Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A BWIN meddig vár 1 elhalasztott meccsre?

Van 1 szelvényem, minden jött rajta viszont a Welling United - Havant and Waterlooville meccset elhalasztották. Napok óta függőben van a szelvény emiatt. A múltkor a Catania-Roma félbeszakadt egyből levették a szelvényről és kifizették a többi meccset. Most miért nem?

Idézetet írta: beresrobi Dátum január 20, 2012, 06:14:08
A BWIN meddig vár 1 elhalasztott meccsre?

Van 1 szelvényem, minden jött rajta viszont a Welling United - Havant and Waterlooville meccset elhalasztották. Napok óta függőben van a szelvény emiatt. A múltkor a Catania-Roma félbeszakadt egyből levették a szelvényről és kifizették a többi meccset. Most miért nem?

Nekem is ez volt nem is olyan régen. Írtam nekik és az a válasz érkezett, hogy 72 órát várnak.

van egy szép összegű fogadásom röpire amiben megtettem, hogy ki éri el előbb a 10 pontot, jött is de a másik csapatnak írták bwinen. Írtam nekik remélem utána néznek de nem értem, hogy lehet így elnézni vmit.

már javították :)
szerencséjük :)

Hello  segítséget kérek , hogy hogyan tudom megszűntetni és zárolni a számlámat ? Köszi

Idézetet írta: Babu Dátum január 25, 2012, 21:33:46
Hello  segítséget kérek , hogy hogyan tudom megszűntetni és zárolni a számlámat ? Köszi

Végleg szeretnéd törölni vagy csak ideiglenesen ? Mert ha végleg,akkor irj a suportnak,s ha csak ideiglenesen,akkor a Számlám->Számla zárolása.

Véglegesen szeretném kösz hogy írtál esetleg nem tudsz egy elérhetőség adni , hogy hol érhető el a supportja a bwinnek ?

Idézetet írta: Babu Dátum január 25, 2012, 21:51:24
Véglegesen szeretném kösz hogy írtál esetleg nem tudsz egy elérhetőség adni , hogy hol érhető el a supportja a bwinnek ?

Persze,parancsolj:

https://home.bwin.com/hu/page.aspx?view=contact 

Itt tudsz irni nekik,de ha véletlenűl nem lenne jó a link,akkor írj privátot nekem.  ;)

Köszi . Sok sikert a fogadásaidhoz .

Akit lekorlátoztak a bwin-en és szüksége lenne úgy felhasználónévre szig.al tudok segíteni rajta! Privátban írjatok!


Üdv

Hali!

Már az új Moneybookers címemről fizettem be Bwinhez, azonban kifizetésnél nem tudok módosítani, vagy változtatni a címen.. Én azt gondoltam, hogy automatikusan a legutóbbi befizetési címet jeleníti meg kifizetésnél.
Azonban csak a régi MB cím jelenik meg. Írtam már a supportnak, ugye nem fogok akadályba ütközni, ki tudnak fizetni az új címemre?

hogyan lehet azt elérni hogy valutában kapjam meg a pénzt
ha pl devizaszámláról fizetek be euro-t akkor vissza is úgy kapom(kifizetéskor)?
mert csak HUF-os fizetéseket látok .
egyáltalán ha itthon játszok be lehet fizetni euróban és a kifizetés is eruroban történik?

Idézetet írta: sportfan Dátum január 30, 2012, 14:26:31
hogyan lehet azt elérni hogy valutában kapjam meg a pénzt
ha pl devizaszámláról fizetek be euro-t akkor vissza is úgy kapom(kifizetéskor)?
mert csak HUF-os fizetéseket látok .
egyáltalán ha itthon játszok be lehet fizetni euróban és a kifizetés is eruroban történik?
Ezt elvileg az dönti el, hogy a bwin számlád valutaneme HUF-e. Ha igen, akkor csak ebben tudsz kifizetést kérni, és ők persze EUR-t utalnak, de a belső konverziójuk szerint.
Befizetni is forintban fizetsz, pl. eurós vagy dolláros skrillről(moneybookers) vagy számláról is.

Idézetet írta: stdavid Dátum január 29, 2012, 21:47:29
Hali!

Már az új Moneybookers címemről fizettem be Bwinhez, azonban kifizetésnél nem tudok módosítani, vagy változtatni a címen.. Én azt gondoltam, hogy automatikusan a legutóbbi befizetési címet jeleníti meg kifizetésnél.
Azonban csak a régi MB cím jelenik meg. Írtam már a supportnak, ugye nem fogok akadályba ütközni, ki tudnak fizetni az új címemre?

Új MB számlát nyitottál?
Mert ugye a mb számla email-címe módosítható bármikor a régire is.

ha valaki konkrétan tudna segíteni, azt előre köszönöm.
HA visa-.ról fizettem be bwin-re viszont kivenni már moneybookers-el akarnék
adódnának e nehézségeim? és még egy fontos kérdésem van ..valaki írta itt még régebben ,hogy
nem árt ha a Moneysbookers-es email cím megegyezik a bwin.en regisztrált email.címmel .......MIÉRT?
akkor a többi online fogadóirodánál is  a regisztrált emailcím egyezzen a MB-s emailcimemmel??