Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hát nem tudom, ki nézte a meccset, de az egyik leggyengébb döntő volt amit valaha láttam. Az rejtély, hogy Gerwen a 77-es átlagával hogy tudott 3-2-re elmenni a szettekben, főleg a duplái voltak borzasztóak, Wright meg kb. minden break legben csodát csinált, majd saját kezdésnél meg elfelejtett játszani, jöttek az elrontott 3 körök beszállóra, meg a triplamentes teljes legek, hihetetlen volt az egész... Oké, 3-2 után elkattant MvG és ezután esélye nem volt Wrightnak, de hát igazából 5 szett után legalább 2-3-nak kellett volna lenni az állásnak a mutatott játék alapján, de inkább 1-4-nek (az első 5 szettből 4-ben volt szettnyila a skótnak...). A tipp elment, tehát rossz volt, de annyira könnyedén jöhetett volna a játék alapján, hogy csak na...

Suljovic visszalépett a hétvégi PC Finalsról, helyette Benito fog játszani K.Brown ellen az első körben.

#1262 november 24, 2018, 15:58:09, peshark
Na rakjunk össze egy triplázót legalább mára...

Bunting 1,33
Wade 1,30
Webster 1,36
Gary 1,33

3,15 semmi oddsok, de szerintem sima.

:noway: kőmíves barátunk beleszart a palacsintába  :D

Bunting megveri a hollandot, ha úgy játszik, ahogy tud, ezt szólóban megjátszom most, aztán majd este meg Gary győzelmét a kopasz ellen, meg a végső sikerét... ::) :D



#1266 január 01, 2019, 21:57:30, csak1tomi
hova tűntek walkin girlek?  :o
most nézem döntőt csak, más meccset nem néztem de durva
csak nekem hiányoztak bevonulásnál? teljesen más volt így = FOSHALOM  :laugh:
kicsit utána olvastam
https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/749220/darts-walk-on-girls-return-pdc-championship-alexandra-palace
https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/749510/pdc-darts-world-championship-walk-on-girls-latest-updates
de nem igazán írnak okot, valaki tud valamit?
Csak annyi hogy kint a mell és az zavar valakiket? Vagy mert glamur modellek? lolwut, akkor a táncos csajok miért maradhattak?
Taylor akarta csak, tavaly vissza vonult ugye aztán csajoknak is off? :(
szomorú :'(


jah, hogy már 2018 januári hír, hogy bannolva vannak :D ok :( nekem kimaradt teljesen

Az volt az indok igazabol, hogy nem eleg gyerekbarat igy a kozvetites meg sok hulyeseg, de pont ez, hogy csinos ruhaban nem vonulhatnak a jatekosok mellett, de semmi ruhaban tancolhatnak a szinpadon :laugh:  ::)

kösz, azért kár értük :( :'(

#1269 január 05, 2019, 16:57:57, peshark
BDO VB indul ma, Ashton - Mikuru Suzukin szerintem jonni fog a 3 szett dupla oddson, a japan veretlenul hozta le a soft szakagat Japanban iden, oke hogy teljesen mas, bullt dobaljak folyamat meg stb, de azert tudni kell ahhoz is jatszani :)

Eredmeny: 0-2, bebizonyosodott, hogy jo jatekos a japan, de ma tulsagosan is jo volt Ashtonhoz kepest, itt is megindultak a meglepik, sima 0-2-vel esik ki a vilagelso ;D

Bet365-ön élőben a BDO-s női meccseknél lehet 180-ak számára fogadni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 09, 2019, 19:32:56
Bet365-ön élőben a BDO-s női meccseknél lehet 180-ak számára fogadni?

Sajnos nem.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 09, 2019, 19:32:56
Bet365-ön élőben a BDO-s női meccseknél lehet 180-ak számára fogadni?

Szokott lenni, én többször is találkoztam ezzel az opcióval. Sőt, adott játékos 180-aira is lehet fogadni élőben.
De 1xbet-en is szokott lenni ilyen opció például...

Azért az nagyon komoly amit most láthattunk, BDO ifjúsági VB döntő, egy 13-at szilveszterkor töltő gyerek 86,65-ös átlaggal, 91,05-ös első 9 nyilas átlaggal, a végén egy 121-es bullos kiszállóval nyerte meg a meccset.... :D

Scott Waiteshez pont illik az a nyelvpiercing ami csillog a szájában amikor ordít a szettgyőzelem után... ;D