Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: frodó Dátum november 03, 2013, 12:10:02
Sziasztok!

Nem vagyok túl járatos az elektronikus banki tranzakciók terén és most szembesültem vele, hogy a Skrill most már nem rendelkezik magyar bankszámlával, abban valaki segítségemre tudna lenni, hogy mennyire érheti meg, illetve nagyságrendileg milyen költségekkel jár egy oda történő utalás? HUF alapú számlámra szeretnék utalni, hogy feltöltsem a szintén forint alapú bet365 számlám, szóval ha van rá egyszerűbb/olcsóbb megoldás azt is szívesen venném. Előre is köszönöm, frodó

Legjobban akkor jársz anyagilag, ha közvetlenül bankkártyával fizetsz be a bet365-höz, ennek náluk nincsen költsége!
Ha a skrillre teszed előbb kártyával a pénzt, az 1,9%-ba kerül...

Ha utalsz a skrillre, akkor a nemzetközi utalás banki költségeit kell megfizetned, ezt a bankod kondíciós listájából kell kikeresned. Ez pár száz forinttól akár pár ezerig is terjedhet, az utalsz összeg nagyságától is függ.

Ha forintban utalsz a bet365-höz, akkor az is egy nemzetközi utalás, ráadásul elvileg a bet365-nél 35000 ft a minimum összeg átutalásos befizetésnél.
Azt mondjuk nem tudom, hogy ha kevesebbet kapnak, akkor azt visszaküldik-e vagy nagy duzzogva jóváírják a számládon.  :)


Sziasztok! Létrehoztam egy skrill account-ot és aktiválni szerettem volna a kártyám azonban a szúrópróba szerű pénz összegét 3-szor elrontottam. Az lenne a kérdésem hogy meg lehet valahogy ezt oldani, hogy aktiválni tudjam a kártyám?

Idézetet írta: krisztoska Dátum november 05, 2013, 08:31:03
Sziasztok! Létrehoztam egy skrill account-ot és aktiválni szerettem volna a kártyám azonban a szúrópróba szerű pénz összegét 3-szor elrontottam. Az lenne a kérdésem hogy meg lehet valahogy ezt oldani, hogy aktiválni tudjam a kártyám?

Persze. A bankkivonatodból vagy a számlatörténetedből meg tudod nézni a levont összeget. Előbb azonban várnod kell (talán 24 órát), mivel három próbálkozás sikertelen volt.

Idézetet írta: benson Dátum november 05, 2013, 09:31:11
Persze. A bankkivonatodból vagy a számlatörténetedből meg tudod nézni a levont összeget. Előbb azonban várnod kell (talán 24 órát), mivel három próbálkozás sikertelen volt.
Rendben köszönöm szépen :)

Szombaton a szokásos módon kezdeményeztem egy kifizetést a bankszámlámra amit hétfő délután már végre is hajtottak. Másnap reggelre ez a pénz már mindig ott van a bankszámlámon, de most még mindig nincs ott? Hol lehet a hiba?

Ma megtörtént a bankkártyám ellenőrzése, de valahogy nem engedi, hogy befizessek róla. Mikor beírom, hogy mennyit akarok felrakni és megadom a 3 számjaegyű CSC kódót ezt írja ki: "The upload with Visa failed. Please try again." Szerintetek mi lehet a probléma?

Másik kérdés... :)

A jelenlegi bankomnál nem tudok online pénzt utalni. Ha a skrillre szeretnék banki átutalást akkor be kell menjek a bankba és a skrill-nél a manual banking opciónál megadott adatokat kell lediktáljam? Még nem csináltam ilyen banki átutalást. :)

Nekem is ez volt. Írtam az ügyfélszolgálatnak és megoldódott.

A másik kérdésedre a válasz igen, arra a bankszámlára kell utalni ami a skrill számlád manual bank transfer részlegében szerepel. De szerintem jobban jársz, ha inkább megoldod a bankkártyás befizetést, ugyanis sokkal olcsóbb (kisebb átváltási költség, és nem kell fizetni a nemzetközi átutalás díját).

Írtam én is nekik, remélem megoldódik a probléma.

A bankkártyás utalásnál 1,9 százalékot vesz le, viszont a banki átutalásnál azt írja hogy free, akkor hogy  lehet hogy jobb a bankkártyás befizetés? :)

De ingyenes, csak most a magyarországi bankszámla megszűnt, de te erdélyi vagy ha jól tudom, a romániai számla meg jó még. Max 1-2 lejt vesz el a bank (Raiffeisenes a számlájuk).

Kezdeményeztem egy pókeroldalról kifizetést MBre, valamiért bebeszéltem magamnak hogy ez pár órás művelet míg megérkezik. Azóta kb pont 24 óra telt el. Ez normális dolog? A hétvége bekavarhat ebbe? Először használom ezt a kifizetési módot, és az oldalukon sincs erről tájékoztatás.

Idézetet írta: lacuss Dátum november 09, 2013, 09:04:47
Kezdeményeztem egy pókeroldalról kifizetést MBre, valamiért bebeszéltem magamnak hogy ez pár órás művelet míg megérkezik. Azóta kb pont 24 óra telt el. Ez normális dolog? A hétvége bekavarhat ebbe? Először használom ezt a kifizetési módot, és az oldalukon sincs erről tájékoztatás.
Kifizetés jóval lassabb mint a befizetés.Különösen az első,ilyenkor ellenörzéseket is végezhetnek de ez irodától függ,minthogy az is hogy dolgoznak e hétvégén.Néhány órától több napig is tarthat míg megjön a pénzed.

Idézetet írta: lacuss Dátum november 09, 2013, 09:04:47
Kezdeményeztem egy pókeroldalról kifizetést MBre, valamiért bebeszéltem magamnak hogy ez pár órás művelet míg megérkezik. Azóta kb pont 24 óra telt el. Ez normális dolog? A hétvége bekavarhat ebbe? Először használom ezt a kifizetési módot, és az oldalukon sincs erről tájékoztatás.

Maga a kifizetés az pár másodperc, ha hajlandóak azt jóváhagyni, de az irodától függ, hogy éjjel-nappal szinte automatikusan teljesítik-e a kifizetési kérelmeket, vagy az illetékes Gizike naponta egyszer (vagy kétszer) néz rá és hétvégén nem is dolgozik...

De valóban, az első kifizetés még az adott iroda átlagához képest is jóval több ideig szokott tartani, utána meg ki kell tapasztalni, mi náluk az ügymenet...

azt szeretném kérdezni hogy a skrillről a bankkártyár​a mennyi idő alatt utalják ki a pénzt?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 10, 2013, 16:51:29
azt szeretném kérdezni hogy a skrillről a bankkártyár​a mennyi idő alatt utalják ki a pénzt?
2 -3 munkanap max

miért nem engedi hogy feltöltsek a bet-at-home-ra?