Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Regeljen be MB-re, küldjön ki oda pénzt és ennyi.

hello

ha olyan bankkártyáról utalok pénzt ami nem az én nevemen van hanem mutteromén, akkor jóváfogják írni a pénzt vagy sem?

köszi
üdv

Meg ne probáld,mert a számládat is zárolják!! :cya:

Szomorúan hallom :( Muszáj lesz csináltatnom egy dombornyomott kártyát mer ez így nemállapot :D

Egyébként köszi a választ! ;)

üdv

Muterod adataival nyitsz számlát ahova utalni akasz a kártyárol ozt akkor nem kell csinálnod kártyát magadnak, bár az nem árt ha van.

Másnak se megy a bwin?

Idézetet írta: Gery185 Dátum szeptember 11, 2010, 11:41:51
Másnak se megy a bwin?

Nekem működik,  Avram Grant vicsorító feje ott rikít belépés után :D

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 11, 2010, 11:55:16
Nekem működik,  Avram Grant vicsorító feje ott rikít belépés után :D

Akkor szerencse, hogy nem ment nekem ;D Már megy, de szerencsére Federer jön nekem :)

Ez a kurva bwin, sunyi gecik... Miért nem írják, hogy kevesebbet küldenek, mint amit, kikérek??

15ezret kértem ki bankszámlára, erre alapból 14784 ft jött és még levontak 500 ft-ot, nem tom mire.. Ha ezt tudom ki nem kérem.. Érdekes máshonnan pontosan érkezik az összeg :bash: :bash:

Lehet valami atvaltas miatt jott kevesebb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 11, 2010, 18:55:05
Lehet valami atvaltas miatt jott kevesebb.

Gondolom én, hogy valami ilyesmi, de írják oda... Csak ez a bajom, ha odaírják, hogy "Te hülye, lehet csak kevesebbet kapsz" akkor nem kérem ki, ez az ami zavar :-\

Az igaz, egy ilyesmi szöveget irhatnának.

Nem tudjátok mennyi idő míg leküldik a titkos kérdésre a választ?
És egy lekérés MB-re mennyi idő?
Köszi

Na a választ leküldték már ma. Ez nagyon gyors, főleg hogy tegnap már 5 után küldtem nekik a mailt.
Nem nagyon használtam a bwinem, de ezek után valamennyivel jobban fogom.

Aki eddig még nem regisztrált a bwinen most a Friendship bónusz keretében 6500 Ft bónuszt szerezhet november 1-ig. A 6500 Ft jóváírásához egy már regisztrált bwin ügyfél meghívója és minimum 2500 Ft befizetése szükséges. A bónusz összegét 7x történő megforgatás után lehet kiutalni (nincs minimum odds!). Ha valakit érdekel a dolog írjon privátban. :ok: