Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szia! Mi volt az elözmény? Gondolom nem hipp-hopp zárolták.....Egyébként tényleg elég gyenge iroda. :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum július 19, 2010, 14:31:32
Szia! Mi volt az elözmény? Gondolom nem hipp-hopp zárolták.....Egyébként tényleg elég gyenge iroda. :cya:
Arról volt szó előző héten, hogy már akkor zároltak, mondván túlléptem a befizetési limitet...hát ennek a közelében se voltam. 10%nál jártam majd mire visszaírtam nekik tényként, hogy mennyit utaltam az elmúlt 30 napban be, akkor jött ez a válasz. És persze kértem, hogy azonnal aktiválják a számlámat, mert félreértés történt.
Hangnem normális volt, semmi káromkodás v ilyesmi amiért berághattak volna  :bash:

Akkor elég mocskos huzás ez tőlük..Ha még pénzed is ottmaradt akkor mégszebb az egész,szerintem irj nekik keményebb levelet is és kérj pontos magyarázatot!

Idézetet írta: artur33 Dátum július 19, 2010, 14:46:43
Akkor elég mocskos huzás ez tőlük..Ha még pénzed is ottmaradt akkor mégszebb az egész,szerintem irj nekik keményebb levelet is és kérj pontos magyarázatot!
Kifizetnek...csak hát a zárolás után lett nyertes pár szelvényem kérdés ugye, hogy az ilyenkor még életben marad v törlik..tuti lehúznak vmi pénzzel nem mind fizetnek ki >:(

Nekem ugyanez a teljes kizárásos levél jött még régebben... full hü***k ezek   :bash:

Bet365!! :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum július 19, 2010, 12:30:45
Sziasztok!

Bemásolnék egy levelet minden változtatás nélkül, amit kaptam a bwin -től :)

___________________________
Köszönjük levelét és elnézését kérjük a megkésett válaszért.

Az illetékes részlegünk ellenőrizte fogadószámláját. Az ellenőrzési eljárás eredményeként fogadószámláját véglegesen blokkoltuk.

Kérjük olvassa el az ÁSZF ide tartozó részletét:

"4. A Társaság fenntartja a jogot, hogy a felhasználót az bwin International Ltd. teljes kínálatából indoklás nélkül kizárja."

Sajnáljuk, hogy ezt a döntést kellett hoznunk!
___________________________

Ezt hogy képzelik?

Melyik irodát ajánlanátok nekem?


Nekem ugyanez ma, tegnap fizettem be tobb mint 100ezer forintot, mind pending, erre zarolnak. Remelem azert a penzt visszakapom, ha nyertek a fogadasok. Kulonben kezdodhet a hetekig tarto levelezes SBR-Bwin es koztem >:(

Ha már ennyi embert zároltak indok nélkül (van 1 ismerősöm, akivel szintén ugyanez) akkor sztem szépen lassan fekete listára lehetne rakni a Bwint, nem?

Amúgy nekem még meg se kezdték a kiutalást, gondolom előbbre helyezik a szimpla kifizetéseket, mint az ilyeneket, de azért összeszedhetnék magukat..máskor már legalább másnap kiutalják a pénzt.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 21, 2010, 13:30:16
Ha már ennyi embert zároltak indok nélkül (van 1 ismerősöm, akivel szintén ugyanez) akkor sztem szépen lassan fekete listára lehetne rakni a Bwint, nem?

Amúgy nekem még meg se kezdték a kiutalást, gondolom előbbre helyezik a szimpla kifizetéseket, mint az ilyeneket, de azért összeszedhetnék magukat..máskor már legalább másnap kiutalják a pénzt.

Siman mehet.

Jo nagy szemetek amugy. a depozitolt osszeget visszaadtak, a nyeremenyemet toroltek, persze par emailvaltasbol kiderult, hogy megvarjak, a fuggo fogadasokat. Magyaran ha veszitettek volna akkor kereszt a befizetett osszegre, akkor nem torlik a fogadast, de mivel nyertem veluk, ezert toroltek.

Bravo bwin, bravo!

Eltelt 4munkanap és még meg se kezdték a kiutalást..

Sziasztok!
A Bwinről kitiltottakhoz egy kérdés: nem lehet, hogy a martingale-lel, vagy egyéb hasonló stratégiával játszókat monitoringozzák és rugdossák ki?

Egyáltalán az ilyenekre mennyire figyelnek?  ???

Nekem nagyon furcsa ez a dolog. Lehet a bwin-nek szar ügyfélszolgálata van, meg minden, de azért mégis felmerül a kérdés bennem, hogy ezt egy ekkora cég miért tenné meg?

Nem mondom, hogy nem úgy történt, amint leírtátok, csak mégis ez a kérdés felmerül...valami oknak csak kell lennie...

Idézetet írta: Milan Dátum július 22, 2010, 21:08:54
Nekem nagyon furcsa ez a dolog. Lehet a bwin-nek szar ügyfélszolgálata van, meg minden, de azért mégis felmerül a kérdés bennem, hogy ezt egy ekkora cég miért tenné meg?

Nem mondom, hogy nem úgy történt, amint leírtátok, csak mégis ez a kérdés felmerül...valami oknak csak kell lennie...
Hát én nagyon tanácstalan voltam, mikor ez a válaszuk jött. De így, hogy már ennyien írták, hogy hasonlóan jártak már más azért..
Ha kiutalták a pénzt természetesen én is rákérdezek náluk, hogy most igazán miért tették ezt, meg mi is volt ez.

Hétfőn volt az eset és 1 hét alatt se kezdték meg a kifizetést. Bocs, hogy ennyit írok, de kezdek már aggódni a pénzemért.

Nektek, akiknek hasonló volt! Titeket mikor fizettek ki, nálatok rendben voltak a dolgok?

Idézetet írta: Asus80 Dátum július 22, 2010, 20:15:10
Sziasztok!
A Bwinről kitiltottakhoz egy kérdés: nem lehet, hogy a martingale-lel, vagy egyéb hasonló stratégiával játszókat monitoringozzák és rugdossák ki?

Egyáltalán az ilyenekre mennyire figyelnek?  ???

Nem.
Volt 2 jo tipp, ami miatt bedepozitoltam.
azota kiderult hogy azert zaroltak mert tesomnak is volt szamlaja, amire amugy 2 eve!! nem is lepett be. Mindezt ugy, hogy en ekozben folyamatosan jatszottam bwinen, csak nem ekkora osszegeket fizettem be, hanem joval kevesebbet.

Idézetet írta: rodaniel Dátum július 26, 2010, 13:20:09
Nem.
Volt 2 jo tipp, ami miatt bedepozitoltam.
azota kiderult hogy azert zaroltak mert tesomnak is volt szamlaja, amire amugy 2 eve!! nem is lepett be. Mindezt ugy, hogy en ekozben folyamatosan jatszottam bwinen, csak nem ekkora osszegeket fizettem be, hanem joval kevesebbet.

Ebben az esetben, akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem a bwin a hibás, hisz tilos azonos háztartásból több személynek játszania.