Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


678 freespin a vege, mar a szamlan vannak. Bwinen es sportingbeten is vegigcsinaltam (ossz - 4 ezerert), igy lesz vele melo  :redchug:

Bwinen lepörgettem az ingyenest,89euró jött. Megforgatni hogyan lenne érdemes? Látom, hogy mára van ez a Winatás 50% visszafizetés abban az esetben ha veszít, Érdemes lenne akkor ezen megforgatni, nem ? (0,35Eur minimum tét)
Vagy csak egyszerűen nyomjam le Starburstön 0,10eurós tétekkel s csókolom? Mik a tapasztalatok a régebbi promókból?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 28, 2018, 20:57:30
A Labdarúgás Tippjáték nálatok betölt?
Állítólag mobilon is elérhető, de nálam PC-n sem...   :)

Ez volt tegnap is, két napja hosszas várakozás és néhány oldalfrissítés után bejött, de már ninncs ehhez türelmem.
(bwinnél dettó)

Ez engem is érdekelne. Régebben is volt, hogy csak lassan, vagy többszöri próbálkozásra hozta be, de most már egyáltalán nem működik.

Írtam az ügyfélszolgálatnak, kértek képernyőfotókat, elküldtem, azóta semmi...

Idézetet írta: Assassin Dátum augusztus 01, 2018, 22:25:50
Ez engem is érdekelne. Régebben is volt, hogy csak lassan, vagy többszöri próbálkozásra hozta be, de most már egyáltalán nem működik.

Írtam az ügyfélszolgálatnak, kértek képernyőfotókat, elküldtem, azóta semmi...

Oldal frissítés után lényegében sosem jön be, a Sport főoldalra kilépve, majd újra próbálkozva néha igen.
Valószínűleg vannak időszakok, mikor "felgyorsulnak", tán fél órával ezelőtt nálam működött.
Időnként meg kell próbálni.

A pörgetésekből nyert pénz egyszeres megforgatása gyanúsan lassan haladt, így utánaszámoltam és nagyon úgy tűnik, hogy a slotok is csak 70%-on számítanak bele a feltételek teljesítésébe.
Ez csak nekem új?!
Így majdnem másfélszer kell megforgani a nyert összeget.

Először arra gyanakodtam, hogy csak a frissítés lassú, de csak nem akarja utolérni magát...

Sztem is furcsan szamolt. Vagy nem 100%-ban szamitottak bele, vagy pedig valami frissitesi gondjuk volt "veletlenul" pont akkor amikor az emberek nagy resze nekiallt kiporgetni. Starburst es Bloodsuckers kozott valtogattam, azok elvileg ervenyesek. Akik meg nem kezdtek el, lehet hogy erdemesebb egyeztetni veluk.

Szerencsere nem erintett erzekenyen a pluszporgetes, sot. 22 + 14,5 ezer jott a 30 Ft x 678 ingyenporibol, abbol lett a vege 20 sbeten, 18 bwinen, megint egy fasza promo volt. Lehetne gyakrabban ilyen.

Úgy tűnik ennyi volt a sportingbet a magyaroknak, új ügyfelek már nem regisztrálhatnak, nincs a listában Magyarország (bwinen se). Esetleg valaki tudja hogy miért?

Idézetet írta: Számlája Dátum augusztus 17, 2018, 13:44:04
Úgy tűnik ennyi volt a sportingbet a magyaroknak, új ügyfelek már nem regisztrálhatnak, nincs a listában Magyarország (bwinen se). Esetleg valaki tudja hogy miért?

Érdekes. Írtunk nekik, amint van válasz jelezzük itt is.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 17, 2018, 14:40:15
Érdekes. Írtunk nekik, amint van válasz jelezzük itt is.

OK, köszi! Ahogy látom, kivették pl : Szlovákiát is, pedig az sokkal inkább megtűrt ország fogadási szempontból, mint a mienk, nyilván megint valami szabályozós hülyeség miatt döntöttek így, de hát már korábban is volt ilyen, hogy a bwin kivette Magyarországot, aztán visszarakták pár hónap múlva, reméljük most is így lesz.

Idézetet írta: Számlája Dátum augusztus 17, 2018, 16:26:50
OK, köszi! Ahogy látom, kivették pl : Szlovákiát is, pedig az sokkal inkább megtűrt ország fogadási szempontból, mint a mienk, nyilván megint valami szabályozós hülyeség miatt döntöttek így, de hát már korábban is volt ilyen, hogy a bwin kivette Magyarországot, aztán visszarakták pár hónap múlva, reméljük most is így lesz.

Ameddig nincs hivatalos álláspont, addig csak feltételezni lehet n dolgot.  ;)

Bwin kivette Mo-ot,sportingnàl u.az a progi,az meg rajta van a problémàn.

Meg is jött a válasz a Sportingbettől: a Magyarországról történő regisztráció csak átmenetileg szünetel, elmondásaik szerint egy rövidebb ideig.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 20, 2018, 23:01:07
Meg is jött a válasz a Sportingbettől: a Magyarországról történő regisztráció csak átmenetileg szünetel, elmondásaik szerint egy rövidebb ideig.
Ez a rövid ideig vajon mit jelent szerinted?Napok,hetek,esetleg több hónap?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum augusztus 21, 2018, 13:37:42
Ez a rövid ideig vajon mit jelent szerinted?Napok,hetek,esetleg több hónap?

Aki nálunk közelebb van a kásához, az is csak ennyit tudott mondani. Nem tudom, hogy konkrétan mennyit is jelent ez. Lehet hetek, lehet 1-2 hónap, nem tudom.

A már régóta meglévő számlával levőket mennyiben érinti ez a döntés értem ez alatt a be és kifizetéseket várható e számlák zárolása ideiglenesen is?