ketomika "sima fogadásos" NAPLÓja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 21, 2015, 18:42:01
4. fogadás

darts: Anderson - Jenkins, Anderson nyer @ 1.28 5:6
darts: van Gerwen - Thornton, Gerwen nyer @ 1.25 6:1

gyűjtő: 1.60
tét: 100f

VESZTES

Ez volt az utolsó alkalom, hogy dartsra fogadok.. de tényleg..  >:( :redchug:

veszteség: 100f

11.21 napi mérleg

össz tét: 450f
nyereség/veszteség: -245,5f

összes nyereség/veszteség: -258f

Hülye hülye hülye hülye!!  :redchug: :redchug: :bash: :bash:

#17 november 22, 2015, 17:03:12, ketomika22
Feyenoord - Twente

2-3 éve ez egy rangadó lett volna, idén viszont az a helyzet, hogy az Eredevisie talán legerősebb csapata fogad egy kiesés ellen harcoló gyenge ellenfelet.

A Twente kerete két év alatt rengeteget gyengült, még idén nyáron is egészen jó játékosok távoztak miközben az érkező oldalon közel sem olyan jó játékosok vannak. 12 meccsen elképesztő 26 gólt kaptak, nagyon nincsenek rendben ott a dolgok. 7 meccsüket elveszítették és csak 2-t nyertek meg. Legutolsó három meccsükön kikaptak (4-11es gólaránnyal), legutóbb a középmezőnyben (is inkább alul) elhelyezkedő Heerenveen-től kaptak ki hazai pályán 4-1re(!!), pedig otthon még egész vállalható teljesítményt nyújtanak. Ennek ellenére idegenben: 6 meccs, 2 pont, 5 lőtt 12 kapott gól. Most lesz az első top3-mas csapat otthonában lejátszott meccsük. Fontos hiányzójuk nincsen, de az előző meccseken sem volt.

Hogy mondjak valamit a hazai csapatról is: Ez a Feyenoord abszolút esélyes a végső győzelemre is. A 35 éves Kuyt nemcsak, hogy a bajnokság legnagyobb sztárja, de még az egyik legjobb játékosa is, és a hátán viszi csapatát, de vannak mellette még egész jó húzó nevek, jól összerakott keret ez. 12-ből 8 meccsen nyertek. Az utolsó két meccsükön nem nyertek, de ez talán nem is baj, még éhesebbek lesznek, és ami ezeken a meccseken nem ment be, az most befog. Kikaptak az ADO den Haag otthonában, de ezt csak maguknak és az ellenfél kapusának Martin Hansen-nek köszönhetik aki a whoscored-nál 9.0-ás osztályzattal lett a meccs embere (7 védéssel). A másik meccs az Ajax ellen hazai derbi volt, ahol 1:1 lett az eredmény, és ennek abszolút az Ajax örülhetett, ezen a meccsen is több lehetőségük volt az ellenfélnél, és még jobban is játszottak.

Három kérdéses játékos van, igaz mind a három fontos tényező: Sven van Beek belső védő aki eddig alig pár percet hiányzott a csapatból. Karim El Ahmadi, aki inkább védekező stílusú középpályás és Elia a hülyegyerek akinek remek megindulásai vannak (meccsenként 2.2 driblit átlagol), de talán Ő a legkönnyebben pótolható. van Beek helyén egy hasonló stílusú magas, erős védő játszhat Eric Botteghin, aki remek teljesítménnyel rukkolt elő az Ajax ellen igaz van Beek mellett. Középpályán talán nem olyan tiszta, hogy állnak fel, míg elől az eddig is elégséges szerepet kapó Basacikoglu helyettesítheti Elia-t.

Holland barátom is azt mondja, hogy "sima Feyenoord", én hiszek neki. Még akár hendikeppes győzelmet is érdemes lehet tenni.

SOK SZERENCSÉT!!!  :beerchug:  :great:


Eredmény: 5-0

#18 november 22, 2015, 17:00:04, ketomika22
5. fogadás

Feyenoord - Twente 1 @ 1.30 5:0  :great:

tét: 350f

Mindegyik kérdéses játékos játszik, jönnie kell a hazainak!  :)

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 22, 2015, 13:58:31
5. fogadás

Feyenoord - Twente 1 @ 1.30 5:0  :great:

tét: 350f

NYERTES - Baromi sima volt, simán mehetett volna a hendi.  :great: :great: :redchug:

nyereség: 105f

#20 november 22, 2015, 20:16:26, ketomika22
6. fogadás

Granada - Athletic Bilbao DNB2 @ 1.36 2:0  :noway: eszem megáll
tét: 300f


A Bilbao kerete sokkal jobb, a formája sokkal jobb. Hiányzik a Granada kulcsembere Krhin is, de elölről Piti (legfontosabb szélső) és a középcsatár El-Arabi is. A kezdőbe Sandoval mester a 18 éves Penanranda-t jelölte, aki eddig a Granada B-ben játszott és ott is csak 3 gólt lőtt 9 meccsen, az utolsót pedig szeptemberben.

Sajnos eléggé leesett az odds, de mindenképpen megakartam várni a kezdőket :)


SOK SZERENCSÉT!! :great: :beerchug:

Kész vicc!!! Ez a Granada mi a faszt keres a spanyol első osztályban??? 50%-os passz pontosságot nem tudják hozni, ilyen gyér csapatot.. Tolna megye 3 -szint..

Jöhet a kérdés.. hogy rúgtak kettőt?

Köszönöm a kérdést, hát úgy, hogy Aymeric Laporte a bilbaoi védelem stabil pontja, aki az egyik legnagyobb tehetség a posztján az 5. percben rúh egy öngólt, majd mikor a második félidőben már ébredezik az Athletic odaadja a labdát 30 méterre a kaputól, és ez a fos Granda valahogy beszerencsétlenkedi.. de természetesen emellett volt vagy 3 óriási blokkolás pár méterre a gól vonaltól, és a Bilbao sem játszik jól, de simán hozniuk kellett volna.. KIBASZOTT KURVA FASZBA

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 22, 2015, 17:37:01
6. fogadás

Granada - Athletic Bilbao DNB2 @ 1.36 2:0  :noway: eszem megáll
tét: 300f

VESZTES - De hogy??? Nagyon át kéne már fordulni zöldbe mert ez a sok mínusz már kezd vészesen sok lenni..

veszteség: 300f

Iszom is egy sört, mert megőrülök  :beerchug:

11.22 napi mérleg

össz tét: 750f
nyereség/veszteség: -195f
össz nyereség/veszteség: -453f

:noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

#24 november 24, 2015, 18:24:11, ketomika22
7. fogadás

snooker, Andrew Higginson - David Grace, Higginson nyer @ 1.40 1:6

tét: 150f

A tippet G-DAWG naplójából vettem :)

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 24, 2015, 13:24:18
7. fogadás

snooker, Andrew Higginson - David Grace, Higginson nyer @ 1.40 1:6

tét: 150f

VESZTES - Szép kis vesszőfutás..  :redchug:

veszteség: -150f

#26 november 25, 2015, 15:00:59, ketomika22
8. fogadás

Barcelona - AS Roma 1 @ 1.25 6:1
Bayern München - Olympiacos -1.5 (AH) Bayern München @ 1.45 4:0

gyüjtő @ 1.81

tét: 500f

Két kötelező véleményem szerint, a Bayern otthon szerintem hozza a szokásosat, meg sem állnak, a Barca meg óriási formában van, a Romának hiányoznak fontos támadói, és nem hiszem, hogy képesek lesznek megállítani a Barcát. Kíváncsi vagyok Messi-re, remélem óriási kedvvel fog játszani és szárnyalni fog!

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 24, 2015, 20:16:58
8. fogadás

Barcelona - AS Roma 1 @ 1.25 6:1
Bayern München - Olympiacos -1.5 (AH) Bayern München @ 1.45 4:0

gyüjtő @ 1.81

tét: 500f

NYERTES

nyereség: 415,5f  :great: :great:

11.24 napi mérleg:

össz tét: 650f
nyereség/veszteség: +265,5f
össz nyereség/veszteség: -178,5f

Végre +-os lett a nap! Most ezt egy ideig így szeretném tartani :)

#29 november 25, 2015, 22:53:15, ketomika22
Manchester United - PSV Eindhoven

Én United szurkoló vagyok, szóval csak leírom a gondolataimat a meccsről, hátha esetleg tudok valakinek segíteni vele. Nyilván főleg a Unitedről tudok írni..

Az eddig szokatlan sérülésmentesség a helyére állt, és már egész szép kis névsor van az "orvosi szobában". A hétvégén tulajdonképpen nem volt csatár a United keretében, de valószínűleg Martial és Rooney is (de egyikőjük mindenképpen) visszatér, személy szerint Martialnak jobban örülnék, de egyébként Depay sem volt rossz a hétvégén. A csatár mögötti poszton Herrera dőlt ki, de még akár a 4231 megtartásával is meg lehet oldani a problémát (Mata, Rooney), de ha másnem húz valamit van Gaal. A középpályán adott a Scmidfield (Schneiderlin és Schweinsteiger), a széleken Lingard, Depay, Mata (esetleg Pereira) játszhat. A védelemben Jones természetesen megsérült, úgyhogy a "bitang" Smalling mellett vagy Rojo, de inkább Blind játszhat és a bal szélén Rojo. Jobb oldalt meg vagy a mostanában mellőzött Darmian vagy a madárfosevő Young. Kapuban Dávid Király, természetesen.

Nem különösebben szeretnék az ellenféllel foglalkozni, az idegenbeli vereséget óriási hibának tartom a United részéről ennél a PSV-nél szinte az összes PL klub nagyobb ellenállást tanusít, mint az Eindhoven azon a meccsen. Persze ott volt Shaw lábtörése  :'( (KURVAANYÁD MORENO), ami miatt ma szerintem triplázott erővel fognak menni a srácok. Hazai pályán menni fog a poszessön és a filozofi = sok labdatoszás lesz = a Unitednél lesz a labda kb. 65-70 százalékban. Innentől már csak a helyzeteket kell majd berúgni, mert szerintem lesznek. A védelem Smallinggal és de Gea-val állat, remélem nem kap gólt a United. Szerintem képes lesz a United 2 góllal, de ha kijön a lépés akár többel is nyerni, de a győzelem nem szabad, hogy kérdéses legyen!

Tippek:
United win @ 1.50
-1.0 United @ 1.75
-1.5 United @ 2.30 (bátrabbaknak, de szerintem benne van)
2. félidő gólok, 0.5 felett @ 1.20
2. félidő gólok, 1.5 felett @ 1.90 (ez kicsit neccesebb, de a második félidőre várhatóak a gólok)

A kedvenc csapatom meccsére én személy szerint nem fogadok, de ez az 1.50 elég csábító, de valószínűleg így sem fogok (nem emiatt szeretnék szurkolni).

SOK SZERENCSÉT!  :great: :beerchug:

Eredmény: 0-0

shame on meee  :bash: :noway: