Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

Lóverseny scalpinghoz használnék software-t. Kérdésem az lenne, hogy az ismertebb programok, mint pl. AGT PRO mennyire megbízhatóak. Látom, hogy meg kell adni betfair felhasználónevet/jelszót. Nyilván másképp nem megy a dolog, mégis aggályaim vannak.
Kössz a választ.

tokeletesen megbizhato tobb eve hasznalom, nem mellesleg az egyik legjobb ar/ertek aranyban szerintem (mondjuk miota fizetos lett mar nemtom mennyi havonta en megvettem egyben)

tudtok linkelni vagy csinálni esetleg excelben egy olyan kalkulátort ami kiszámolja helyettem hogy adott szorzókon egy adott profitot milyen tétek mellett tudok elérni?
pl szeretnék 10euro profitot 2,5  -  4    7.8 as oddson, a kalkulátor pedig kiírja hogy milyen tétek mellett lesz ennyi profitom. egy stratégia teszthez lenne fontos

#3 december 03, 2013, 11:18:30, Csana
Csak neked ;)

A zöldeket írogasd át, a sárgát számolja.

Üdv

Letöltöttem a Bet Angel programot az oldaláról, és telepítettem.
Viszont kéri a betfair-es nevem, meg a belépő kódomat, ahhoz, hogy használni tudjam!
Megadhatom-e??

Idézetet írta: matekgerilla Dátum január 27, 2014, 13:14:19
Letöltöttem a Bet Angel programot az oldaláról, és telepítettem.
Viszont kéri a betfair-es nevem, meg a belépő kódomat, ahhoz, hogy használni tudjam!
Megadhatom-e??

Igen, abszolút biztonságos, s szükséges is, mivel csak így tud beléptetni a számládra.