Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 03, 2011, 11:15:19
:cya:

a bwinen van élő chat szolgáltatás?

Sajnos (még?) nincs.


syasztok én segitséget kérnék az ügyben h hol találom a bwin azonositómat?segitségrt hálás köszönetem

Idézetet írta: zizu24 Dátum május 09, 2011, 21:42:37
syasztok én segitséget kérnék az ügyben h hol találom a bwin azonositómat?segitségrt hálás köszönetem


A felhasználóneved lesz az.

a játékoknál az azonosito mindig a felhasználónáv?mert 1-2 azonositonál számjegyeket irtam

Udv!

1-2 eve regisztraltam a bwin-en, de anno meg odaig se jutottam h a szamlamat aktivaljam...
A kerdesem az lenne h regisztralhatok egy egy uj account-ot felhasznalvan a kezdo bonuszt vagy a regi szamlamat kell aktivalni es felejtsek el mindenfele bonuszt?

Udv,
Ged

Idézetet írta: zizu24 Dátum május 09, 2011, 23:20:41
a játékoknál az azonosito mindig a felhasználónáv?mert 1-2 azonositonál számjegyeket irtam

Nem mindenhol a felhasználónév az azonosító, valahol pl. a Sportingbetnél egy számsor.

Üdv.

Frissen regisztrált moneybookersről lehet befizetni bwinre pénzt, csak ismerősnek nem sikerült? Az mb úgy új, hogy még nem lett rá feltöltve se bankkártyával se banki átutalással, hanem egyből egy másik moneybookers emailről kapott pénzt rá.  Amikor beakart fizetni a bwin számlájához, a moneybookers zárolta magát addig amíg banki átutalással nem fizetnek be rá (ha jól van értelmezve). 

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.
To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer.
 


Elrontott valamit, vagy ez normális? 

Thx!

Ezek szerint semmilyen ellenőrzésen nem ment át az mb fiokja még, ezért kapja ezt az üzenetet. Töltsön rá pénzt utalással.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 12, 2011, 11:53:39
Ezek szerint semmilyen ellenőrzésen nem ment át az mb fiokja még, ezért kapja ezt az üzenetet. Töltsön rá pénzt utalással.

Oké, ezt értem. Ha jól emlékszem nálam bet365nél volt ugyanilyen szitu régebben és semmi gond nemvolt, gond nélkül betudtam fizetni.

Köszi azért ötletet a nevében is..  :cya:

Szerintem ennek nincs köze a bwinhez, hanem mb probléma.

Nekem kétszer már kiírt hasonló problémát és mindannyiszor elég volt a személyim elküldeni nekik és akkor befizetés nélkül aktiválták a számlám.

Sziasztok!

Már vagy 5-6 éve lehet, hogy regisztráltam a bwin-en és 3-4 éve már biztosan nem volt pénzmozgás a számlámon. Most az Spf kupán az önmagamat is meglepő sikeres tippjeim miatt szeretnék befizetni a moneybookers számlámról. Lehet oka az eltelt hosszú idő, hogy nem a megszokott módon megy a befizetés? A bwin oldaláról befizetére kattintás után, a moneybookers-be belépve befizetési módok közül kellene választanom:

    Use a new credit/debit card
    Pay via bank transfer (takes 2-3 days)
    Deposit money via our site first. (your current account balance:

de ezekből az utolsót elfogadva. Az moneybookers upload funds füle alatti tartalomhoz lép.
Ilyennel még nem találkoztam a befizetéseim során, ezért nem tudom mire vélni.
előre is kösz a segítséget

Nekem is ugyanez a helyzet >:(.A Bwinhez nem tudok MB-röl befizetni,hiába irtam nekik mailt semmi válasz,de már nem is érdekel :bash:
Tavaly pedig sokat játszottam náluk,igaz akkor Visarol töltöttem fel és oda is kértem a kifizetést.

Én sem a bwin-nel szembeni elégedettségem miatt szeretnék tölteni a számlámra, csak szívesen részt vennék az Spf kupa rájátszásában is, aminek ugye feltétele egy tárgyhavi fogadást igazoló kép feltöltése, persze még messze az alapszakasz vége, csak ha továbbra is jól alakulnának a tippjeim, nem ezen szeretnék elcsúszni.