Melyik a kedvenc külföldi válogatottad, mióta, miért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik a kedvenc külföldi válogatottad, mióta, miért?

Brazília
4 (20%)
Németország
3 (15%)
Olaszország
5 (25%)
Spanyolország
0 (0%)
Franciaország
0 (0%)
Argentína
4 (20%)
Anglia
2 (10%)
Belgium
2 (10%)
Hollandia
2 (10%)
Portugália
1 (5%)
Más
4 (20%)

Összes szavazó: 20

A magyaron kívül persze, de az speciális dolog. Lehet több is, akár három. Mikor, miért alakult ki?

A 'Más'-ra szavaztam, de igazából senki. Gyerekként német buzi voltam; a Gerrard Lampard idejében az angoloknak is szurkoltam, hogy végre valamit alkossanak már :) Most nihil, kivéve persze a mieink.

Lehet csak én vagyok így vele, de nálam egyre jobban háttérbe szorulnak a válogatott meccsek; értéktelenednek. Amikor jön ez a csütörtöktől-keddig tartó ömlesztett selejteződömping, akkor úgy vagyok vele, hogy a fenébe a hétvégén nem lesz PL meccs :)

Én csak nagytornákon szoktam, bár ott sem mindig, hát inkább csak szimpatizálni más országok csapatával.

2010-es és 2014-es vébén Chile, a folyamat támadást erőltető Bielsával és Sampalioval, 2016-os Eb-n magyarok mellett Izland, a teljes esélytelensége, és mégis összetartó, egyedi szurkolóival és szokásaival. Most így hirtelen ezek jutnak eszembe.

Nekem természetesen a brazil is a kedvencek között van, a brazilos fociban van a legtöbb finesz.
Az olaszokat is kedvelem, nagyon jó játékosaik vannak, képzettek, nagyon taktikusak.
A németeket is kedvelem, fegyelmezettek, sosem adják fel, szervezettek.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum december 03, 2021, 14:28:33
Nekem természetesen a brazil is a kedvencek között van, a brazilos fociban van a legtöbb finesz.
Az olaszokat is kedvelem, nagyon jó játékosaik vannak, képzettek, nagyon taktikusak.
A németeket is kedvelem, fegyelmezettek, sosem adják fel, szervezettek.
De azért nem lehet elmenni az angol,francia és spanyol válogatottak mellet sem, hogy ne tegyünk említést róluk.

9 éves voltam, amikor édesapámmal néztük az 1982-es világbajnokságot, azóta Olaszország a kedvencem. Paolo Rossi volt a kedvenc játékosom.