WTA Western & Southern Open (New York)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kudermetova V.-Mertens E.:Ez elég tuti tippnek néz ki mármint Mertens győzelme.Tudom megint Mertens sikerében bízom.Egy Kudermetovát azért illene megverni pláne a női tenisz tornákon amúgy is jellemző hogy megverek egy "nagy nevet" aztán kizúgok a kövi körben azzal a lendülettel.Én egy 2-0 Mertens győzelmet tippelek,de női teniszről révén szó természetesen Mertens 1,4

Konta-Zvonareva Élőben:Most érdemes tenni Zvonarevára 2,1 szerintem.Ilyen oddson kár otthagyni :ok:Ahogy megtettem bukta is az adogatást :bash:

Mertens E.-Pegula J.:Az amerikai lány menetelésének a végéhez értünk.Remek győzelmet aratott Sabalenka felett,de hogy ezt minden meccsen hozza attól távol áll szerintem.Mertesnek ez egy kötelező győzelem.Nem egy szint a két lány.Mertens 1,4

Nem tudom ki hogy van vele,de egyébként a női negyeddöntők érdekesebb meccsnek néznek ki előzetesen,mint a férfi találkozók.Pedig általába fordítva van.

Azarenkaval mivan.? Multkor olyan siman kapott ki a nagymami Venustol.. Most meg negyeddontos, es nem eselytelen.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 26, 2020, 15:20:23
Azarenkaval mivan.? Multkor olyan siman kapott ki a nagymami Venustol.. Most meg negyeddontos, es nem eselytelen.
Jó Kérdés:)Mondjuk ha tippelnem kéne szerintem eddig tartott a menetelése,de pénzt nem tennék rá,mert lehet bekapta a gumibogyó szörpöt és nyerni fog:)

Lehet most van a ciklusa kozepen, szal minden klappol. 😂


Johanna Konta-Victoria Azarenka:A brit lány elképesztően magabiztos ezen a héten nehéz megmagyarázni bár ez a másik oldalra is igaz,hogy mire fel ez a hirtelen formajavulás.Kontának szerintem keményebb ellenfelei voltak ezen a tornán,mint Azarenkának és így is rendkívűl magabizotsan nyerte a meccseit a brit.A fehérorosz első komoly ellenfele a tunéziai volt aki az első szett után fejben szerintem teljesen szétesett.Lehet csak megérzés,de én nagyon erős tippnek érzem a brit győzelmét Konta 1,57

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 28, 2020, 14:09:22
Johanna Konta-Victoria Azarenka:A brit lány elképesztően magabiztos ezen a héten nehéz megmagyarázni bár ez a másik oldalra is igaz,hogy mire fel ez a hirtelen formajavulás.Kontának szerintem keményebb ellenfelei voltak ezen a tornán,mint Azarenkának és így is rendkívűl magabizotsan nyerte a meccseit a brit.A fehérorosz első komoly ellenfele a tunéziai volt aki az első szett után fejben szerintem teljesen szétesett.Lehet csak megérzés,de én nagyon erős tippnek érzem a brit győzelmét Konta 1,57
Szinte már régi önmagát idézi Azarenka.Talán egy szettet lehozhat ezzel a formával(1,60 Pinnaclenél) Kontát nem láttam játszani a héten,de ez a 25/25 adogatóstat az még férfiaknál is elismerésre méltó dolog.

Johanna Konta-Victoria Azarenka:Az első szettben sem adogatott valami jól Konta,mert első adogatása alig jött be.Azarenka viszont rengeteget hibázott.A labdamenetek alatt Konta jobban mozgott és kreatívan játszott.Millió break labda kellett hogy megnyerje a szettet.Azarenka rákapcsolt már a 2.szett elején jól helyzte a labdákat,Konta adogatásai pedig az első szetthez képest tovább romlott.A 3.szettben pedig már teljesen KOnta fölé kerekedett a belorusz.Ugyanazt a játékot folytatta egyébként amit a 2.szettben.Renkívül agresszívan és sokszor pontosan játszott.Konta széthullott ebben a szettben már.

Osaka-Azarenka:Azarenka tegnap a 2.szettől kifejezetten jól játszott,de Osaka ellen egy esetleges hosszú meccsen nem adok sok esélyt neki.A jobb kondíció fog dönteni,mert ütőerővel egyik oldalon sincs gond jelen állás szerint.Valamint ha egy kicsit is jobban adogat Osaka,mint tegnap szerintem sima is lehet.Osaka 1,48

Osaka visszalépett,így Azarenka újra (komoly) tornát tudott nyerni 2016 után.

Osaka  Achilles-ín-sérülésre hivatkozva.Nem tudom mennyire valós ok.