is. Raadasul az oddeses akar tovabbgerjeszti a dolgot, mert ahogy itt is, sokan teszik meg pont azert, mert "esik az odds es eselyesebb lett a csapat tegnap ota"
Pedig ez nem biztos hogy korrekt feltetelezes.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 10, 2022, 13:35:39De azert lassuk be ha a kezdo odds 2,00 akkor az minden csak nem tuti.

Ahogy mondod. Tuti az semmi sincs, bár sokan pl. az 1,20-1,30 oddsokra már azt gondolják, de meglepően (mármint engem nem lep meg :) ) sok megy el belőlük.

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 10, 2022, 14:16:45Ahogy mondod. Tuti az semmi sincs, bár sokan pl. az 1,20-1,30 oddsokra már azt gondolják, de meglepően (mármint engem nem lep meg :) ) sok megy el belőlük.

Köszönöm a hozzászólásokat és a tapasztalatok megosztását is, valamint ezt az oddsportálos linket, nem ismertem.
Az 1,20-1,30 oddsokkal nem nagyon szoktam foglalkozni, főleg ami a kimenetelt illeti. Kimenetelre nem próbálok rá, leginkább a gólszámokra.

#748 augusztus 10, 2022, 22:25:55, Alk
Lehet, hogy az életemet megbundázták. Olyan oddsok jönnek le, hogy már kivagyok. Ez még akár rendben is lehetne, de a bizniszbe meg b*sznak bevenni.



Miről beszélünk?  :bigok_125: