Licipityu fogadásai....

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#375 december 31, 2017, 14:55:06, jalo14
Lengyel belharc:

Ga-Pa HS-140
(Hula x M.Kot)     Hula   1.40

:beerchug: :beerchug:

Na végre zöldültek a siugró tippek...:)..Még adtam fel a lenti 4 tippen kivül és azt kell h mondjam h a mai nap ski jumping termése 8/1. Végre egy jó kis nap.:) Várom a holnapi folytatást,bár annyi a bibi a történetbe h este buli igy valszeg másnaposan nehéz lesz kettőig megtenni a zöldiket.: :laugh:

#377 január 01, 2018, 16:54:03, jalo14
Csak egy gyors live mert csak most értem ide:

Forfang nyer ma     4,5

:crazy:

#378 január 06, 2018, 19:06:59, jalo14
Ma rendezik az utolsó sáncot Bischofshofenban:

(Kubacki x J.Kobayashi)     Kubacki     1,7

Tegnap a csúf lengyel fiú megnyerte a kvalifikációt igy ma nyugodt szívvel eresztem össze a betliző Junshiroval.:)


:crazy:

#379 január 13, 2018, 16:13:11, jalo14
Ma már végre síugrás azaz jobban mondva sírepülés ami még még látványosabb mint a sima ugrás kisebb sáncokon,akkor jöjjenek a tippek:

Tauplitz-HS235
A.Stjernen x Stoch          A.Stjernen            1.48
M.Hayboeck x Vassiliev    M.Hayboeck          1.35

Tét: 1,2
W: 2,40

Ez a tauplitzi hétvége nagy valószínűséggel a norvég sírepülőkről fog szólni. Ők a nagy ugrások mesterei. Romoren,Evensen. Csak két korábbi norvég világcsúcs tartó. Furcsaság mondjuk h pont a kis kedvencem, az osztrák Kraft tartja jelenleg a rekordot 253,5 méterrel. Durvaaaa. Na de viszza térve a mai versenyre Andreas majdnem megnyerte a tegnapi kvalit, mily meglepő h egy másik norvég előzte meg-D.A.Tande. Ugye Stoch Négysánc verseny győztesként jött ide de neki nem a sírepülés az erősége,bár a legjobb formával ő érkezett ide. De szerintem Sterjent nem győzi le ma.
Hayboeck pedig szerintem egyértelműen jobb ugró mint az orosz Vassiliev. Így ezen nincs mit ragozni. Zöldöljünk.:) :cya:



Most olvastam h az orosz Vasiliev nem indul a mai versenyen...

Sterjen bizonyitotta h nem volt véletlen a tegnapi kvalifikáció megnyerése és be is húzta a versenyt is és hát ahogy mondottam Stoch nem sírepülő... :beerchug: :ok: :great:

#380 január 13, 2018, 16:15:59, jalo14
Sírepülés:

Semenic-Kasai           Semenic     1,6

2----3,2

A norvégok mellett a szlovénokat kell megemlíteni mint "sírepülő nemzet". A feltörekvő fiatalokkal megtűzdelt szlovén csapat egyre jobb. Anze már nem igazán tartozik a suhanc szlovének közzé de még fiatal, Kasaihoz képest meg még inkább.:) A korelnök japán már nem tartozik az elitbe,néha kijön neki egy két nagy ugrás de ha nem kap egy jó szembeszelet akkor ő nem képes csodákra. Márpedig ma nem lesz nagy szél Tauplitzban. Semenic jót ugrott a kvalin,Kasai nem tud két kiváló ugrást csinálni egymás után,így pedig Semenic megelőzi őt. Zöldöljünk... :cya:


Anze sajnos nem tudta hozni azt amit vártam volna tőle annak ellenére sem h a verseny előtti edzést ő nyerte,Kasai apó pedig jól ugrott,idei magához képest sajnos nagyon is jól... :bash: :crazy:

#381 január 13, 2018, 16:11:07, jalo14
Sírepülés:

D.A.Tande-P. Prevc            Tande        1,8

1,8----3,24

A tegnapi kvalifikáció győztese Daniel Andre lett. Kijött neki a lépés. Kevésszer ebben a szezonban. Prevc nem találja a két évvel ezelőtti legyőzhetetlen formáját. Nagyon nem. Akkor mindent megnyert amit lehetett. Ne feledjük, Peter Prevc egykori világcsúcstartó-250 méterrel. Szóval tudna ő,csak hát nem találja az ugrását. Tande tegnap eltalálta. Reméljük ma is eltalálja kétszer jól. Egyszerűen nincs mese,Prevc még mindig nem az igazi. Ezt most ki kell használnia a norvég fiúnak.
Zöldöljünk,pacsi.:)


2.-7....a norvég sírepülők megint remekeltek :great: :beerchug:

#382 január 13, 2018, 16:18:23, jalo14
További single tippek kevés téttel( kíváncsiságból):

Johanson-D. Prevc    1      1,52
Forfang-D. Prevc       1      1,75
Fannemel-Stoch        1      1,65
Damjan-Hula             1      1,50
Amman-Poppinger     1       1,67
T.Bartol-Poppinger     1       1,67

Jelar-Kot                   1        1,70
Vasiliev-Granerud      2        2,05


A 8 tippből 6 zöldült,1 törlésre került és 1 vesztes lett. Soha rosszabb napot ;) :beerchug: :cya: :great: :ok:


#383 január 13, 2018, 16:09:12, jalo14
Természetesen a végső győztest is megpróbálom elcsípni:

R. Johanson       6,0
Fannemel         10,0
Tande                9,0
Kraft                  7,0
Sterjen               6,0

Mindegyikükre ment egy kis zseton...aztán egyik majd zöldül innen. :cya: :angel:


Sterjen,Tande,Amman a dobogón ebben a sorrendben... :great:

A mai nap margójára:

-soha rosszabb napot mint a mai...zöldültünk rendesen
-Norvégia továbbra is sírepülő nemzet.:)
-az öregek rendesen belehúztak ma--Amman 3. hely,Kasai 5.hely
-csalódás volt Fannemel(16.hely),tőle többet vártam volna
-ja és a legfontosabb h holnap ugyanitt újra verseny.:)

I love this game.:)

#385 január 14, 2018, 15:04:18, jalo14
Nemrég kijöttek a szorzók a holnapi második versenyre igy szemezgessünk kicsit:

Kozisek-Bickner            1      1,8
Kubacki-Kozisek           2       2,2
Kubacki-Hula                2       1,75 
P.Prevc-D.Prevc            1       1,55
Damjan-Hayboeck         1       1,6
Amman-Fannemel         1        1,67
Johanson-Fannemel       1        1,45
Johanson-Kraft             1        1,7
Tande-Amman              1        1,4
Sterjen-P.Prevc             1        1,52

S h miért?
-A cseh Kozisek meglepően jól ugrott ma és szerintem holnap is meg fogja tudni előzni az amerikai Bicknert.
-A lengyel Kubacki nem egy jó sirepülő vagy mondhatnám inkább úgy h az ő ugrási stilusa nem jó a repüléshez,ő normál és nagy sáncokon teljesit jobban a stilusával. Ezért gondolom h a ma legjobb lengyelként végző Hula biztosan megelőzi és némi kockázatot vállalva Kozisek is elcsipheti.
-A Prevc fivérek-Peter talán most ugrott a legjobban ebben a szezonban,Domen pedig később kezdte a szezont a bátyjánál igy ő le van maradva munkában ezért Peter holnap is megelőzi.
-A szlovén Jernej Damjant ma kizárták utólag szabálytalan ruha(WTF?) miatt de jól ugrott igy azt hiszem az osztrák Hayboecket vernie kellene holnap
-Veretem Fannemelt mert felcseszett a bénázásával és Amman nem tudom mit ivott ma de brutál jókat ugrott- 3. hely-,holnap tuti h nem tudja megismételni ezt a bravúrt de ezt a fancsali,kedvetlen norvég fiút szerintem megelőzi.
-Johanson veri Fannemelt-tiszta sor. Johanson veri Kraftot-egyértelműen jobb forma a norvég fiú mellett szól
-Tande majdnem nyert ma,de csak majdnem.Még stabilabbnak kellene lennie és akkor holnap nyerhetne is akár-viszont Ammant holnap megelőzi
-Sterjen,idei első VK győzelme. Stabil egész hétvégén-pénteken megnyerte a kvalit,ma a versenyt két jó ugrással. Nem létezik h ne verje el Peter Prevc-et.

Szigorúan single módba megjátszva.... ZÖLDÖLJÜNK HOLNAP IS... :cya: :cya: :cya:

#386 január 14, 2018, 15:04:32, jalo14
Tauplitz-HS235:

Semenic           1-15         1,4
Wellinger          1-15         1,4
Tande              1-3           1,6


Semenic jól zárt tegnap,ma is befér majd simán a 15be,Wellinger nem fogott ki jó szeleket és mégis 15. hely lett belőle tegnap,tehát ma is várok tőle egy 15. helyet és hát Tande meg szerintem megnyerheti de legyen csak dobogós..:) Zöldre fel.:)

#387 január 14, 2018, 15:06:48, jalo14
Még egy kombi,mert persze nem bírtam ki h ne tegyek még egy ilyet :D :D

Johanson-Damjan           1            1,45
Sterjen-Amman              1            1,40


1,35----2,74



Rossz időjárási körülmények miatt a mai verseny törlésre került így az összes tipp érvénytelen,tét vissza... :crazy:
Ez van,nincs mit tenni..ebben a sportágban a szél az úr. De ami bizakodásra ad okot h jövő hét végén Sírepülő Világbajnokság Obersdorban. Nagyon várós....Bízunk benne h ott kegyes lesz velünk a szél istene h újra profitáljunk kedvenc téli sportágamból..:)

#389 január 19, 2018, 18:01:37, jalo14
Sziasztok!
Kijöttek végre a szorzók a Sirepülő VB-re. Holnap kvalifikáció,majd pénteken és szombaton egyéni verseny legvégül vasárnap csapat verseny. De nézzünk is head to head tippeket az egyéni versenyekre:

Hula - Kubacki       1    1,7
Semenic-Aigner     1    1,5
Wellinger-Stoch    1     1,6
Tande-Kraft          1     1,65
Sterjen-Fannemel  1     1,45

Egyenlőre ennyi..a holnapi kvalira még jönnek majd tippek de az csak a holnapi nap folyamán...Zöldöljünk rendesen.:) :cya: