Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




Ebben a témában közölni fogom a legfontosabb infókat a weboldallal kapcsolatban.

Kezdem is egy friss hírrel:

Március 21 és 25 között nem leszek gépközelben, emiatt a tippek lassabban lesznek feldolgozva.

Remélhetőleg lesz valamilyen mód arra, hogy még benézhessek a fórumra napi 1-szer.

A GBLigában a tippek fel lesznek dolgozva naponta.

Ha van kérdésetek akkor azt írhatjátok ide, megpróbálok mielőbb válaszolni.

Gondok a weboldal elérésével:

Elnézést kérünk a ma esti kellemetlenségekért. Sajnos tehetetlenek voltunk az ügyben, s meg kellett várnunk amíg újra indították a szervert.

Most úgy nézz ki, hogy minden a helyén van.  ;)

Kedves Milan!

Tudom már sokan megkérdezték, de milyen programmal szeditek le a képeket a fogadásokról? Köszi.

Ezt nem értem, kicsit pontositanál?

Idézetet írta: zed347 Dátum június 30, 2011, 09:28:07
Kedves Milan!

Tudom már sokan megkérdezték, de milyen programmal szeditek le a képeket a fogadásokról? Köszi.
ha a képlopásra gondolsz: megnyitod a képernyőn a fogadásod -> nyomsz a billentyűzeten egy "print screen"-t -> megtnyitsz valami képszerkesztő programot (pl. Paint is tökéletes) -> CTRL+v -vel beillesztés, kivágod a szelvényed vagy elmented ugy ahogy van. Ezt a mentett képet pedig feltöltöd ide.   

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 30, 2011, 10:21:43
ha a képlopásra gondolsz: megnyitod a képernyőn a fogadásod -> nyomsz a billentyűzeten egy "print screen"-t -> megtnyitsz valami képszerkesztő programot (pl. Paint is tökéletes) -> CTRL+v -vel beillesztés, kivágod a szelvényed vagy elmented ugy ahogy van. Ezt a mentett képet pedig feltöltöd ide.

Köszönöm, erre gondoltam.

Igen és ezek szerint 100 hozzászólás alatt nem is lehet naplót nyitni...

Amúgy ha picit benéztél volna a kezdő naplók közé a pár oldalas naplókba, akkor láthattad volna hogy jó páran vezetünk naplót és szólunk hozzá a másikéhoz 10-30-50 hsz-szel.

Csak a "haladó" naplókhoz nem lehet hozzászólni, ha nincs meg a 100...

Hello!
Volna egy kérdésem: az SF totó 7-ik szelvényén 9 találatom volt,de a pontjaim a szelvényen 0.
Miért?Így most 41 ponttal a 4-ik vagyok,ennyi pontom volt a 6-ik szelvény után is.
Ha megkapnám a 9 pontomat akkor most talán nyernék( először az SF Totón, ezért nem küldtem képet a SportinBet-ről.)
A választ előre is köszönöm:
APURIMAC

Idézetet írta: APURIMAC Dátum július 25, 2011, 16:29:55
Hello!
Volna egy kérdésem: az SF totó 7-ik szelvényén 9 találatom volt,de a pontjaim a szelvényen 0.
Miért?Így most 41 ponttal a 4-ik vagyok,ennyi pontom volt a 6-ik szelvény után is.
Ha megkapnám a 9 pontomat akkor most talán nyernék( először az SF Totón, ezért nem küldtem képet a SportinBet-ről.)
A választ előre is köszönöm:
APURIMAC

Azért, mert még nem fejeződött be a szelvények teljes kiértékelése. A pontjaid meglesznek, türelem!

Üdv,

csacsa

Sziasztok!

A Júliusi VII. SfTotó és XIII. SfScore szelvény tartalmaz 1-1 norvég mérkőzést. A sajnálatos események miatt Norvégiában törölték a hétvégi fordulót, ezért a teljes kiértékelés előtt ezeket a mérkőzéseket először törölni kell a szelvényekről. Nos ehhez a törléshez egyenlőre nincs jogosultságom, ezt Milan és vmlinuz csinálhatja pillanatnyilag. Amint törlik a mérkőzéseket mehet a teljes kiértékelés és mindenki a valós pontszámait fogja látni.

Kész is, napközben épp megfeledkeztem róla.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 25, 2011, 19:49:33
Kész is, napközben épp megfeledkeztem róla.
:ok: Semmi gond! Minden a helyére került időben.  ;)

#14 október 12, 2011, 12:16:19, Milan
Felkerült egy új cikk, amely az Élő fogadásról, s az Élő közvetítésekről szól:

Online meccsnézés + Fogadás


Kellemes olvasást!  :ok: