22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#195 június 07, 2023, 15:47:03, tofadiiika
Sziasztok!

Remèlem
segítsègre talàlok itt köztetek...
A törtènet a következô:
Elinditottam SEPA kifizetèst a szàmlàmra, eddig sosem volt baj 1 óràn belül az operàtor megerôsítette ès vagy aznap de legkèsôbb màsnapra a kàrtyàmon volt a pènz...
Jelen pillanatban 2 nappal ezelôtt elindítottam a kifizetèst azóta is csak az operàtor megerôsîtèsère vàr...
Ezutàn mèg kètszer befizettem ès nyertem is valamennyi pènz... Mind a kèt befizetèsem
utàn elindîtottam a kifizetèst ami ugyan csak az oeprátor megerôsîtèsère vàr.. Összesen 120.000 Ft összegrôl van szó, de basznak kifizetni, nem èrtem mimlehet a problèma , a cset es az email felület is csak a sablon dumàt nyomja...
Tudna valakinesetleg segîteni? Eddig sosem
volt baj most ez van.... Help pls 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Idézetet írta: tofadiiika Dátum június 07, 2023, 13:28:46Sziasztok!

Remèlem
segítsègre talàlok itt köztetek...
A törtènet a következô:
Elinditottam SEPA kifizetèst a szàmlàmra, eddig sosem volt baj 1 óràn belül az operàtor megerôsítette ès vagy aznap de legkèsôbb màsnapra a kàrtyàmon volt a pènz...
Jelen pillanatban 2 nappal ezelôtt elindítottam a kifizetèst azóta is csak az operàtor megerôsîtèsère vàr...
Ezutàn mèg kètszer befizettem ès nyertem is valamennyi pènz... Mind a kèt befizetèsem
utàn elindîtottam a kifizetèst ami ugyan csak az oeprátor megerôsîtèsère vàr.. Összesen 120.000 Ft összegrôl van szó, de basznak kifizetni, nem èrtem mimlehet a problèma , a cset es az email felület is csak a sablon dumàt nyomja...
Tudna valakinesetleg segîteni? Eddig sosem
volt baj most ez van.... Help pls 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Adatellenőrzés, azonosításon átestél már náluk valaha?

Lehet hogy rajottek hogy oda fizetnek ki amivel befizettel. Neha nekem is visszadobtak ezzel az indokkal maskor meg kartyas depo utan siman ment ki skrillre.

Szerintem probald meg mashova lekerni. Legalabb egy reszet.
Vagy csak torold es inditsd el ujra

nem
kertek meg azonositast sem semmit. kerdeztem chate-n meg emailben is, azt irjak nincs gind , csak varjam meg mig az operator megerositi. a penzt fizetesi eszkoz dolgozza fel...
sosem volt eddig ilyen bajom..
visszavonni mar nem tudom mert a 22 bet jovahagyta mar es SEPA utalas volt...
ez az operator nem hagyja jova maskor meg 1 ora alatt jovahagyka

Ide most hogy mivel lehet befizetni?


Most inkább ne fizess ide be, ha csak nem rubel számlád van.
Valamelyik nap befizettem 5 dollárt.. de nem enged vele játszani, fogadásnál ki írja,
nem elfogadott pénznem :bash:

Meg cryptoval is.

En szerdan minden gond nelkul fizettem be btcvel. Ahogy mult heten skrillel.

Neked miben van a számlád?

Forintban.
De lehet tobb penznemet csinálni

De most akkor dollart vagy eurot fizettel be?

22bet ilyen komoly?
Elsőre 6900 ft max. tétet engedett single fogadásra, ötödikre 2100-at, utána 240 ft...
Ezt más is tapasztalta 5 fogadás után itt??
Ennyire fake bookie?

Nekem kiemelt meccsekre milliokat is lehetne..

Keresem a választ, de nem találom.
Hova lehet írni ezeknek, hogy válaszoljanak is??

Összes single fogadásomat visszafizették.
Ezek a fogadási opciók már nem is elérhetőek nekem.

Na ez mi?

Adjatok elérhetőséget ehhez a fos irodához.

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 01, 2023, 22:28:20Összes single fogadásomat visszafizették.
Ezek a fogadási opciók már nem is elérhetőek nekem.

Na ez mi?

Adjatok elérhetőséget ehhez a fos irodához.

Számtalanszor le lett írva, hogy milyen kutya kölyke ez az iroda. Inkább spórold meg az időt, és hagyd őket.

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 01, 2023, 22:28:20Összes single fogadásomat visszafizették.
Ezek a fogadási opciók már nem is elérhetőek nekem.

Na ez mi?

Adjatok elérhetőséget ehhez a fos irodához.

Jobb alsó sarok, chat ablak. Magyar nyelvű. Az egyik legkorrektebb iroda, ami számunkra is elérhető. Csak hogy helyezzük egyensúlyba a dolgokat.