Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Egy Premier Ligás házibajnokságot nem csinálunk? :D Nem igazán lenne díjazás meg ilyenek, pusztán a dicsőség.. ??? ;D Mondjuk holnap 19,00-ig mindenki beírná a meccs eredmény tippeket, aztán összesíteném, pontoznám és a végén meg kijönne, hogy ki érzi a legjobban a premier ligát. A PDC is indított egy ilyen játékot, kicsit nagyobb nevekkel, úgy mint Peter Manley vagy Rod Harrington, ennek mintájára gondolnám ezt :)

Jó ötlet volt, dartsra nem illik valós pénzzel fogadni  :D

Kezdeném is, ha nem haragszotok meg:

Wade - Barney 7-4
Price - Gurney 6-6
Dobey - Suljo 5-7
MvG - Smith 7-4
Wright - Cross 7-5

A dicsőség valószínűleg messze elkerül majd engem, de legalább megtudom, hogy mennyire nem értek ehhez a sportághoz.  ;D Jó kezdeményezés.  :ok:

Wade - Barney 5-7
Price - Gurney 7-4
Dobey - Suljo 3-7
MvG - Smith 7-5
Wright - Cross 4-7

Csinalok majd szerintem egy tablazatot a google-s tablazatos temaval es akkor mindenki tudja kovetni mizu  :ok:

Wade - Barney 6-6
Price - Gurney 6-6
Dobey - Suljo 7-4
MvG - Smith 7-5
Wright - Cross 7-4

:ok:

Wade - Barney 7-2
Price - Gurney 6-6
Dobey - Suljo 5-7
MvG - Smith 6-6
Wright - Cross 6-6

Wade - Barney 7-2
Price - Gurney 4-7
Dobey - Suljo 7-3
MvG - Smith 7-3
Wright - Cross 3-7

Beszállok én is! :ok:

Wade - Barney 5-7
Price - Gurney 7-4
Dobey - Suljovic 5-7
MvG - Smith 7-5
Wright - Cross 6-6

Rohadt jó ötlet peshark!

Wade - Barney 7:4
Price - Gurney 6:6
Dobey - Suljovic 3:7
van Gerwen - Smith 7:3
Cross - Wright 6:6

James Wade 7-3 Raymond van Barneveld
Gerwyn Price 4-7 Daryl Gurney
Chris Dobey 7-4 Mensur Suljovic
Michael van Gerwen 6-6 Michael Smith
Peter Wright 7-4 Rob Cross

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pfIaR93RFaazlmiyjacdCQ8qJxgStDwCmzXTbAc-yTk/edit?usp=sharing

Itt lesz a táblázat követhető, valószínűleg úgy lesznek a pontok, mint ahogy a PDC-sek csinálják, hogy 1 pont a győztes eltalálása, 3 pont a telibe, vagy lehet 3 pont és 5 pont is, szerintem igazából mindegy, de a két pont különbség úgy jónak tűnik kb a kettő között...

Idézetet írta: peshark Dátum február 06, 2019, 22:08:18
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pfIaR93RFaazlmiyjacdCQ8qJxgStDwCmzXTbAc-yTk/edit?usp=sharing

Itt lesz a táblázat követhető, valószínűleg úgy lesznek a pontok, mint ahogy a PDC-sek csinálják, hogy 1 pont a győztes eltalálása, 3 pont a telibe, vagy lehet 3 pont és 5 pont is, szerintem igazából mindegy, de a két pont különbség úgy jónak tűnik kb a kettő között...

Mérkőzésen belül a pontok összeadódnak? Tehát ha mondjuk eltalálom, h Wade nyer 7-4-re, akkor az 3 pont vagy 3+1? Ez a döntetlen miatt lenne érdekes, mert ha csak 3 pont és nem 3+1 úgy a döntetlenre való tippelés hosszútávon nem lenne túl jó opció (nem lehet "ingyen" egy pontokat gyűjtögetni ezzel).

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 06, 2019, 22:49:56
Mérkőzésen belül a pontok összeadódnak? Tehát ha mondjuk eltalálom, h Wade nyer 7-4-re, akkor az 3 pont vagy 3+1? Ez a döntetlen miatt lenne érdekes, mert ha csak 3 pont és nem 3+1 úgy a döntetlenre való tippelés hosszútávon nem lenne túl jó opció (nem lehet "ingyen" egy pontokat gyűjtögetni ezzel).

Szerintem olyankor nem adódnak össze, az két külön "eredménykategória", ha csak kimenetelt találsz, úgy 1, ha telibe, akkor 3... Így mindjárt mondhatjuk, hogy jobban megéri az X, de arra csak egy forgatókönyv van... így kb ki is egyenlítődik a dolog  :)

Nem adodik ossze, szerintem nincs kulonbseg az X meg minden mas eredmeny kozott, ugyanolyan nehez (lehetetlen ::)) eltalalni oket  ;D Illetve ha dontetlenben gondolkodsz, akkor ott egyetlen eredmeny van, es az erhet 3 pontot, mig egyik fel gyozelme eseten 6 fele kimenetel van, ugyhogy nem gondolom, hogy az X-es tippek rosszabbul vannak jutalmazva.

Beírom én is a tippsorom:

Wade - Barney 5-7
Price - Gurney 4-7
Dobey - Suljovic 4-7
MvG - Smith 7-4
Wright - Cross 7-5