Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Valami NFL-ben is használatos super zoom technikát csinálhatnának az ilyen goal line-os eseteknél, amikor mm-ek döntenek. Igazából meg sem mutatták rendesen, egyből váltott is grafikára, hogy benn volt. Ha nincs a goal line, én tuti azt mondtam volna, hogy nincs benn teljesen.

Allegri honapokig altatott ( :D), remelem Klopp is vegre ma kicsapja az asztalra amije van, jo lenne egy rock and roll es nagy meccs. A Bayern mar osszeallt mint a korpas szeklet, mar csak a Poolnak kell felebrednie.

Freebet miatt nezem mire kene tenni, nekem nagyon tetszik es meg is tettem a 21,5 loves over 1.61-ert. Sztem Kovac nem engedheti meg maganak hogy otthon is ovatoskodjanak, amikor a taktikat kivalasztotta az odavagora, tudta hogy mekkora ratyi a Liverpool idegenben, az ikszre utazott, szoval azt mondom ma mar nekik mennek. Egy gol pedig kivalthat egy tuzijatekot. Egyebkent a szutyok elso meccsen is volt 25 loves a stat szerint  :D
Eloben meg Mane gol vagy Rafinha lap megy majd - ha nem talalok jobbat. Kimmich nincs, helyette a brazil egy rossz downgrade, Sadio meg rohadt gyors es nincs is rossz formaban, meg fog gyulni vele a baja. Csak otletek, mert valamit tenni kell, de amugy nagyon nem erzem ezt a meccset  :redchug:

#197 március 13, 2019, 21:12:24, peshark
Idézetet írta: alexthebest Dátum március 13, 2019, 18:58:09
Eloben meg Mane gol vagy Rafinha lap megy majd - ha nem talalok jobbat. Kimmich nincs, helyette a brazil egy rossz downgrade, Sadio meg rohadt gyors es nincs is rossz formaban, meg fog gyulni vele a baja. Csak otletek, mert valamit tenni kell, de amugy nagyon nem erzem ezt a meccset  :redchug:

A szélső védők sárgája tényleg jó lehet, én abban gondolkoztam, hogy igazából bármi a félidő eredménye (jó, ha 0-4 akkor nem, de ezt nem tartom túl valószínűnek), akkor a második félidőben valamelyik csapatnak mindenképp támadni kell és azért mindkét csapat tud (?) gólokat szerezni ha akar, szóval a félidei gólokhoz képest rakok egy +2 gólt, aztán meglátjuk, ez a sárgalapos téma elgondolkodtató, Rafinha lapjára 3,25 van most, a félidőhöz képest +2 gólra ekkora odds biztos nem lesz..

Rajottem ahogy leultem nezni, hogy csak akkor ervenyes ez az egesz kell a gol, ha lesz gol a felidoben...

Egyet kérek, kezdjen Müller, akkor nem lehetnek gondjai a Bayernnek.

Idézetet írta: Greipel Dátum március 13, 2019, 19:46:32
Egyet kérek, kezdjen Müller, akkor nem lehetnek gondjai a Bayernnek.

Tudtommal eltiltott.  ;D


Na innentol johetnek a golok Munchenbol.. :)

Ahogy varhato volt Mane nagyot ment. Rajta kivul viszont... Kicsit olyan volt ez a meccs mintha a Stuttgart birkozott volna a Huddersfielddel. ;D

a legjobb 8 között 4 'angol' csapat
premier league, a világ legerősebb bajnoksága :beerchug: :great:

Idézetet írta: butyi Dátum március 13, 2019, 23:27:34
a legjobb 8 között 4 'angol' csapat
premier league, a világ legerősebb bajnoksága :beerchug: :great:
Na már vártam ezt a "régi nótát"..... :great:
Fogatlan német csapatok ellen, no meg a SZERENCSÉTLEN PSG ellen, hagyjuk már.. hármat előre borítékoltam!!
Majd kiejtik egymást a következő körben.. jó kis oda-vissza 0-0-val... :beerchug:
Pénteki sorsolás:
Mu-City, Pool - Tottenham, Barca-Juve, Porto - Ajax  :beerchug:
(lehet tippelni) ;D


MU-Porto
Barca-Juve
Tottenham-Ajax
City-Pool

;D ;D

Porto-Puli, Porto hazai kezdéssel, erre azért mérget vehetünk.  ;)

MU - Porto
Barca - Juve
Tottenham - Liverpool
Man City - Ajax

Na már csak egy óra és kiderül... azért többen is tippelik a Barca-Juvet és egy angol párost... azért a City-Barca is pikáns lenne!😉