Betfair...Ausztrál licens

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: beat Dátum március 11, 2009, 00:06:29
hi
nekem is volt austral licens problémám de sikerült megoldanom
Address Validation Procedure-ezt kell kérned irj erre a mail cimre:[email protected]
anyit elég irni hogy: please address validation Procedure ird még oda a cimedet és a felhasználoi neved
küldeni fognak levélbe postán egy kodot a papirra rá kell irnod a felhasználoi neved, sceneld be.
A jogsid,lakcimkártyád,utleveled mindkét oldalát fénymásold le, a lapra ird rá felhasználoi neved és kérj meg valami hivatalos személyt hogy hitelesitse, gyogyszerész ,tanár ,cégvezető,doktor,könyvelő(nekem haver válalkozó ö hitelesitette)rá kell irnia a nevét cimét és hogy micsoda,utána sceneld be és a kodal együtt küld vissza ide:[email protected]
a mail-ba ird bele a kodot meg a felhasználoi neved
röviden ennyi  :)

és angolul kell ráírni a hivatalos személynek hogy kicsoda?? és a levél másik oldalára szkenneljem rá a személyit jogsit és lakcímkártyát? közüzemi számla nem kell?

Idézetet írta: beat Dátum március 15, 2009, 23:48:12
hi
én moneybookerst-használok, nemtudom hogy kártyára hogyan vagy mennyi idő az utalás:(

hali
Ma reggelre megérkezett, úgyhogy minden rendben.Köszi.

hi
fogsz egy papirt és rámásolod a személyi jogsi lakcimkártya utlevél ,ha kész akkor ráirod a felhasználoi neved hitelesiteted
én angolul irattam rá hogy kicsoda, utána vissza scaneled ,megcsinálod mégegyszer de most a hátulját másolod rá a jogsi stb-nek

én közüzemi számlát nem küldtem

Köszönöm a segítséget az australian számlával kapcsolatosan sikerült megoldani!! :beerchug: :coolsmiley:

A hivatalos személyt akinek kellenek az adatai fel is keresik valamilyen formában, tehát ellenőrzik az adatok helyességét, vagy találomra is felírhatok akármilyen nevet, titulust?

Idézetet írta: FBCOMMANDOS Dátum november 03, 2009, 13:09:43
A hivatalos személyt akinek kellenek az adatai fel is keresik valamilyen formában, tehát ellenőrzik az adatok helyességét, vagy találomra is felírhatok akármilyen nevet, titulust?

Sziasztok!

Ez engem is édekelne, hogy akinek felírom az adatait, azt a személyt felkeresik-e valamilyen formában? Aki csinált már ilyet, kinek mi a tapasztalata? 

Idézetet írta: barnagab Dátum január 18, 2011, 14:03:31
Sziasztok!

Ez engem is édekelne, hogy akinek felírom az adatait, azt a személyt felkeresik-e valamilyen formában? Aki csinált már ilyet, kinek mi a tapasztalata? 

Üdv.

véleményem szerint nem keresik fel semmilyen formában, mivel csak egy nevet írsz oda, meg egy titulust. Pl. Kisné Julika Tanár....

Én pár hete csináltattam meg, az egész procedura nem volt több 1-2 napnál. A nejem nevére csináltattam meg, és a nejem nővére írta alá...ebből sem volt semmi gond, mármint, hogy névazonosság van.

Ez az egész procedura télleg csak egy két nap? Ugyanis én kértem ezt az address validationt de sak visszakültek egy ilyen automatikus emailt amikor még lkültem hétfőn h a kérésemet továbbítják és ha 5 napo belül nem hallok felőlük akkor irjak!
Kb mennyi idő míg postán házhoz viszik a levelet?

Mire postán odaér biztosan jó pár nap. Szerintem inkább scannelj nekik dokumentumokat, az gyorsabb lesz.

Tudom de az ausztrál fogadásokhoz meg ezekhez muszály az h megérkezzen az a levél nem? mert ha csak simán személy megerősítést csinálsz akkor kell csak dokumentumokat elküldeni nem? én ezt olvastam

Én nem kértem annak idején ilyen levelet.
Előkerestem amit küldtem nekik.
Fénymásolatokat készítettem a:
- személyi és a lakcímigazolóról
- egy bankszámlakivonatról (3 hónapnál nem régebbi)
- a bakkártyáról amit előtte beregisztráltam (utolsó 4 szám látszódjon csak)

Mindegyik lapra felírtam tollal a felhasználónevemet, valamint kerestem egy tanárt, de lehet orvos, rendőr...
Certified:
Name: XY
Rank/Title: Teacher
Signature: aláírja

This document is original, és egy dátum.

Nem tudtam, hogy jó e így, de elfogadták.


Idézetet írta: kelta Dátum május 20, 2011, 08:40:14
Én nem kértem annak idején ilyen levelet.
Előkerestem amit küldtem nekik.
Fénymásolatokat készítettem a:
- személyi és a lakcímigazolóról
- egy bankszámlakivonatról (3 hónapnál nem régebbi)
- a bakkártyáról amit előtte beregisztráltam (utolsó 4 szám látszódjon csak)

Mindegyik lapra felírtam tollal a felhasználónevemet, valamint kerestem egy tanárt, de lehet orvos, rendőr...
Certified:
Name: XY
Rank/Title: Teacher
Signature: aláírja

This document is original, és egy dátum.

Nem tudtam, hogy jó e így, de elfogadták.


Bocsi h későn irok csak izsgáim voltak igy nem tudtam foglalkozni a betfaires dologgal.
Nah ahogy montad elkültem az adataimat utlevelet nem kültem mert az lejárt nem tudom h mekkora baj az :/ tegnap kültem el ég nme jött válasz de akkor remélhetőleg holnapra megoldodik ez :)

Idézetet írta: ryanboy Dátum június 01, 2011, 16:44:23
Bocsi h későn irok csak izsgáim voltak igy nem tudtam foglalkozni a betfaires dologgal.
Nah ahogy montad elkültem az adataimat utlevelet nem kültem mert az lejárt nem tudom h mekkora baj az :/ tegnap kültem el ég nme jött válasz de akkor remélhetőleg holnapra megoldodik ez :)

Ok, majd írd meg mi lett!