Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem süllyed a hajó, de ne legyen igazam. Aki tudja, minél hamarabb kérje ki a pénzét ezektől.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 12, 2018, 15:36:24
Szerintem süllyed a hajó, de ne legyen igazam. Aki tudja, minél hamarabb kérje ki a pénzét ezektől.
Ha Betudnák lépni kikérném.

Hali!
Szerintetek a partypoker is erre a sorsra fog jutni, mert nyilván tudjuk, hogy ez az iroda is ehhez a két irodához hasonló/ugyanaz 


A pókert nem biztos, hogy befolyásolja a sportfogadó számlák hanyag egyesítése. bwin póker kliensbe be lehet jelentkezni?

Miért bullshit? Adjuk már meg nekik egyelőre a lehetőséget, eddig nem sok tapasztalat van velük kapcsolatban.

Azzal egyetértek hogy szemét húzás volt hogy mindenféle figyelmeztetés nélkül átraktak mindenkit! Nem emlékszem már rá hogy a szerződés elfogadásában volt-e olyan kitétel hogy az adatok ki-e adhatok harmadik félnek! Ez az új oldal hagy némi kívánnivalót maga után de hátha kiforr a későbbiekben! Lassan tényleg nem marad semmi csak a hörcsögék tippmix proja :(

Nyalják ki a seggem  ;D

Belépéshez:
bwines és sb-s számlám is volt, próbáltam belépni ezzel is, azzal is, kis betű, nagy betű, mindenféle módon, sehogy sem engedte. Felhúztam magam, aztán 10 perc múlva a bwin-es felh nevet meg jelszót beírtam, aztán egyből beengedett. Szóval próbálgatni kell, van remény.

u.i.: mondjuk egy jó perc után kilépett magától, de legalább újra beengedett utána.

Nekem adtak egy kisbetűs meg egy nagybetűs számlát is a sportingbetes helyett ;D ;. Igaz az egyenleget csak az egyikre rakták át, de az ingyen pörgetéseket meg az 1€ freebetet adja mind a kettőre. A bwinessel biztos nem keverték, mert azt már rég megszüntettem és más volt a felhasználónevem is.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 12, 2018, 09:46:48
Akit érint az OTP kifizetés megkérdeztem elvileg 1-2 napon belül megoldódik azt mondták.

Már amennyire hinni lehet nekik, miután azt állították, hogy csak ideiglenesen függesztették fel a magyarok regisztrációját...
Másrészt a hazai jogszabályok szerint a magyar bankok nem fogadhatnak fogadóirodáktól pénzeket, így nem vagyunk kisegítve, ha az OTP vagy bármely más pénzintézet visszaküldi a pénzünket.

Az meg érdekes, ha a hazai szabályozás miatt menekülne a bwin csoport az országból, mert mára a bet365 és az unibet már nyert pereket is az állam ellen és a blokkolási láz is enyhült.
Abban lehet logika, hogy a sok párhuzamos sportingbet-bwin-gamebookers számla helyett így csak egyetlen számlája lesz az ügyfeleknek és nem csinálhatják "saját jogon" mondjuk a kaszinó promókat 3 számlán is, de ahogy olvasom a kommenteket, ezt is elég hanyag módon oldották meg, ha egy felhasználónak több sportingbull számlája is lehet.

Beszarok!

Két számlám lett végül...
A bwines - forint alapú - rendes jelszóval lépek be
A sportingbetes - euró alapú - NAGYBETŰS jelszóval lépek be
:)

Mindegyiken van ingyé' pörgetés, meg ingyé' fogadás.

Tanulság: tök mindegy hol fogadsz, a pénztár közös! Megerősödik a gyanúm. Összeülnek a fejek (vagy akár még számítógépes program is van rá), egy-egy meccs előtt és felteszik a kérdést:
- Na mivel keresünk legjobban? 1, X vagy 2? Hogy állnak a tétek?
Kidobja a program: 2-es! Oké akkor az lesz a meccs!

Ha tényleg minden pénz egy helyre megy - ebből az akcióból erőssen az jön le, mert néhány óra alatt meg tudták csinálni - akkor igencsak szopó ágon vannak a sportfogadók!

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 12, 2018, 20:11:06
Beszarok!

Két számlám lett végül...
A bwines - forint alapú - rendes jelszóval lépek be
A sportingbetes - euró alapú - NAGYBETŰS jelszóval lépek be
:)


Gondolom a felhasználóneveid mások voltak, nem?
Valószínűleg ahol a felhasználónevek ugyanazok, ott nem tudnak minden számlát átvinni egy az egyben a sportingbullhoz.


A fejtegetésed többi részét nem nagyon értem.
Az, hogy velünk a bwin csoport dobálózik és átvisz/átrak minket egy noname irodához, nem sok minden következik.
Konkrétan tök mindegy, hogy a sportingbullal ki játszik össze, mert nem tétel, amit náluk megjátszanak. Amit az erősen korlátozott bwin vagy sportingbet számlákon mi megjátszunk, az se.
A legnagyobb forgalom az ázsia fogadástípusokon van, azzal meg nem is foglalkozik se a bwin, se a sportingbull.

Olyan mondjuk van, hogy ugyanahhoz a tulajdonosi körhöz tartozó bukik látványosan máshogy áraznak egy meccset, de ott sem vagyok benne biztos, hogy a beérkező tétek alapján aztán ők rendelik meg a legjövedelmezőbb eredményt...  :)

Ugyanaz volt a felhasználó nevem mindkét irodánál!

Úgy értem a "fikciómat", hogy ez a bullos eset, csak egy jel.
Lényegében tök mindegy, hogy bwin vagy expert vagy bet365.
Kb úgy tudom elképzelni, hogy pl van 3000 iroda a világon, de csak 4-5 kassza. A kasszák felosztják a piacot, és döntenek a kimenetelekről.
Ez persze csak feltételezés, de ez a bullos manőver erősíti.


Egy újabb remek konspirálás.. Ritkán olvasok ekkora marhaságot, már bocsánat.