AC_28 fociblog naploja - ebbol valogatom majd...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


tegnap egeszen jo nap volt, sima plussz, ejjelre meg kitalaltam az argentin Lanus-t, szoval igy:

Újpest-Zalaegerszeg 1 2:1 OK

Montpelier-Ajaccio 1 2:1 OK

Milton K.-Scunthorpe 1 0:0 KO

Lanus - Rosario 1 2:1 OK

szombati tippek nemsokara...  :great:

ujabb szep nap, szep szombat, ideje beindulni...  :bigok_125:

Shimizu-Oita 1

Gl.Rangers-Aberdeen (+2,5)

Hertha-Schalke 1

Mattersburg-A.Kärnten 1

Prešov-Dun.Streda 1

Paris SG-Auxerre  (+2,5)

GL fiuk!!!!  :great:

Szep napsuteses vasarnapot emberek!!!!  :jump2_125: ma is sikeresek lehetnenk... szombat jo volt, szinte minden bejott amire az ember rarakta a kezet...  :great:


Shimizu-Oita 1 3:1 OK

Gl.Rangers-Aberdeen (+2,5) 2:1 OK

Hertha-Schalke 1 0:0 KO

Mattersburg-A.Kärnten 1 3:2 OK

Prešov-Dun.Streda 1 2:1 OK

Paris SG-Auxerre  (+2,5) 1:2 OK


Mara meg csak par doilgot, ebbol majd meglatom mit pontosan... lehet mindet is...  ;D

Genoa-Chievo 1

Espanyol-Bilbao 1

Ankaragücü-Besiktas 2

Marseille-Lyon 1


Genoa-Chievo 1 2:2 KO

Espanyol-Bilbao 1 1:0 OK

Ankaragücü-Besiktas 2 1:3 OK

Marseille-Lyon 1 1:3 KO


jo... a franciak, nehez meccs volt, rendbe... de Genoa mieeeeeert???  :'(    :hanyas:

Nehez valogatas, remellem nem egy hulye hetfo ele nezunk ma... szoval ovatosan ezt:

Helsingborg-Trelleborg 1

N.Farum-Vejle X2

Grosseto-Brescia 1X


GL kollegaim!!!!  :great:


Helsingborg-Trelleborg 1 2:2 KO  :fakk:

N.Farum-Vejle X2 4:1 KO

Grosseto-Brescia 1X 2:1 OK


Mai nap:

Kuruvchi-Shabab Arabi 1

Chorzow-Poznaň 2

GL!!!  :great:

pffff... megin felig meddig szar nap... amibe hittem elment, ami meg rizikos volt, siman bejott...

Kuruvchi-Shabab Arabi 1 0:0 KO

Chorzow-Poznaň 2 0:1 OK

Jo ejt, es holnap jo tippelest kivanok!!!!

Vegeznek a bajnoksagok, kupakat meg mar inkabb nem tippelek... Ha sikerul valasztok egy meccset, neha kettot, ejjelre egy bassebalt, es csokolom...

Szoval ma legjobban az

Ängelholm-Sirius 1

tetszik,

es ejjelre meg Cincinati (MLB)

nem is igyekszem tobbet spekulalni, minuszba vagyok, muszaj honap vegig osszekapnom magam...  :2guns:

GL fiuk!!!!


Ängelholm-Sirius 1 2:0 OK

Cincinati - Philladelphia 5:1 OK

Szep napsuteses csutortokot kivanok! szep volt az egesz szerdai is... remellem folytatjuk ezt a trendet... ma megin szelesebb kivalasztas, de tudom mit rakok fel biztosan... Szoval:


ami biztos:

Trelleborg-Djurgarden 1 

Djurs meg folyton nem ott van ahol akarna lenni, igazabol nagyon szarul megy nekik a szeker. Trelleborg meg belekopott a levesembe nemreg, amikor 2:0 rol 2:2 re tudott egyenliteni Helsingborgba... kitarto csapat lehet, es ha hozzaadjuk az otthoni palya elonyet ahol nagyon jok... szerintem... vagy remellem... hazai gyozelem... vagy ahogy a Svedek mondjak... Bergettan...  :great:

Jönköping-Väsby 1

Jönköping otthon - bastya... Vasby idegenben... borzaszto... Vasby az elozo forduloban megcsinalta a top top top eredmenyt, megverte Landskrona BoIS... Tobbet ebbol szerintem nem lehet kihozni... Oddsz 1,55... tetszik...

Ejjelre MLB:

ATLANTA BRAVES


tobbi mar csak roviden:

Kongsvinger-Tromsdalen 1

Mjällby-Qviding 1

GL fiuk!!!!

Na kerem szepen... picit nem voltam, de mar vagyok... ma ket mecset teszek fel, IFK Goteborg este es a Tampa Bay baseballt ejfelkor... GL fiuk!  :great:

Hellotok! ma meg tegnapnal is sovanyabb a kinalat, de akadt harom meccs igy is... Mar tegnaptol tetszik a Djurgarden, szerintem itt az ebredes ideje... ugy erzem hazai gyozelem lehetne, de sokan rakjak, igazabol mai tutinak kezelik a tippelok... ilyenkor mindig beszarok... A masik a norveg Kongsvinger, de itt is tartok valamitol, Kongsvinger utoljara is gyozott otthon, ma lehet jobb lenne kiprobalni az Over-t... Ejjelre meg a L.A. Dodgers... GL fiuk!  :great:

Ma nem volt nehez valogatas... igazabol tetszenek ezek a dolgok, remellem nem lesz leboges estere...

Geylang-Sengkang 1

Inter Turku-VPS Vaasa 1

Syrianska-Norrköping 1

Fjölnir-Vestmannaeyjar 1

GL fiuk!  :great:

proba - szerencse... Ma a Lov Ham - Mjondalen 1 ejjelre meg a LA Dodgers...  :great:

Na keremszepen... egy hatalmas szeles hetvegi valasztek... belole kipikkelek valamit amibol ha isten is ugy akarja profit lesz...

Brazil I:  Mineiro - Botafogo 1,  Flamengo - Vitoria 1

Finn1: Inter - Lahti 1, Tampere - JJK 1, Kuopio - Rops 1.

Japan 1: Shimizu - Kyoto 1, Hiroshima - Iwata 1.

Norveg 1: Rosenborg - Tromso 1, Kristiansand - Stromsgodset 1.

Norveg 2: Nybergsund - Sarpsborg 1, Sogndal - Skeid 1, Tromsdalen - Mjondalen 1.

Szingapur 1: Gombak - Woodlands 1, Home Utd - Young Lions 1.

Svedorszag 1: Gefle - BK Hacken 1, Elfsborg - Orgryte 1.

Svedorszag 2: Jonkopings - Norrkoping 1, Atvidabergs - Vasalunds 1.

:great: GL!


Ma csak par jo dolgot latok a kinaltban, ebbol a keretbol valogatom majd a tippjeim:

Gombax - Albirex 1
Vasalund - Jonkopings 2
Flamengo - Cruzeiro 1
Genoa - Odense over 2,5
Guingamp - HSV 2

Bremen .- Aktobe X2  (meglepi)


GL!  :great: