Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Illetve, ha valóban elég lenne nekik annyi, hogy nyernek (Odds: 3.50), akkor a továbbjutás szorzója miért 4.00 !?  ???

*sorry, 4 közé jutás szorzója

Wikipedián visszapörgettem, ott 2008-ban volt egy szitu, ahol magyar-ukrán-dán volt a 4-5-6. helyen, és Ukrajnának hiába volt rosszabb a gólkülönbsége, mint a dánoknak, mégis az ukrán voltak az 5.-ek, mivel megverték Dániát, ergo a 3-mas holtversenyben ott akkor a szerzett pontok számítottak. Mondjuk ez 2008...

De már én is elengedtem a matekot  ;D

Amit behúztam mára, az egy Háfra 3,5 over 1,80-ért+Norvégia 30,5 over 1.93-ért kombiba unibeten, plusz bet365-ön egy-két nagyobb oddsot levadászok (vagy megpróbálok), szerintem Dánia feltámad poraiból, és elkeni Montenegrót  :D hubikával tegnap okoskodtunk, hogy a montik nem biztos, hogy vért isznak, ne valószínű, hogy bíznak a szerb segítségben, így inkább pénzt keresnek, minthogy az 5. hely motiválná őket...

#167 december 12, 2018, 12:29:46, SPF Admin
Matekozás:

https://fra2018.ehf-euro.com/newsdetail/what-teams-need-for-a-semi-final-berth-1/

Germany - through to the semi-final if:
• they beat the Netherlands AND Romania do not lose against Hungary
• they beat the Netherlands AND Norway beat Spain AND Romania lose against Hungary, providing they are one of the two teams with the best goal difference out of all matches involving Romania, Netherlands, Norway, Hungary and Germany

Az első pontból nyilvánvaló, hogy amennyiben a németek nyernek, s a magyarok nem tesznek keresztbe (nem nyernek Románia ellen), akkor ők a továbbjutók.

Hmm.. Nekem ez meglepő infó, de akkor így van.

Közben a "Németország nem jut a négybe" szorzóját 1.22-ről 1.12-re módosították.  ???

Hungary - through to the semi-final if:
• they beat Romania AND the Netherlands do not lose against Germany AND Norway do not beat Spain
• they beat Romania by at least 19 goals AND the Netherlands do not lose against Germany AND Norway beat Spain
• they beat Romania AND Germany beat the Netherlands AND Norway beat Spain, providing they are one of the two teams with the best goal difference out of all matches involving Romania, Netherlands, Norway, Hungary and Germany

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 12, 2018, 12:35:43
Hmm.. Nekem ez meglepő infó, de akkor így van.

Közben a "Németország nem jut a négybe" szorzóját 1.22-ről 1.12-re módosították.  ???
Akkor inkább Holland kétesély 1,27 ért.

#171 december 12, 2018, 22:49:53, butyi
https://www.oddsportal.com/handball/europe/european-championship-women/netherlands-germany-l4RNadgp/#1X2;2

a szakikat kérdezném, holland győzelem behúzható?  :beerchug:
tegnap a norvégok elleni meccs folyamán feltűnő módon a mai napra tartalékoltak(ki is kaptak 13 góllal  ;D)

27-21 :ok:

Idézetet írta: butyi Dátum december 12, 2018, 13:19:08
https://www.oddsportal.com/handball/europe/european-championship-women/netherlands-germany-l4RNadgp/#1X2;2

a szakikat kérdezném, holland győzelem behúzható?  :beerchug:
tegnap a norvégok elleni meccs folyamán feltűnő módon a mai napra tartalékoltak(ki is kaptak 13 góllal  ;D)

Szerintem itt max 'műkedvelők' vannak  ;D
Az én véleményem, hogy igen, nyernek a dánok, de fogadni nem mernék rá. Én azt olvastam több helyen (nem láttam a tegnapi meccset), hogy a hollandok azért nem úgy álltak oda, hogy eleve kikapnak, csak nem volt esélyük. A norvégok már rég a gázpedálon álltak, mikor a hollandok még sebességbe sem tették a kocsit  ;D

De ha ilyen kibicnek semmi sem drága alapon mondani kéne valamit, én 2-4 gólos holland sikert mondanék. Egyszerűen több van bennük, németeknél Bölk elfogyott szerintem, én azt mondom, Hollandia ott nyerni fog, de ez csak tipp, élesben én nem merem húzni

Magyar győzelem ajándék ma is  ;)

Tippek mára:

Holland győzelem (1.50) + román győzelem (1.55)

Eredő odds: 2.325

Sajnos a románok még akkor is fel tudják húzni ellenünk magukat ha szarul játszanak, hát még akkor ha mutatnak is a pályán valamit (lásd ezen a tornán a norvégok ellen). A főellenség ellen lépnek pályára, itt nincs lehetőség hibázni.

Idézetet írta: Milan Dátum december 12, 2018, 13:39:50
Tippek mára:

Holland győzelem (1.50) + román győzelem (1.55)

Eredő odds: 2.325

Sajnos a románok még akkor is fel tudják húzni ellenünk magukat ha szarul játszanak, hát még akkor ha mutatnak is a pályán valamit (lásd ezen a tornán a norvégok ellen). A főellenség ellen lépnek pályára, itt nincs lehetőség hibázni.

Sajnos én is ezt érzem realitásnak.

#176 december 12, 2018, 19:27:21, csak1tomi
Orosz +3.5 1.45      39:30
gogo
ez a value mára, nincs is jobb mikor tétnélkülin izgulod szarrá magad :D


#178 december 12, 2018, 19:36:09, hubika88
atyaég mekkora meccs volt ez, Kiss ÉVa mit művelt???? szélsők mekkorát játszottak te jóóég minden elismerésem, románok mehettek haza  :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: