Tipster Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nyugat továbbra is.

Megprobálnám keletet. Köszönjük LosGabos a munkád!


Újaknak is lehet jelentkezni? Mert akkor csatlakoznék én is bárhová 😁

Jonnek ahogy eddig!


Én is jönnék továbbra is keletre.

Nekem az jutott eszembe, hogy jelenleg azonos pontszám és szerzett pont esetén a gólarány dönt, ami nem feltétlenül igazságos, hiszen akinek rosszabb a gólaránya, annak nehezebb volt összességében ugyanannyi pontot gyűjtenie. Ennél a játéknál a jobb gólarány nem pozitívum, mert az ellenfél szerzett pontjaira nincs ráhatásunk, azt nem a jó védekezéssel érjük el. Ezért szerintem a rosszabb gólarány, mint "küzdelmesebb út" kellene, hogy döntő legyen.

Valamint korábban már valahol írtam, hogy a rájátszásban, ahol döntetlennél a nagyobb odds dönt, ne lehessen azonos tippeket leadni, és így az esetleges oddsnövekedéssel előnybe kerülni. Eddig sem volt ez jellemző, de a szabályzat nem tiltotta. De igazából jobban belegondolva az alapszakaszban is lehetne tiltani az azonos tippeket, nem csak a rájátszásban.


Jelen!

Csak a másodosztály  ;D De egyszer tuti feljutok  :redchug:


Ha lehet jelentkezni újaknak is, úgy írj fel légyszi engem is. Mindegy melyik oldalra.

B liga mehet egész jól kezdtem aztán ugye a sérülések miatt nem sikerült a feljutás de majd talán tavasszal! :D

Idézetet írta: Lancer Dátum február 24, 2019, 18:50:59
B liga mehet egész jól kezdtem aztán ugye a sérülések miatt nem sikerült a feljutás de majd talán tavasszal! :D

Jelentkezek.