Napi tipp - május 25.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Időpont: 2022.05.25. (20:00)
Esemény: Foci Uruguay (Uruguay Montevideo - Central Espanol)
Tipp: Összesített gólok (2.5 felett)
Odds: 2.25
Iroda: bet365
Indoklás:

Uruguay Montevideo jelenleg negyedik elődöntős helyen áll a bajnokságban és győzelmével jelentősen megerősítené helyezését. Central Espanol tizedik helyen áll a bajnokságban és győzelmével akár a hetedik elődöntős helyezésre is érhet a csapat. Mindkét csapat számára fontos a mérkőzés megnyerése és ez hozni fogja a gólokat hiszen egymás elleni mérkőzéseik rendre izgalmas és több gólos eredménnyel érnek véget.

AS Roma-Feyenoord
EKL döntő, 21:00
tipp: Lesz lap az első percben @ 101.00 (bet365)

Láttam, hogy a szabályok részben meg lettek szólva a nagy szorzók, így igyekszem kihasználni az alkalmat, mielőtt itt is korlátot kapok :D (Meg mindenki, aki hasonlóan játszik).

Lényeg a lényeg, mindig hülye voltam matekból, de egy átlag meccsen van 4-6 lap. Ezzel vitázni kár, mert igaz. Általában a 4-6 lap 6 különböző percre esik. Van 95 perc, mondjuk hosszabbításokkal. Ha van 95 perc, és 4-6 lap, közben az odds 101.00, az value. Nyílván nagyobb a sansz a lapra a 87. percben, mint az elsőben, de én elkaptam már pár ilyet. Kár, hogy a spanyol bajnokiknál kivették, és ha nem is pont ugyanez, de pl. BL-döntőn is volt 11-es az első percben, szintén jó kis 101.00-es odds.

Ha minden egyes percet egyenrangúnak tekintek, ez value. Ebben a pc világban játékperceket sem degradálhatunk le. Minden egyes perc, sőt másodperc egyenértékű. Nem tekinthetjük kevésbé fontosnak az első percet, mint a 79. percet. Sőt, ha így nézem, az első percben még nagyobb a sansz a lapra, mert ott általában játékban van még a laszti, míg pl. a 79. percben nagy sansz van rá, hogy a perc 4/5-e mondjuk egy cserével csorog le... (Nem mintha lassú cserére nem lehetne lapot adni...)

Lényeg a lényeg, fogtam én már több hasonlót, általában párszáz forinttal. Sokkal több érték van persze a 10 perces lapokban, főleg spanyol meccseken jöttek sokszor, de pl. foghattunk 101.00-es szorzót büntetővel nemrég BL-döntőben. Én amondó vagyok, Kovács spori lehet csak meg akarja nézni az első másodpercekben, hogy kihozta-e a sárga lapját, aztán valaki épp felrúg egy ellenfelet, visszaránt, stb, és ha már a kezében érzi a tarjetát, fel is mutatja.

Nyílván nagyobb rá a sansz, hogy elmegy, de kinek a pap, kinek a papné... Ne védekezzetek, akarjatok Gyurcsányok, oakland23-mak lenni :D Ja és nem, a nagy odds iránti vonzalom nem a majomhimlő tünete!

Idézetet írta: horzol Dátum május 25, 2022, 07:00:162022.05.25.  13.00
Labdarúgás - AUSZTRÁLIA - NPL Nyugat
BALCATTA - STIRLING MACEDONIA
Tipp: 5,5 gól felett
Odds: 6.10
Iroda: Unibet

Nyertes!

:bash:
Labdarúgás
UEFA Európa Konferencia Liga
25 Május 2022 21:00
Roma - Feyenoord
    Igen
Roma nyer, és mindkét csapat gólt szerez
odss:4.80
unibet

Keflavik-Njardvik
1.félidő eredménye 1:1
7.5
Unibet

A 32 között járnak a csapatok. A hazaiak nyilván esélyesebbek, de a vendégek nagyon jó szériát futnak mostanság. Kiütéses győzelmeket szereztek, ma sem teljesen esélytelenek. Úgy gondolom, hogy ma is betalálnak, és ha minden úgy alakul: a gól eshet az első félidőben is.

Labdarúgás
Európa Konferencia Liga
2022.05.25. 21:00
AS Roma - Feyenoord
Tipp: pontos végeredmény 2-1
Odds: 9.50
Iroda: Bet365

Labdarúgás, UEFA Európa Konferencia Liga, 2021. 05. 25., 21:00

Roma - Feyenoord
Tipp: Ázsiai hendikep - Feyenoord -1,5


Odds: 6,60
Iroda: Bet365

Indoklás: Én egyáltalán nem érzem underdognak a hollandokat. Kiegyensúlyozott, jó játékkal jutottak el a döntőig, egy 18-as sorozat végén, amely során mindösszesen egyszer szenvedtek vereséget. A Roma igazából próbára sem lett téve, könnyű sorsolást kapott. Szóval szerintem ez legalábbis kétesélyes.
És nem lesz itt egygólos győzelem. Mit védjen egy egygólos hátrányon a vesztésre álló csapat? Menjen előre mindenki a végén: vagy egyenlítenek, vagy kapnak még egyet. Egyébként szerintem ez utóbbi fog történni.

Idézetet írta: csatarid Dátum május 25, 2022, 14:11:00ATP - EGYÉNI: FRENCH OPEN (FRANCIAORSZÁG), SALAK - 1/32 DÖNTŐ
25.05.2022 16:45
Van De Zandschulp B. - Fognini F.
Tipp: 1
Odds: 1.61
Bet365

Push

Idézetet írta: András Dátum május 25, 2022, 07:01:11Foci EKL döntő
21:00
Roma-Feyenoord
Tipp 1
Odds 2,35
Unibet


Nyertes

Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 25, 2022, 08:54:27Labdarúgás, Finn Kupa
2022.05.25. 18:00

JaPS - Komeetat

Tipp: JaPS 2.5 gól felett
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Nyertes.

Idézetet írta: horzol Dátum május 25, 2022, 07:00:162022.05.25.  13.00
Labdarúgás - AUSZTRÁLIA - NPL Nyugat
BALCATTA - STIRLING MACEDONIA
Tipp: 5,5 gól felett
Odds: 6.10
Iroda: Unibet

Gratulálunk @horzol ! Nyereményed 750 Forint Skrillen keresztül.