NFL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Fú mekkora meccs volt ez az AFC döntő.Aki pártatlanként nézte annak nagyon jó lehetett, nekem kicsit magas a pulzusom még mindig :)



képforrás:patriots.hu

Kemény volt. Brady még játszhatna pár évet. :)

#48 január 21, 2019, 10:22:46, butyi
gurley trollkodás a saints-rams meccs után ;D

https://www.instagram.com/p/Bs4I6bogzDf/

Nem voltam eddig nagy NFL-fan, de amíg vártam a Svitolina meccsre, odakapcsoltam a főcsoport döntőkre. A Saints meccset a 2.félidőtől, a Bradyéket végignéztem. Hihetetlen milyen jó és izgalmas meccseket játszottak, mintha meg lett volna írva a forgatókönyv olyan izgalmas végjátékokat toltak. A szabályokkal sem vagyok teljesen tisztában és természetesen pártatlanként néztem, de a fontosabb pillanatokban már inkább az NFL-en ragadtam a tenisz helyett  ;D  :great:

De jó hogy nem lesz kinek szurkolnom döntőn.. Rams lenne, ha nem hányadék módon jutottak volna be, Pats meg unalmas. Marad a sör... meg csak lesz live NHL, majd átülök másik tévéhez. :D

Azért az durva, hogy a clutch szitukban még mindig a Brady-Edelman-Gronk trió dominál (értem itt most a hosszabbítás 3rd downjait..), oké már nem a régi Edelman sem, de azért 3/2 harmadik kísérletet ő kapott el a pálya közepén, nem semmi.. :D

Eleve sok a szerencsefaktor ebben a sportban, de a hosszabbitas a hab a tortan, sztem nem fair hogy ha TD van akkor a masik csapat mar nem kap eselyt. Pedig en meg neztem volna, a videozas mellett beindult a TD-gyar is. Azert igy is komoly elmeny volt a ket OT egymas utan, az ilyet hivjak tortenelmi estenek.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 21, 2019, 12:43:55
Eleve sok a szerencsefaktor ebben a sportban, de a hosszabbitas a hab a tortan, sztem nem fair hogy ha TD van akkor a masik csapat mar nem kap eselyt. Pedig en meg neztem volna, a videozas mellett beindult a TD-gyar is. Azert igy is komoly elmeny volt a ket OT egymas utan, az ilyet hivjak tortenelmi estenek.

Igen,ez régóta érdekes faktor.Egyetemen mindkét csapat megkapja a labdát,mindegy hogy TD-e a drive vége.
Azért reméltem, hogy nem mindkét meccsen a hazai csapat kapja meg a labdát,szerencsére mi kaptuk.(bár ez lutri:D)Meg aztán izgulni kellett h Slater jót mondjon be.
Régebben a Jets ellen volt, hogy rosszul mondta be,és a Jets kezdhetett :-)


Hát én ezen nevetek egy ideje :D

"Ennek a csávónak annyi a feladata, hogy Sean McVayt megóvja meccs közben attól, hogy beleütközzön az oldalvonalnál a bírókba."


https://www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/227879801491803/

Még ha esetleg valaki erre fogadott volna :
A Patriots a fehér mezében lép pályára a Super Bowl-on, míg a Rams a retro kék-sárga mezt választotta.

Idézetet írta: Ghastly Dátum január 22, 2019, 09:18:06
Hát én ezen nevetek egy ideje :D

"Ennek a csávónak annyi a feladata, hogy Sean McVayt megóvja meccs közben attól, hogy beleütközzön az oldalvonalnál a bírókba."


https://www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/227879801491803/

Még ha esetleg valaki erre fogadott volna :
A Patriots a fehér mezében lép pályára a Super Bowl-on, míg a Rams a retro kék-sárga mezt választotta.

Vajon ezzel mennyit lehet keresni? :D


NFL Szakik szerintetek mi várható, mi lenne a jó tipp az ingyenesre

nfl döntőre van tipp? :beerchug: