Matchbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az jól hangzik, drat.
Írd majd hogy mi volt az.
Remélem valami jó cuccot kapsz.  :)

#76 január 26, 2015, 19:01:22, bendehal
As part of our ongoing efforts to review the Matchbook commission rate for certain sports and for our clients, we have a number of net win accounts available for customers, on a trial basis.

These accounts will pay 3% net win commission for a trial period of 3 months.

We have a limited number of these accounts available, so if you would like to take advantage of this offer and get your account set up on net win, then please email us at [email protected] with your Matchbook username.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 20, 2015, 19:49:27
Én meg VIP lettem. Igazából ez csak annyi előnnyel jár, hogy rendeltek hozzám egy személyes account managert, aki gyorsan válaszol az emailekre, és küldenek majd egy welcome ajándékot. Kíváncsi vagyok, mi lesz az.  :D
Mondjuk nem tudom, miért lettem VIP, mert már hónapok óta nem is játszottam itt (igaz, korábban viszont nagy téttel nyomtam).

Ma megjött az ajándék. Légi postával küldték Angliából. Nagyon igényesen csomagolták, de csak egy határidőnapló, az is angoloknak szabva. Benne vannak a nap legfontosabb lóversenyei, meg a végén van egy londoni metrótérkép.  :D

Sziasztok!

Az Odssportálos 50 Eurós free bet igényléséhez kell a bónusz mezőbe írni kódot, vagy automatikusan jár a megfelelő linkről történő regelés esetén?

Idézetet írta: kopaszbela Dátum május 05, 2015, 07:48:28
Sziasztok!

Az Odssportálos 50 Eurós free bet igényléséhez kell a bónusz mezőbe írni kódot, vagy automatikusan jár a megfelelő linkről történő regelés esetén?

Automatikusan jóvá fogják írni bónusz kód megadása nélkül.

Kaptam ide 20 free spint, elfogadtam, de nem tudok pörgetni, mindig a cashiert ajánlja, hogy töltsek fel. Igaz, az egyenlegemen nincs pénz, de miért nem a 20 free spint használja?!

Nálatok nem volt ilyen hiba? Megoldás?

Használja valaki az oldalt?
Működik jól?
A Betfairrel szemben mekkora a kínálat?

Idézetet írta: RC51 Dátum július 08, 2016, 23:28:16
Használja valaki az oldalt?
Működik jól?
A Betfairrel szemben mekkora a kínálat?
Rendszeresen használom.
Jól működik,megbízhatóak.
Ha belépsz akkor magad is láthatod hogy a kínálat jóval kisebb és a forgalom is kisebb.De pl.fociban a  főbb bajnokság főbb fogadásaira (meccseredmény,over/under) nagyon jó,az oddsaik az 1%-os levonással verik a BF oddsait(-6,5%!).De ha a kínai ligában akarsz szögletre fogadni akkor ez nem a te bukmékered.

#83 július 27, 2016, 22:34:55, lehetnyerek
hmm, már vagy másfél órája vége a meccsnek, amit megtettem, de még mindíg nem írták jóvá a nyereményem! A nyitott fogadások közt is ott a tikettem :o mittökölnek rajta? ez mindíg ilyen sok idő?

---Ahogy ezt írtam, már jóvá is lett írva! lol

Sziasztok,

Ha csak egy kimenetelre teszel fogadásokat és ez is a stratégiád, akkor valóban remek kis oldal, az utóbbi 2 évben semmi problémám nem volt velük. Azonban tradelésre alkalmatlan a jutalék rendszerük miatt, sokkal többet kell fizetni mint Betfair-en. Csalóka az 1%, mert itt a vesztes és nyertes nyeremények után is fizetsz FOGADÁSONKÉNT és nem vonják össze a piacokat - nem a nettó profitot nézik. Erre sajnos továbbra is a BF-et kell használni a 6,5%al, de még mindig jobb mert itt "csak" a tiszta profitból vonják.

Nekem szinte 4-5 percen belül jóváírják a nyertes téteket, ebből sose volt gond.

Sziasztok!

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy hogyan működik a back és a lay?
Gondolom, az egyikkel én teszek ki ajánlatot, ott várni kell, hogy el-e fogadják.
A másiknál meg rögtön elfogadom. De, hogy van pontosan és milyen jutalékok jönnek le még?

Dear

Following an ongoing internal company review (unrelated to your specific account), your account has been closed with immediate effect.

You will not be able to deposit any funds and you will not be able to make any wagers using your account.

You shall receive a full refund of any cash balance on your Account within the coming 3-5 days.

This has been returned to your original source of deposit - Neteller

We apologise for any inconvenience however this decision is final and cannot be revoked.

Regards

Matchbook


Kapott valaki hasonlót ?
Nem igazán értem, hiszen ez egy fogadási tőzsde. Foci szezonban megfogadtam náluk havonta pár száz, max 1-2 ezer eurot.
Vagy ők is a magyar ügyfelektől akarnak megszabadulni ?

szintén megkaptam, kidobják a magyarokat  :ok: