OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Anyám helyett kell elmennem pénzt levenni a bankba egyéb okok miatt.. Odaadta a kártyáját, kérdezem mi a pin kódja, erre kiderült hogy a nővérem és az én születésnapom egymás után. Értelemszerűen tesóm az idősebb az ő napjai vannak elől enyém az utolsó két szám.

Az igazi érdekesség, hogy nem manuálisan lett kiválasztva ez a kombináció, hanem ez lett küldve..
;D ;D ;D ;D


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 05, 2021, 14:02:51
Az igazi érdekesség, hogy nem manuálisan lett kiválasztva ez a kombináció, hanem ez lett küldve..

Ilyenkor még a sorsot teljesen elvetők is megállnak egy pillanatra, hogy hé, ezt meg hogy... nem semmi véletlen :)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 05, 2021, 14:02:51
Anyám helyett kell elmennem pénzt levenni a bankba egyéb okok miatt.. Odaadta a kártyáját, kérdezem mi a pin kódja, erre kiderült hogy a nővérem és az én születésnapom egymás után. Értelemszerűen tesóm az idősebb az ő napjai vannak elől enyém az utolsó két szám.

Az igazi érdekesség, hogy nem manuálisan lett kiválasztva ez a kombináció, hanem ez lett küldve..
;D ;D ;D ;D

Egyszer én is odaadtam a kártyámat a fiamnak, hogy vásároljon be a tescoba, erre a pénztáros elhajtotta, hogy nem fizethet más kártyájával :crazy:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 05, 2021, 15:25:24
Egyszer én is odaadtam a kártyámat a fiamnak, hogy vásároljon be a tescoba, erre a pénztáros elhajtotta, hogy nem fizethet más kártyájával :crazy:

Igy van amugy. De nyilvan az automatanal senki sem ellenorzi. De amugy btk szegtem igy is. Ha jol remlik csak meghatalmazassal hasznalhattam volna.

#4444 december 05, 2021, 17:27:48, TiB
Ott volt a zsebedben az a meghatalmazás, én bizonyítom ha kell :D figyelni kell, mert haveromat egy jó akarója feljelentése után, egyetlen facebook fotó alapján keresték fel azért, hogy nem kötötte be vezetés közben az övét. De tetszik a megközelítés, feleségemtől lehet btk alapon szerzem vissza a bankkártyám, amit már évek óta nem láttam. Mármint a kártyát, az asszonyt túl sokat látom ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 05, 2021, 15:25:24
Egyszer én is odaadtam a kártyámat a fiamnak, hogy vásároljon be a tescoba, erre a pénztáros elhajtotta, hogy nem fizethet más kártyájával :crazy:

Anyám csekkjeit szoktam befizetni a kártyájával most már nincs belőle gond mert ugye nem adom a pénztáros kezébe de az ősidőkben a bedugós kártyánál nekem se akarta engedni, hogy azzal fizessek de aztán rávezettem olvassa már el milyen név van a csekken.

Ezért nem töltöttem fel képeket, mi van ha valaki feljelent, utána meg én copok és már nem ő. :D

10 évvel ezelőtt minden sokkal egyszerűbb volt.  :(


#4447 december 06, 2021, 19:37:58, Alk
https://mensa.hu/tesztiras/online-iq-probateszt/

15-20 perc kb.
Jó lett volna beérni a 130-ba, de majd más hátha megüti a szintet. :beerchug:

Ahogy nézem, évi egyszer megtalálhatók minden megyeszékhelyen, amikor is meg lehet mérettetni a Mensa IQ-teszten.


Úgy látszik eddig én vagyok a leghülyébb.
:D

Nem merem kitölteni ;D

 :D   volt egy feladat hogy elengedtem mert nem akartam tippelni , de a vege fele a fejem is kezdett fajni :D a koncentralastol

Köszi @Alk hogy ezt kiraktad, talán második IQ-teszt volt, amit életemben kitöltöttem. Az elsőt még kb. 20 évvel ezelőtt. Egy pár éve már keresgéltem iq-tesztet, de az mind fizetős volt.

Végig vártam a más jellegű feladatot :D de maradtunk az adaptációs vonalon.

#4454 december 06, 2021, 20:28:26, Alk
A Nagymenő III. elődöntőjében aki elsőként produkál egy sunik29 eredményével megegyezőt, az megkapja a szavazatomat!