Hud tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


február 21, 2007, 19:57:25, Hud
Sziasztok!

Nagyon tetszik az oldal, szeretném én is megosztani veletek a tippjeimet.
Általában csak focira és kézilabdára fogadok. (Több kevesebb sikerrel)
Mindenkinek sok szerencsét.

Akkor tippjeim a Bl és UEFA kupára:
1.
Labdarúgás     Real Madrid v Bayern Munich / Draw No Bet     Real Madrid     1.40      :ok:
Labdarúgás    PSG v AEK / Match Prices    Paris St Germain    1.615    
Labdarúgás    Newcastle v Zulte Wagerem / Match Prices    Newcastle United    1.20    
Labdarúgás    Sevilla v Steaua Bucharest / Match Prices    Sevilla    1.30    

2.
Labdarúgás     Celta Vigo v Spartak Moscow / Match Prices     Celta Vigo     1.80     
Labdarúgás    Rangers v Hapoel Tel Aviv / Match Prices    Rangers    1.533    
Labdarúgás    Espanyol v Livorno / Match Prices    Espanyol    1.615


Isten hozott Hud! Nem értek hozzá, csak megérzés, én a Realt kihagynám! Üdv

Saját tapasztalatból mondom, nagyon sokszor ráfáztam már arra, hogy egy UEFA vagy BL meccsen olyan csapatra fogadtam HAZAI-t, aki az odavágón idegenben nyerni tudott. Lásd: PSG, Newcastle, Sevilla az 1. szelón és Espanyol a 2. szelón. Ezek a csapatok a visszavágón nem a legacélosabb csapataikkal fognak kiállni, már csak az erőltetett bajnoki kiírásnak köszönhetően sem.
Ilyenkor talán X2-es szelót lenne érdemes tenni 3/4-es vagy 2/4-es system fogadásként. Eredő oddsa ennek a 4 meccsnek: 66.01
És én azt mondom van rá esély, hogy minimum 2 meccs ne hazai győzelemmel végződjön.

És szemetszúró a Celta Vigo is.A bajnokságukban 11 hazai meccsből csak egyetlenegyszer tudtak nyerni(idegenben 5ször)!!!!Elgondolkodtató!Szerintem egy nagy 0:0 lesz! :topbet_125:

Én áltban mindig kétesélyt játszok, v DNBt. Ezért a 2.es szelvényed nekem "tuti"nak tűnik, ha mellé rakom az x-eket is, míg az 1.es szelvényedet meg is játszom DNBben mindegyiket!

Idézetet írta: newgis Dátum február 19, 2007, 22:23:40
Isten hozott Hud! Nem értek hozzá, csak megérzés, én a Realt kihagynám! Üdv

Szia!

Én sem vagyok biztos a Reálban de talán kikapni nem fog az elég rossz formában lévő Bayerntől.
Bár a Reál sem menetel mostanában, de a játékosanyag sokkal jobb.

Idézetet írta: Baba Dátum február 20, 2007, 06:49:48
Saját tapasztalatból mondom, nagyon sokszor ráfáztam már arra, hogy egy UEFA vagy BL meccsen olyan csapatra fogadtam HAZAI-t, aki az odavágón idegenben nyerni tudott. Lásd: PSG, Newcastle, Sevilla az 1. szelón és Espanyol a 2. szelón. Ezek a csapatok a visszavágón nem a legacélosabb csapataikkal fognak kiállni, már csak az erőltetett bajnoki kiírásnak köszönhetően sem.
Ilyenkor talán X2-es szelót lenne érdemes tenni 3/4-es vagy 2/4-es system fogadásként. Eredő oddsa ennek a 4 meccsnek: 66.01
És én azt mondom van rá esély, hogy minimum 2 meccs ne hazai győzelemmel végződjön.

Köszi a hozzászólást Baba!

Tudom, hogy van benne egy kis kockázat, de hát anélkül nincs nyereség  ;D

Sztem a PSG verni fogja az idegenben gyenge AEK-et, bár lehet, hogy a görögök bizonyítani akarnak majd a hétvégi 1-4-es zakójuk miatt.
A Newcastle-nek meg mindenféleképpen vernie kellene a Waregemet, nem olyan acélos csapat az szerintem, a csoportkörben meg nagy mákjuk volt.

A Steaua sztem is okozhat meglepetést, elég jó csapat, lásd a Real elleni idegenbeli meccsüket a BL-ben ahol csak nagy nehezen nyert a Real ráadásul milyen góllal :)
Az Espanyol is igen szeszélyes mostanában, de ugyanez elmondható a Livornóról is akik sztem mondjunk inkább otthon jók. (Lucarellit kell kikapcsolni valahogy).

Üdv.
Hud

Idézetet írta: Bundes Dátum február 20, 2007, 08:53:28
És szemetszúró a Celta Vigo is.A bajnokságukban 11 hazai meccsből csak egyetlenegyszer tudtak nyerni(idegenben 5ször)!!!!Elgondolkodtató!Szerintem egy nagy 0:0 lesz! :topbet_125:

Szia Bundes!

Ezt a tippet én is neccesnek érzem kicsit, de bízom a spanyolokban hátha sikerül átmenteni a hétvégi jó formájukat. De tényleg nagy esély van az általad írt 0-0-ra is.
De talán megszakad a hazai pechszériájuk.

Üdv.

Hud

Szia Jaaas!

Remélem szerencséd lesz velük.  :great:

Üdv. Hud

 :) Köszi! Neked is sok sikert!

Na akkor mára egy tipp az angol Championshipből.

Labdarúgás     Derby v Stoke / Match Prices     Derby County     1.75     

A Derby az első, remélem behúzzák a mecccset az FA kupa vereségük után. És az odds is elég jó.

A mai BL-re nem nagyon merek fogadni, nagyon 3 esélyes minden meccs. Esetleg majd élőben


Ne nagy tétben játszd meg! A Stoke elég kemény lett, nagyon sok volt Premier League-s játékost vettek most a téli átigazolási szezonban! Én 1xben gondolkoztam, aztán inkább elvetettem azt is. Szerintem benne van a meccsben egy nagy x.

1000 Ft-ot dobtám csak rá, hogy legyen ma is valami :)

Amúgy sem áll túl fényesen a számlám sajna.
Remélem jönnek majd az UEFA tippjeim.

Ajjaj félidőben 2-0-ra visz a Stoke.
Kellett nekem a Championshipre fogadni.

Valdez meg milyen gólt kapott, és ez már nem az első ilyen neki. Vehetne már a Barca egy jó kapust. Ennek ellenére szerintem nyernek a katalánok.

Idézetet írta: Hud Dátum február 21, 2007, 21:40:03
Ajjaj félidőben 2-0-ra visz a Stoke.
Kellett nekem a Championshipre fogadni.

Valdez meg milyen gólt kapott, és ez már nem az első ilyen neki. Vehetne már a Barca egy jó kapust. Ennek ellenére szerintem nyernek a katalánok.


Heh na igen, pont ezért nem raktam a Derby - Stoke meccsre. A Barcelona pedig 1-2 lett, azt hiszem ma elbúcsúztak a BL-töl...