Üdvözletek!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Utolag köszönöm meg mindenkinek a JUNI 24 én számomra  küldött születésnapi jokivánságokat !

Holnaptol ujra aktiv forumtag vagyok, Nürnbergben töltött 2 hetes nyaralásom ma végetért! :cya:

Idézetet írta: adaifiu Dátum július 03, 2009, 19:19:55
Utolag köszönöm meg mindenkinek a JUNI 24 én számomra  küldött születésnapi jokivánságokat !

Holnaptol ujra aktiv forumtag vagyok, Nürnbergben töltött 2 hetes nyaralásom ma végetért! :cya:

Ne szerénykedj, tudjuk hogy próbajátékon voltál az FC Nürnbergnél!  ;D ;D ;D Hogy sikerült? Egy-két kulisszatitokba beavathatsz bennünket is!  :D :D ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 04, 2009, 06:58:19
Idézetet írta: adaifiu Dátum július 03, 2009, 19:19:55
Utolag köszönöm meg mindenkinek a JUNI 24 én számomra  küldött születésnapi jokivánságokat !

Holnaptol ujra aktiv forumtag vagyok, Nürnbergben töltött 2 hetes nyaralásom ma végetért! :cya:

Ne szerénykedj, tudjuk hogy próbajátékon voltál az FC Nürnbergnél!  ;D ;D ;D Hogy sikerült? Egy-két kulisszatitokba beavathatsz bennünket is!  :D :D ;)

Ááá...dehogy a Nürnberg Ice Tigers-nél volt...keresnek új kapusokat a következő szezonra... :fumator:

Idézetet írta: Milan Dátum július 04, 2009, 08:48:00
Idézetet írta: Várda64 Dátum július 04, 2009, 06:58:19
Idézetet írta: adaifiu Dátum július 03, 2009, 19:19:55
Utolag köszönöm meg mindenkinek a JUNI 24 én számomra  küldött születésnapi jokivánságokat !

Holnaptol ujra aktiv forumtag vagyok, Nürnbergben töltött 2 hetes nyaralásom ma végetért! :cya:

Ne szerénykedj, tudjuk hogy próbajátékon voltál az FC Nürnbergnél!  ;D ;D ;D Hogy sikerült? Egy-két kulisszatitokba beavathatsz bennünket is!  :D :D ;)

Ááá...dehogy a Nürnberg Ice Tigers-nél volt...keresnek új kapusokat a következő szezonra... :fumator:

A hivatalos aláirás még nem sikerült, de ha meglessz tudatlak benneteket! ;D ;D ;D

Boldog születésnapot  hawkeye!
:beerchug: :great: :beerchug: :great: :beerchug:

Boldog Születésnapot atessz;)

atessz, boldog születésnapot és további sok sikert a sportfogadásban! :beerchug:;)

Boldog születésnapot atessz !
:beerchug: :great: :beerchug: :great: :beerchug:

Boldog szülinapot atessz !    :beerchug:

Boldog szülinapot:  Almeno, wasmacska, lackoapo72, Irtis, MilanEnci

Idézetet írta: csimav Dátum július 12, 2009, 09:06:27
Boldog szülinapot:  Almeno, wasmacska, lackoapo72, Irtis, MilanEnci

csimav...egyiknem sincs ma szülinapja, csak következni fognak... ;)

Boldog Szülinapot Almeno:great:

Boldog szülinapot Almeno !
:beerchug: :great: :beerchug: :great: :beerchug:

Boldog születésnapot Almeno!  :beerchug:

Isten éltessen lackoapo72 erőben, egészségben!  :beerchug: :beerchug:

(Ha itthon jártok keressél fel! Egy pofa sör mellet kielemezzük a Bundesligát és az élet nagy dolgait!  :beerchug:)