Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csodálatos összjáték :great:

1-1-be tettem, így bejött, de az mindenképp furcsa, hogy még nem is vizsgálta a videóbíró Chiellini kezezését. ???

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 06, 2021, 22:51:18
1-1-be tettem, így bejött, de az mindenképp furcsa, hogy még nem is vizsgálta a videóbíró Chiellini kezezését. ???
Ilyen meccsen csak az kéz ha megfogja felemeli es fut vele pár métert...

Idézetet írta: szalist Dátum július 06, 2021, 22:53:45
Ilyen meccsen csak az kéz ha megfogja felemeli es fut vele pár métert...

Ez vicces :D :2funny: :2funny:

Donnarumma helyett miert vedo vegzi el a szabadrugast az egesz meccsen? Korabbi meccseken ez nem tunt fel. Spanyolok durvan toljak, hosszabbitas a kieseses szakasz osszes meccsen.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 06, 2021, 23:26:28
Donnarumma helyett miert vedo vegzi el a szabadrugast az egesz meccsen? Korabbi meccseken ez nem tunt fel. Spanyolok durvan toljak, hosszabbitas a kieseses szakasz osszes meccsen.
Spanyolok oda kerültek végre ahová valók....a kukába...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 06, 2021, 23:26:28
Donnarumma helyett miert vedo vegzi el a szabadrugast az egesz meccsen? Korabbi meccseken ez nem tunt fel. Spanyolok durvan toljak, hosszabbitas a kieseses szakasz osszes meccsen.

Ha jól tudom, kifejezetten gyenge kirúgásban, próbálkozásainak 10-15 százaléka körül megy társhoz, ha 30 méter feletti távolságról van szó. De a hosszú kirúgásokkal is gondja van egyébként, nem tudja messzire rúgni, de ezek csak úgy megmaradtak bennem egy angol közvetítés alatt, lehet más az oka. Bár ez elég jó magyarázat.

Idézetet írta: TiB Dátum július 07, 2021, 00:18:03
Ha jól tudom, kifejezetten gyenge kirúgásban, próbálkozásainak 10-15 százaléka körül megy társhoz, ha 30 méter feletti távolságról van szó. De a hosszú kirúgásokkal is gondja van egyébként, nem tudja messzire rúgni, de ezek csak úgy megmaradtak bennem egy angol közvetítés alatt, lehet más az oka. Bár ez elég jó magyarázat.
Persze mert átrúgja az egész pályát  :cya:

Remélem ma a dánok csodát csinálnak. :)


Anglia - Dánia (szerda, július 7., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Raheem Sterling szerzi az első gólt   7.75   

Kasper Dolberg szerzi az első gólt   12.00

Harry Kane szerzi az első gólt  5.40 

Hary Kane gólt szerez: 1,5 gól felett  11.50 

Jadon Sancho gólt szerez   5.00

Mikkel Damsgaard gólt szerez    7.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Az angolok lehúzzák a dánokat is a szarba.... :crazy:

Kane színészkedése  a vándorcirkuszba talán elmenne.
Van hosszabbítás még  angoloknak is a Wembleyben.

De legalább ma volt egy kicsi focizás is.  :ok:

Köszi VAR! Ez tényleg büntető volt. FASZT!