Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.
Akik nagyban játszanak (min. 15-20 millio forint forgatás/év), úgy látom a helyzetet nem érdemes kockáztatni egyébb alternatív megoldásokkal. Egyébként is mind macerás.
Csak egy tiszta és egyben szar lehetőség van és ez a tipmixpro.
Szerintetek jól látom a helyzetet?

Üdv.: tremte


Idézetet írta: tremte Dátum július 23, 2014, 19:22:36
Sziasztok.
Akik nagyban játszanak (min. 15-20 millio forint forgatás/év), úgy látom a helyzetet nem érdemes kockáztatni egyébb alternatív megoldásokkal. Egyébként is mind macerás.
Csak egy tiszta és egyben szar lehetőség van és ez a tipmixpro.
Szerintetek jól látom a helyzetet?

Üdv.: tremte

Szerinted aki "nagyban játszik", annak nem ér meg 10 dollárt egy VPN? Ne viccelj már. Egy fél fogadásból visszahozza az árát.

Mi a VPN-ben a macerás? Megvásárolod, és használod.

Sőt, jelen pillanatban még vásárolnod sem kell ilyesmiket, hisz mind az összes blokkolt iroda elérhető, csak más címen.

Lehet hogy nem jó toppicba irtam.
Én arra az esetre gondolok amikor vagyonosodási vizsgálatra kerülhet sor. Tehát nem tudom mibe csomagolni az anyagi javaim.
Azért irtam a nagyban játszást, mert akkor reális a vizsgálatoktól való fosás.
Ebben az esetben viszont nincs más megoldás csak a tipmixpro. Jól gondolom?

Azt értem nagyjából hogy VPN plusz Skrill és minden láthatatlan.
Azt is értem hogy az átlag sportfogadónak nincs mitől tartania és nyugodtan használhatja az összes irodát...

Mind1, szinte megbeszéltem ezt most itt magammal :)


Idézetet írta: tremte Dátum július 23, 2014, 20:39:59
Lehet hogy nem jó toppicba irtam.
Én arra az esetre gondolok amikor vagyonosodási vizsgálatra kerülhet sor. Tehát nem tudom mibe csomagolni az anyagi javaim.
Azért irtam a nagyban játszást, mert akkor reális a vizsgálatoktól való fosás.
Ebben az esetben viszont nincs más megoldás csak a tipmixpro. Jól gondolom?

Azt értem nagyjából hogy VPN plusz Skrill és minden láthatatlan.
Azt is értem hogy az átlag sportfogadónak nincs mitől tartania és nyugodtan használhatja az összes irodát...

Mind1, szinte megbeszéltem ezt most itt magammal :)

A topikot valóban eltévesztetted. Maradjunk annyiban, hogy amennyiben nagyon tiszta akarsz maradni, akkor a külföldön szerzett nyereményed is bejelentheted, mint jövedelem, s akkor nincs para.

A fogadóirodákat blokkolják, nem azt mondják, hogy tilos a sportfogadás, hanem azt, hogy saját felelősségedre teszed.

Na igen, az első bejegyzésemben a macera alatt pl erre gondoltam hogy be lehet jelenteni a külföldi nyereményt...
Szeretném feloldani a félelmeim, ezért keresem a tiszta és egyszerű megoldásokat...

Mostmár nagyjábból kialakult bennem a megfelelő kép ezzel kapcsolatban.

Köszönöm szépen a segítséged! :)

Üdv.: Tremte

A "Hogyan kerüld ki a blokkolást?" című cikkben a bet365 helyett feltüntetett alternatív cím alá
lehet, hogy rosszul van betéve a link. Kattintásra azt írja ki, hogy ez a cím nem érhető el.
Legalábbis nálam. Ha simán bemásolom a böngészőbe akkor megnyílik az oldal.

Egyébként a cikk :ok: :great: köszönet érte :beerchug:


Idézetet írta: Larsson Dátum július 25, 2014, 07:14:33
http://www.fortunaweb.hu/Mar_az_EU-nal_az_online_szerencsejatek_vegrehajtasi_rendelete773

Konkrétan ez azt jelenti, hogy elméletileg novembertől lehet csak igényelni engedélyt, addig nem!

Jó, hogy blokkolni már tudnak (bár tudtom szerint az sem szabályos).  :D

Idézetet írta: Milan Dátum július 25, 2014, 07:56:20
Konkrétan ez azt jelenti, hogy elméletileg novembertől lehet csak igényelni engedélyt, addig nem!

Jó, hogy blokkolni már tudnak (bár tudtom szerint az sem szabályos).  :D

Na de akkor most mégis csak csökkent a konc. díj?



Idézetet írta: Wezli Dátum július 25, 2014, 10:40:08
Hát akkor erről asszem ennyit.

És akkor mi van, ha nem vesznek licenszet? Blokkolják az összes oldalt? ha úgy teszik mint most ki nem sz@rja@ le?  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 25, 2014, 11:26:37
És akkor mi van, ha nem vesznek licenszet? Blokkolják az összes oldalt? ha úgy teszik mint most ki nem sz@rja@ le?  ;D

Szerintem azért csak tisztább lenne ha nem ilyen ügyeskedésekkel kellene megoldani a dolgot.

Idézetet írta: Wezli Dátum július 25, 2014, 11:49:38
Szerintem azért csak tisztább lenne ha nem ilyen ügyeskedésekkel kellene megoldani a dolgot.

Ez miért ügyeskedés? Az iroda megváltoztatta a címét, paff. Ha nem nézel tv-t, nem olvasol blikket, és itt sem paráztatnak mások, nem is tudsz a blokkolásról  ;D

nem nagyon kovettem a hireket de ugye meg ha vesznek is engedelyt az irodak attol ugyanugy adozni kene a nyeremeny utan nem? Inkabb valasztanam az alternativ domaines fogadast mint a teljes atvilagitast es adozast :D