Nyolcaddöntő tippsorok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 29, 2018, 16:43:16, peshark
Üdv mindenkinek!

Csinálhatnánk egy olyat, hogy mindenki aki szeretné megtippeli a nyolcaddöntős meccseket pontos végeredményre.. :D Abból azért látszódna egy elképzelés, hogy ki mit vár a meccsekre, és ha nem is a pontos végeredményeket, de akár egy over/under, csapat over/under, továbbjutó, rendes játékidős eredmény tippet bárki kivehetne utána magának egy jó szelvényre és így valamivel több tipp is lenne valószínűleg a topikban.. :)

Én elkezdeném, aztán hátha támogatjátok az ötletet..

Franciaország–Argentína 2:1
Uruguay–Portugália 1:1 tj:Portugália

Spanyolország–Oroszország 1:0
Horvátország–Dánia 2:0

Brazília–Mexikó 3:0
Belgium–Japán 2:0

Svédország–Svájc 1:1 tj:Svájc
Kolumbia–Anglia 1:2

Szerk.: Coutinho sorát elnézve tényleg nem ártana odaírni, hogy az X után mit várunk  ???  :D

Franciaország–Argentína 1:0
Uruguay–Portugália 0:2

Spanyolország–Oroszország 3:0
Horvátország–Dánia 2:0

Brazília–Mexikó 2:0
Belgium–Japán 3:0

Svédország–Svájc 0:0
Kolumbia–Anglia 0:2

Szétválasztottam egy külön témába, hogy ne keveredjenek a többi hozzászólással a tippek. :ok:

#3 június 29, 2018, 14:16:07, peshark
Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 29, 2018, 14:06:14
Szétválasztottam egy külön témába, hogy ne keveredjenek a többi hozzászólással a tippek. :ok:

Király, köszönöm! Ha lesz érdeklődés, akkor akár végignyomhatjuk az egész kieséses szakaszban ezt.. :)

Beszállok, ez király buli. Jó ötlet volt peshark! :beerchug:

Franciaország–Argentína 2:0
Uruguay–Portugália 0:1

Spanyolország–Oroszország 1:0
Horvátország–Dánia 2:1

Brazília–Mexikó 3:0
Belgium–Japán 1:0

Svédország–Svájc 1:1
Kolumbia–Anglia 0:1

Franciaország–Argentína 1:1
Uruguay–Portugália 0:0

Franciákban nem bízom, Messiék pedig most, hogy továbbmentek, egy ikszre biztos jók lesznek. Galloknál sok a prímadonna, nem hiszem, hogy Argentína kikap, igaz azt sem, hogy nyer. Ikszes meccs. Godinék pedig megfogják CR7-t, azt a meccset szerintem lehet a túlórával kezdeni.

Spanyolország–Oroszország 1:0
Horvátország–Dánia 0-0

Oroszország továbbment, de ennyi jutott neki. Iscóék lőnek egy-két gólt, aztán ráülnek, és mehet a tili-toli. Horvátok védelme jó, dánok eleve 0-0-ra játszanak, így itt kétszer 90 perc is kevés lenne, hogy gólt lássunk. Ezt a meccset eleve a büntetőpárbajjal kezdeném.

Brazília–Mexikó 1-3
Belgium–Japán 4-0 esetleg 4-1

Szerintem Mexikónak jól fog állni az underdog szerep. Példaként említem a németek elleni meccset, azt is behúzták. Én meglepire számítok. Belgiumtól meg valami olyasmire számítok, mint amit láttunk az Eb-n Magyarország ellen. Bár szervezett csapat Japán, 3-4 alatt nem ússza meg. Ki fogja meg Lukakut???

Svédország–Svájc 0-0
Kolumbia–Anglia 3-1 vagy 2-1

A Svédország-Svájc a másik meccs, amin a büntetőkkel kezdenék, és mindenki meg lenne kímélve 120 perc alibitől. Kolumbia pedig hasonlóan Mexikóhoz underdogként jobb lesz, mint pl. a 3. csop. meccsen, amikor is semmilyen sem volt. Nyert, de igazi pocsék játékkal. Jó kérdés, mi lesz James-szel, ha tud játszani, akkor lehet akár hendis kolumbiai siker, ha nem, akkor is nyernek Cuadradóék eggyel. Anglia csak azért jutott tovább, mert Panamát útjába sorsolta a sors.

Egyébként megnéztem, Brazíliában ebben a szakaszban 5 meccs végződött ikszre, kíváncsi leszek, itt most menni fog.

Franciaország–Argentína 1:1, továbbjutó: Franciaország
Uruguay–Portugália 1:1, továbbjutó: Uruguay

Spanyolország–Oroszország 2:0
Horvátország–Dánia 2:0

Brazília–Mexikó 2:1
Belgium–Japán 3:0

Svédország–Svájc 1:1, továbbjutó Svédország
Kolumbia–Anglia 1:2

Franciaország–Argentína 1:0
Uruguay–Portugália 0:1

Spanyolország–Oroszország 3:1
Horvátország–Dánia 2:1

Brazília–Mexikó 2:0
Belgium–Japán 2:0

Svédország–Svájc 0:1
Kolumbia–Anglia 0:1

#8 június 29, 2018, 18:04:46, Nezocsa
Én már a vb előtt meglepetéseket vizionáltam:

FRA-ARG: 0-2 Az argentinoknak van idejük átgondolni, hogy mi legyen. Ha elfelejtik Higuaint és Dybalával kezdenek akkor van esélyük.
URU-POR: 0-0 Kőkemény adok-kapok lesz. Verseny lesz abból, hogy ki fogja hamarabb szétrúgni a másikat. Free Kick over 33 over 3,2ért

SPA-RUS: 2-1 Dopping ide-oda vége az orosz álomnak.
HOR-DEN: 0-0 11esekkel HOR. Mindenki el van ájulva a horvátoktól, de eddig szinte csak védekeztek és kontráztak vagy védelmi hibából rúgtak gólt. ahogy a Dánok is
                      Most támadni kellene és erre kíváncsi leszek.

BRA-MEX: 1-1  11esekkel BRA Színi tanoda lesz. Ki fetreng látványosabbat.
BEL-JAP: 3-0 Lukaku +15kg + 10cm

SWE-SUI: 1:2 Svájc szimpatikusan játszik eddig...
COL-ENG: 2-0 Pozitív lökettel indul neki Kolumbia  Bocsi elírtama  végeredményt :bash:

FRA - ARG : FRA tj, sok argentin sárga, lesz piros, FRA 1.5 gól felett
URU - POR: Suarez gól, URU tj, URU 1.5 gól felett, sok sárga, lesz piros, lesz 11-es

ESP - RUS: X, 1-1, RUS tj,
CRO - DEN: -

BRA - MEX: BRA tj, BRA -1,5, -2,5 hendivel nyer, Neymar 2 vagy több gól
BEL - JPN: BEL 2.5 gól felett, 2,5 gól felett, BEL tj.

SWE - SUI: SWE tj, SWE -1,5 hendivel nyer, SWE gól mindkét félidőben
COL - ENG: ENG tj, Kane gól, 2,5 gól alatt, NO BTTS

FRA - ARG: 2-2, Mbappé és Messi is szerez gólt.
URU - POR: 1-0, Godin vagy Gimenez (utóbbi sárgulni is fog) megszeretgeti CR-t (esetleg gangbang lesz)

Ez az argó csapat annyira szar, hogy a franciáknak kötelező a győzelem. Kb annyira, mint a luzitánok ellen volt pár éve Párizsban. Lesz egy adok-kapok, az amerikaik védelme átjáróház lesz, Grizi kritikus pillanatban (a hosszabbítás utolsó másodperceiben) Armani-ba löbböli a meccs helyzetét, büntetőpárbajban meg csak az nem ront majd, aki becsukja a szemét. A meccs után Grizi aláír a Barcához inkább, csak hogy megtapasztalja megint a gólszerzés ízét. Az uruk tuti harcmezővé teszik a játékteret, CR-rel felbontja a biztosító is a szerződést. Vecino sárgája annyira adná magát, hogy inkább megteszem Gimenez-t. 

ESP - RUS: 3-1, Costa két gól.
CRO - DEN: 1-1, lesz távoli lövésből gól.

Costa haza akar majd menni meccs után, így befogja inkább a pofáját, és a focival fog foglalkozni. Az európai meccsen a védekezésé lesz a főszerep, de szerintem Modric vagy Eriksen egy távolit beakaszt.

BRA - MEX: 3-0, Neymar sárga + gól
BEL - JPN: 3-1, lesz tizi

Neymart felbasszák idegileg az első félidőben, másodikban meg lő egy irgalmatlan nagy gólt, túlzott gólöröm miatt meg jön majd a sárga is. Nem lesz ingyen a taco. A másik meccsen a szamurájok végigkiabálják majd a meccset, aprítanak majd akit tudnak, de a 30. - 40. perc körül felvágják a kaputól néhány méterre Hazard-ot, és ez megpecsételi a sorsukat. Azért Honda is megmutatja majd, hogy nem olyan szarok.

SWE - SUI: 0-0
COL - ENG: Kane gól

A SWE - SUI szerintem totál FRA - DEN vol. 2 lesz. Esetleg vmelyik szláv kifog egy jó napot, és megnyeri a meccset a válogatottjának 1-0-ra. De hogy melyiknek?  ??? Kane tuti akaszt egyet, annyira gólkirály akar lenni, hogy már Lewandowski góljait is lestipi-stopizta twitteren.

Szerk.: ha vmelyik bejön, tuti leiszom magam.

Idézetet írta: petercrouch Dátum június 29, 2018, 18:34:36

Szerk.: ha vmelyik bejön, tuti leiszom magam.

Tippmixpro-n brahiból tedd meg 10FT-ért kombóban... :) :) hogy aztán ne legyen  :bash: :bash: :bash:

#12 június 29, 2018, 21:05:48, butyi
Franciaország–Argentína  Franciaország
Uruguay–Portugália  Portugália
Spanyolország–Oroszország Spanyolország
Horvátország–Dánia  Horvátország
Brazília–Mexikó  Brazília
Belgium–Japán  Belgium
Svédország–Svájc  Svájc
Kolumbia–Anglia  Anglia
csak a nyolc továbbjutó, ez így kombiban 23-as odds (a vastagon kiemelt a tuti  :crazy:, az aláhúzott lesz a legsimább :ok:)

GL mindenkinek!  :redchug:

Franciaország–Argentína 3-1
Uruguay–Portugália 2-1
Spanyolország–Oroszország 1-2
Horvátország–Dánia 3-1
Brazília–Mexikó 4-1
Belgium–Japán 5-0
Svédország–Svájc 1-2
Kolumbia–Anglia 3-2

FRA-Arg 1:1
URU-Por 1:1
Spa-Rus 1:0
Cro-Den 1:2
Bra-Mex 1:2
Bel-Jap 1:0
Swe-Swi 1:2
Col-Eng 1:3