Robmiller's bet-diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#165 január 27, 2019, 13:39:58, robmiller
A következő meccsnél pont fordított a helyzet. A spanyol negyedosztály 15. csoportja jóval overesebb bajnokság, mint a lentebbi, s az éllovas Osasuna B az Ardoi-t fogadja. Amellett, hogy a hazai csapat 2.10-es gólátlaggal rendelkezik, hazai pályán is meglövi a maga góljait, az Ardoi idegenben pedig az utóbbi időben rendre gólgazdag meccset játszik. Utolsó három szereplésén 11 dugó esett, amiből 7-et ők vállaltak! Azért ez nem tűnik rossznak, plána 2.5 overre adott 1.90-es szorzóval.

11:00, Spanyol Tercera - 15. csoport
Osasuna B - Ardoi 2.5 over @1.90 3:1

#166 január 27, 2019, 15:59:58, robmiller
Belga foci. Oostende otthonába látogat a Brugge. Nagyon kell kapaszkodniuk a bajnoki címért folyó harcban, mert jelenleg 10 pontos lemaradásban vannak a Genkkel szemben. Azonban az utóbbi időben idegenben többször is botlottak, illetve igencsak gólszegényes meccseket játszottak. Legutóbbi három vendégszereplésükön pl. csak 2 gólt tudtak rúgni! Hazai pályán pedig lehet rágós falat lesz a kiesés ellen menekülő Oostende. Overt várnak a bukik, de én a mutatók alapján, el tudok képzelni egy underes meccset itt, főleg 2.25-ös szorzóért cserébe. Oddsportálon pl. 11-ből 11-en overt várnak...na én leszek most az, aki szembe megy az árral...meglátjuk jól tettem-e.

14:30, Belga Jupiler League
Oostende - Club Brugge 2.5 under @2.25

3 alatt (goal line) 1,82-ért és a sima 3,5 under 1,50-ért se rossz amúgy, de én még a Brugge csapatgólokon gondolkoztam erősen. Max. 2 vendég gólért 1,44-es oddsot adnak, erősen value. Aztán persze meglátjuk.  ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 27, 2019, 14:17:59
3 alatt (goal line) 1,82-ért és a sima 3,5 under 1,50-ért se rossz amúgy, de én még a Brugge csapatgólokon gondolkoztam erősen. Max. 2 vendég gólért 1,44-es oddsot adnak, erősen value. Aztán persze meglátjuk.  ;D

Most elkezdtem követni egy új szisztémát 4-5 napja, amikor van időm, és eddig egyelőre elég ígéretes. Csak 2.5 over-undert szűrök, semmi mással nem foglalkozok, mert elkurvulok és szétesik a szűrésem lényege. Próbálom magam tartani a minimum 2.00-es oddhatárhoz, de láthatod, hogy már délelőtt két 1.90-et bevállaltam, mert akkora value-t éreztem benne. Szerencsére ezek jöttek. Ebben is érzem a lehetőséget, bár picit ott van bennem a félsz, hogy a néptipp az over, és a tömeg általában nem téved. Szóval jók a megérzéseid szerintem, viszont én a szűrőm miatt egyelőre tartom magam a szabályaimhoz! :) Kíváncsi leszek!

Szia en is utanna neztem , a Brugge gol nagyon ott van, talan 2,5 brugge gol is benne van, mikozben irom latom ,h a hazaiak mar meg is szereztek a vezetest  ???.  Sok gol,lesz szerintem

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 27, 2019, 14:34:52
Szia en is utanna neztem , a Brugge gol nagyon ott van, talan 2,5 brugge gol is benne van, mikozben irom latom ,h a hazaiak mar meg is szereztek a vezetest  ???.  Sok gol,lesz szerintem

De miből gondoltátok, hogy ott lesz az a Brugge 3 gól? Ha megnézed az utolsó pár idegenbeli meccsüket 1-nél több nem lőttek. Miből gondoltátok, hogy most kiszakad a gólzsák? Szerintem amilyen szar a Brugge idegenben, előzetesen nem igazán volt itt érték az overben.

5 x jatszottak az elmult 2 evben eleg sok gol szuletett, azonkivul a bajnoksagban mindketten vesztes meccsuk volt ami plusz motivacio a golszerzesre, ami szerintem az overre billenti a merleg nyelvet , az a hazaiaknak 7 nap alatt ez a 3dik meccsuk, az elmult 7 napban 2 golt mindig kaptak. De ami neked fogadasodra kedvez az az ,h szar ido van.

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 27, 2019, 14:50:58
5 x jatszottak az elmult 2 evben eleg sok gol szuletett, azonkivul a bajnoksagban mindketten vesztes meccsuk volt ami plusz motivacio a golszerzesre, ami szerintem az overre billenti a merleg nyelvet , az a hazaiaknak 7 nap alatt ez a 3dik meccsuk, az elmult 7 napban 2 golt mindig kaptak. De ami neked fogadasodra kedvez az az ,h szar ido van.

Mondjuk én sosem nézem mit játszottak egymás ellen korábban. Megtévesztő lehet, mert nem ugyanaz a csapatok felépítése, formája adott pillanatban. Sokkal nagyobb hangsúlyt fektetek a közülmúltbeli meccseikre. Azok árulkodóak lehetnek....fenébe, ha nem lett volna az a korai gól, egyre jobb tippnek érezném az underemet. De sajnos a 2. félidőben szerintem lesz legalább 2 dugó. Hacsak nem az első véghajrájában is találnak egyet. Most volt egy kapufája épp a Brugge-nek.

#173 január 27, 2019, 15:51:04, benedek185
Én undert, azaz alát írtam a Brugge gólokra... ;D
Azt mondtam, hogy max. kettőt lőnek a vendégek. Félreolvastátok szerintem. :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 27, 2019, 15:38:18
Én undert, azaz alát írtam a Brugge gólokra... ;D
Azt mondtam, hogy max. kettőt lőnek a vendégek. Félreolvastátok szerintem. :)

Mindegy már  ;D Ha nem tudnak gólt lőni rendesen, a spori lövet velük 11-esekből... ;D Over lett. Le is állok mára, még pluszban vagyok a délelőtti két 1.90-es találattal. Majd folyt. köv.

Idézetet írta: robmiller Dátum január 27, 2019, 15:59:38
Mindegy már  ;D Ha nem tudnak gólt lőni rendesen, a spori lövet velük 11-esekből... ;D Over lett. Le is állok mára, még pluszban vagyok a délelőtti két 1.90-es találattal. Majd folyt. köv.

3,5 under és a Brugge gólok 2,5 under pont jött volna...  :laugh:
Mindegy, majd legközelebb. Amúgy maradj ezen a vonalon, fekszenek neked ezek a gólos tippek. Jók a megérzéseid és a statokkal is jól támasztod alá őket. Arról nem is beszélve, hogy full igényes a naplód, csak így tovább!  :ok:

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 27, 2019, 18:27:00
3,5 under és a Brugge gólok 2,5 under pont jött volna...  :laugh:
Mindegy, majd legközelebb. Amúgy maradj ezen a vonalon, fekszenek neked ezek a gólos tippek. Jók a megérzéseid és a statokkal is jól támasztod alá őket. Arról nem is beszélve, hogy full igényes a naplód, csak így tovább!  :ok:

Igen, én is ebben érzem a lehetőséget. Csak az a fránya szabadidő lenne több! :) Este lehet jövök majd 1-2 tippel, ha lesz valami lehetőség! :) Köszi a pozitív, motiváló kommentet!  :beerchug:

#177 január 29, 2019, 06:01:33, robmiller
Igazából megintcsak a rázós fogadások ösvényén maradok, ezúttal a portugál másodosztályban találtam érdekes meccset. A Penafiel fogadja a jelenleg feljutó pozícióban álló Famalicaot. Na már most az utóbbi időben a Penafiel elég gólgazdag meccseket tol hazai környezetben, s reményeim szerint jó szokásukat ezúttal is megtartják. A fogadás rizikóját az adja, hogy annak ellenére, hogy 2. a Famalicao, ők az elmúlt vendégszerepléseiken eléggé ínségesen szerepeltek gólok tekintetében. Elég defenzív csapat benyomását keltik. Viszont, ha esetleg át akarják venni az 1. pozíciót a Ferreirától, akkor itt nem biztos, hogy egy gólocska elég lesz, látva hazaiak termelékenységét. Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből a meccsből, bízom a Penafielben, és egy korai gólban! Meglátjuk!

20:00, Portugál Segunda Liga
Penafiel - Famalicao 2.5 over @2.50 1:2

Na ezúttal mákom volt..mondjuk majdnem hasonló volt a helyzet, mint a múlt heti török másodosztálybeli Genclerbirligi meccsel. Pont az a csapat rúgott kevesebbet, akiktől vártam a gólokat...de most azért a 94. percben csak lejött az over. :beerchug:

#178 január 29, 2019, 20:50:56, robmiller
Mai napon kezdésnek egyiptomi meccset néztem ki, aztán meglátjuk lesz-e még olyan meccs, amiben számomra érték van. Tehát a listavezető  Zamalek a 4. helyezett Misr "nemtudomkit" fogadja. Amellett, hogy a Zamalek a liga eddigi legtöbb gólját lőtte, hazai pályán sem igen állnak meg 2-3 dugó alatt. 2.29 meccsenkénti gólátlaguk még Európában is megállná a helyét, nemhogy az underes Afrikában. A Misr az utóbbi időben underes meccseket tol idegenben, de azért hellyel-közzel talál legalább egy dugót. Bár egymás ellen az utóbbi időben rendre undereznek, én azért bízom elsősorban a Zamalek jó formájában. Tény, hogy rizikós tipp, elsősorban a Misr miatt, de ezen a szorzón egységnyi tétet nekem megér, hátha...

19:00, Egyiptomi Premier League
Zamalek - Misr Elmaqasah 2.5 over @2.05 4:1

 :beerchug: a tippert szurkolok , lefuttattam az adatbazisomon , par szurest ehez a mecshez hasonlo multbeli mecsek eredmenyeiert(vizsgaltam) , kicsit sietnem kellet , mert keson vettem eszre a tippet, nem rossz a meglatasod. De sajnos jol gondolod ,h nincs most sok ertek,  persze igy nem mondanak sokat ezek a szamok neked , de ezek jottek ki  ''6db szures" ( over/under) 5/8 ,  1/3, 2/0,  4/2, 4/2, 0/1  . Sok szerencset!!