buszberlet jégkorong és kézilabda naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


tettem zéerténél egy ilyet:

real hendi
benfica hendi
penguins
sunderland

inkább csak mire verjük el az aprót, mint komoly tippek, de majd kiderül :)

Ami SFGurut illeti, elég gyenge nap volt.. Kristianstad 3-al kikapott, de hogy a Veszprém is pont 9-el nyert... -.- Hát vannak ilyen napok.. :-/


Estére egy Pittsburgh in regulation. Nem hinném hogy hazai pályán elveszítenék ma. Idegenbe is nyerték mindkettőt, egyszer 0-ra. Easy H lesz remélem.

(Kemény, St. Louis úgy vállalta a játékot, hogy elhunyt az édesanyja.. Legend! R.I.P.!)

pár tipp mára

St. Louis gólt lő @3.20
Rangers @1.95
Spurs @2.10

majd kiderül :)

St. Louis gól lejött szépen, másik kettő fail :-/ legalább a 3.20 kárpótol

S. Williams - Moguruza több mint 16.5  @1.70

egy kis tenisz, inkább megérzés :)

Mára ment egy FTC 1.38-ra, meg egy UTE - DVTK 3.5 alatt 1.28-ra. Meglátjuk! :)

FTC jól kiégetett, na mindegy. :D

Mivel korongból és kéziből uborkaszezon van, ezért most teniszezek kicsit. Sharapova ment nagyobb téttel, plusz most Kerber is kell nagyobb téttel. Maria 1.19-re.

Plusz elindítom már a feketelistám, akikre többet az életben nem teszek!!

Az első áldozat:
V. Hanescu

Tegnap jó napot zártam. 10 tippből csak egy ment el. Kecskemét jött félidő X-re, Pápa is jött félidő X-re, aztán még élőbe Pápa vagy döntetlen a végére (2.00). Espanyol meccs félidő X-re, Skelleftea nyert korongba hendivel, Vienna nyert, Karpat Oulu nyert. (Így korong BL eddig 3/3). Swansea is jött, egyedül az a rohadt Dortmund ment el, de az nagyon. Úgy néz ki kezd visszajönni nyereségi széria. Kézi is elindul szép lassan (németek már mennek), korongba van BL, NHL meg még messze.

Szóval mára pár tipp:
Lulea simán jó lesz korongba hendibe, britek nem a jégkorongról híresek, nagyot fog égni ma a Nottingham.
A Bolzano is mehet hendibe. Gondok vannak a csapatnál, simán legyalulják ma őket.

FTC is jónak néz ki fociba, nem hinném hogy a friss Nyíregy behúzná idegenbe. Sok lenne a jóból.
Kézibe németeknél Hamburg jó lehet 1.60-é, bár a Gummersbach nem sem olyan rossz.
A Löwen meg tuti 1.17-ért, remélem van rá valami jó hendi. (Lehet Guruzok is)

Hirtelen ennyi. :D

Szerk.: A Hamburg tényleg meleg lesz, bátrabbak a Gummers-t is meghúzhatják. Edzőváltás meg minden szar volt a HSV-nél nyáron.

Szerk2.: azért annyira nem lett sima Löwen, de csak lejött. Ha már így megy ma, folytatom is.

Na még így estére:

Udinese
Verona
Empoli
Lazio

Tegnap mind a 4 olasz lejött.

mára Sharapova nyeri elso szettet + Muguruza

mára:

ManU
Swansea
Leicester
Newcastle
Suarez Navarro
Buchard
Ivanovic

Jó rég írtam megint. Előzőből mentek el szépen teniszek, nem is bajlódok a kikeresésével, a lényeg hogy ment.

Viszont végre van korong, és a KHL most nagyon jó. Eddig még nem hibáztam tippet, dobok is egy bizonyítékot.



Tegnap is lejött CSZKA, bár meleg volt, utolsó 5 percben dőlt el.

Mára 3 KHL-t néztem.

Ami szerintem atombiztos, az a Metallurg Magnitogorsk győzelem. Címvédők is, Mozyakin még mindig zseniális, kapuban is a legjobbak szerintem az egész ligában. A Sochi először indul itt, látszik is, sima MMG. 1.60!

A másik, a Lada - Jokerit. A Lada is most került fel, nem is igazán erősek, a Jokerit pedig eddig szárnyal a KHL-ben. Lehet vissza se mennek finnekhez. Mindenképp Jokerit győzelmet várok. 1.80!

A harmadik pedig az SZKA győzelem. AZ SZKA Szentpétervár mindig jó egy győzelemre, most pedig vezetik a főcsoportjukat, szóval nagy lehetőség. Ráadásul a hazaiak bőven nem tartoznak az erősebbek közé. 1.50!

Na, ma is kinéztem pár korongot.

Az első a KHL, Medvescak - Lada H, kétesélyben. 1.47. Az indoklást a Guruban megtalálhatja bárki. Hamarosan jön a másik 2 tipp is.