Bundesliga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Szigo Dátum január 08, 2022, 10:42:48A Borussia Mönchengladbach ma játszik egy barátságos mérkőzést a Viktoria Köln ellen. Sajnos még nem láttam egyetlen fogadóiroda kínálatában sem, de ha valahol feltűnik, jelezze már valaki.

Szerintem lehetne overezni, vagy a Viktoria Kölnre tenni valami aprót. A Gladbach honlapja szerint az U19 és U23 csapatból fognak többnyire szerepelni.

https://www.borussia.de/en/news/news/2022-01-04-borussia-to-face-viktoria-koeln-in-a-friendly

Azért ez szépen jött, én pakoltam a Viktoriát Dnb-vel 5.75-ön.


#108 január 14, 2022, 16:48:12, Admin
Alphonso Davies: Bayern Munich defender diagnosed with mild myocarditis(szerk. enyhe szívizomgyulladás)

Bayern Munich defender Alphonso Davies has stopped training after the club detected signs of heart muscle inflammation.

The Canadian, 21, has not played since 17 December after contracting Covid-19.

Bayern boss Julian Nagelsmann said a mild sign of myocarditis was discovered after Davies returned to training.

"During our follow-up examination that we do with every player that has had Covid-19, we detected signs of mild myocarditis," said Nagelsmann.

"He has stopped training for now, so he won't be available to us for the next weeks."

Myocarditis is an inflammation of the heart muscle which can reduce the heart's ability to pump blood and can cause rapid or irregular heart rhythms.

Davies has made 107 appearances for Bayern since signing from Vancouver Whitecaps in 2018, helping them win three Bundesliga titles and the Champions League in 2020.

"This myocarditis isn't too dramatic based on the ultrasound, but more simply signs of an inflammation. Nevertheless, it needs to heal and that will no doubt take some time," said Nagelsmann.

On 5 January Bayern said Davies was doing "well" after testing positive for Covid.

Nine Bayern players tested positive at the start of January after time away following the Bundesliga's winter break.

(forrás: BBC)

Schäfer Andrást szerződtette az Union Berlin :great:

Nem ismerem az Uniont, hogy passzol-e ő oda, de manapság minden ilyen nyugatra igazolást meg kell becsülnünk.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 21, 2022, 10:16:18Schäfer Andrást szerződtette az Union Berlin :great:

Nem ismerem az Uniont, hogy passzol-e ő oda, de manapság minden ilyen nyugatra igazolást meg kell becsülnünk.

Az Union egy igazi munkás csapat. Stabil védekezés, harcos középpálya. Nem hiszem, hogy jobbak az anyagi lehetőségeik a Herthánál, sőt....Fischer egy igazi svájci mérnök, mindenkinek adott a feladata amit pontosan végre kell hajtani. Schäfer pl Khedira mellett, vagy a helyén játszhat, ha befér. Abban biztos vagyok, hogy a most 73 kg-osnak írt magyar középpályás 3-4 kilo izmot magára kell kapjon izomban, s ezt ki is fogják hajtani belőle. Szerintem a mentalítása megvan a Bundesligához, és tud is még fejlődni 22 évesen!


Nézi valaki, ahogy a Bochum iszonyatosan megmélytorkozza a Bayernt? Akkora gólokat lőnek..legalábbis a 3. és a 4. dugó nem volt csúnya ;D  ;D  Egy félidő alatt lőttek négyet!  :D

IdézetNézi valaki, ahogy a Bochum iszonyatosan megmélytorkozza a Bayernt? Akkora gólokat lőnek..legalábbis a 3. és a 4. dugó nem volt csúnya ;D  ;D  Egy félidő alatt lőttek négyet!  :D

5x szorzón tettem, hogy a félidőben az egyik csapat három gólt szerez legalább (1.félidő eredménye más). Nem állítom, hogy nem lepődtem meg, mert én fordítva vártam az eredményt, de teljesen megérdemelt volt a Bochum szárnyalása. Még a félidőben is bíztam a fordításban, de nem néztem utána a második félidőt, nem tudom, hogy hogyan játszottak a bajorok. Egyre több ilyen mérkőzése van a Bayernnek, mint ahogyan a többi német csapatnak is, ami egyértelműen azt bizonyítja (számomra legalábbis), hogy nagyon visszaesett a német csapatok teljesítménye az elmúlt évekhez képest. 


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: február 15., 10:00CET



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: február 15., 10:00CET



Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach  (vasárnap, február 20., 17:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten 
 
Jonas Hofmann gólt szerez  4.50   
 
Jude Bellingham gólt szerez  3.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Fejben már a BL-re készülnek

Kellemes előny a bajnokságban, ez egy beáldozható rangadó? Olvasd tovább