Napi tipp - Augusztus 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 12, 2019, 09:55:29
FTC-Dinamo Zagreb
BL-selejtező 20:00
Tipp: Dinamo szögletei 4,5 felett @ 1.71 (unibet)

Gondoltam beírom a keddi nap 'tippjét', mert előbb-utóbb más írta volna be  :D Lényeg a lényeg, a Ludo 8 és 11 cornerig jutott a Fradi ellen, a Dinamo otthon 9 szögletet végzet el. Otthon még a kis máltai Valletta is összebarkácsolt 4 szögit. Nos, mivel a Zágrábnak gól kell, meg eleve nem egy reménytelen csapat, úgy vélem, minimum 5 szögletet összehoz a Zágráb. (halkan jegyzem meg, az unibet helyében én ezt 1,45 körül tettem volna ki ennél a line-nál)
nyertes

Idézetet írta: grof19 Dátum augusztus 13, 2019, 09:38:30
Sziasztok!

Időpont: 2019.08.13. (20 óra 30 perc)
Esemény: Foci Bajnokok ligája (LASK Linz - Basel)
Tipp: Összesített gólok/Minkét csapat szerez gólt igen és (2.5) felett
Odds: 1.90
Iroda: bet365
Indoklás:

Linz igen jó formában van és a továbbjutást nem engedi ki a kezéből!

Basel is tovább szeretne jutni ehhez pedig gólok kellenek!

Mindkettő csapatban jó gólszerző játékosok vannak ebből adódóan több gólos mérkőzés várható!

Nyertes

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 13, 2019, 14:56:39
Labdarúgás, BL-selejtező, 2019.08.13. 20:00
Ferencváros - Dinamo Zagreb
Tipp: Szögletek száma 11.5 felett
Odds: 3.25
Iroda: Unibet

Reggel már megtettem a fogadásom erre a tippre, igaz egy puhított változatban, legalább 10 szögire esett a választás. Az első meccsen úgy volt 13 szöglet, hogy sokáig nem volt szar helyzetben a Zágráb, de most tudván azt, hogy 1-1-ről folytatják, kicsit más a helyzet. A meccs eredménye nem tud úgy alakulni, hogy bármelyik csapat is megengedhetné magának a lazsálást. Ha a Fradi talál be először, nyugodtan alá lehet húzni háromszor: oda lesz szögizve a kapujához. Fordított esetben is igaz lehet a történet, és természetesen akkor is, ha sokáig 0-0 lesz az állás. Meglátjuk.

Nyertes

Idézetet írta: Talpas Dátum augusztus 12, 2019, 21:23:21
Foci   BL selejtező    2019.08.13   20:00


Ferencvárosi TC (Hun)     -     Dinamo Zagreb (Cro)

Tipp: Zagreb gólok 2,5 felett

Odds:4,5

Iroda: bet365

Indoklás:  Az odavágón a Zagreb elkényelmesedett a vezetés megszerzése után és ahogy lenni szokott a Fradi ki is egyenlített.
azt gondolom arra a meccsre kicsit elbizakodva állt fel a Zagreb.
mivel az eredmény nem nekik kedvez biztos vagyok benne hogy ezt a meccset kicsit sem fogják félvállról venni és 3 gólig meg sem fognak állni

Gratulálunk Talpas! Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.