Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Tajekozodaskepp ki mit var, beirnek egy tippsort keddre-szerdara, tartsatok velem... :D

Tottenham - Man City 1:2
Liverpool - Porto 3:0
Ajax - Juve 1:1
MU - Barca 1:2

tottenham-city 0-2
liverpool-porto 2-0
ajax-juve 1-2
mu-barca 0-2

Idézetet írta: hubika88 Dátum április 08, 2019, 21:37:17
tottenham-city 0-2
liverpool-porto 2-0
ajax-juve 1-2
mu-barca 0-2

Ugyanezt irtam  ;D Akkor kenytelenek leszunk osztozni a nagy penzen  :redchug:

Tottenham - Man City 2-2
Liverpool - Porto 1-5
Ajax - Juve 1-2
MU - Barca 1-1


Tottenham - Man City 2-1
Liverpool - Porto 3-1
Ajax - Juve 0-0
MU - Barca 2-0

Bajnokok Ligája: Már az odavágón eldöntenék

A portugálok vissza akarnak vágni a tavalyi nyolcaddöntőért a Liverpoolnak.  Olvasd tovább


Üdv!
Ma pályára lép kedvenc csapatom:
Liverpool-porto 3-0

A tottenhami zsidok vs city meccsen meg egy Xet várok/1-1/...két általam nagyon nemkedvelt csapat lép pályára ;D :bash:

Tottenham - Man City 1-1
Liverpool - Porto 2-0
Ajax - Juve 1-2
MU - Barca 1-1

Tottenham - Manchester City 2-1
Liverpool - Porto 1-0
Ajax - Juventus 3-2
Manchester United - Barcelona 0-0


Latvan a Spurs - City meccset, ez a mai foci mar reg nem arrol szol amirol kellene.. :)

Meccs előtt néztem a kezdőt, és tudtam, hogy David Silva játszik, aztán valamikor a 2. félidő elején mutattak róla egy közelit, és rendesen meglepődtem, hogy pályán van  ;D
Viszont legalább a visszavágón várhatunk valami eseményt, főleg ha a Tottenham találna egy gólt a meccs elején. Én a Spursnek szurkolok, bár azt még nem néztem, mit írnak Kane-ről, bár igazából a kontrákhoz a Lucas Moura féle Spurs talán még jobb

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 10, 2019, 09:03:08
Meccs előtt néztem a kezdőt, és tudtam, hogy David Silva játszik, aztán valamikor a 2. félidő elején mutattak róla egy közelit, és rendesen meglepődtem, hogy pályán van  ;D
Viszont legalább a visszavágón várhatunk valami eseményt, főleg ha a Tottenham találna egy gólt a meccs elején. Én a Spursnek szurkolok, bár azt még nem néztem, mit írnak Kane-ről, bár igazából a kontrákhoz a Lucas Moura féle Spurs talán még jobb

Szokásos Guardiola-féle befosás... Minek kellett ennyi védekező játékossal és felállással játszani. Így nehéz lesz BL-t nyerni.